neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

Trenér: Zdeněk Mikyška

TRÉNINKY

ÚTERÝ A  ČTVRTEK OD 18,30 DO 20,00

NA HŘIŠTI SATALICE


 

 

 

2.třída skupina B - Praha



ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 641/1














22.kolo
So 01.06. 10:30 Rapid - Hloubětín 2:2 (1:1)
So 01.06. 17:00 FC Satalice - Klánovice 4:0 (0:0)
So 01.06. 17:00 Březiněves - Miškovice 11:4 (5:2)
Ne 02.06. 17:00 Běchovice - Sokol Vinoř 0:1 (0:0)
So 08.06. 10:15 Troja B - King 6:2 (4:2)
Ne 09.06. 17:00 D. Chabry B - Bohnice B 1:2 (0:1)

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves

22 19 2 1 95:24 59 26
2.
  Slovan Bohnice B

22 16 2 4 58:27 50 17
3.
  TJ SK Satalice

22 15 3 4 82:41 48 15
4.
  FC Miškovice

22 12 3 7 56:45 39 6
5.
  Slavoj Hloubětín

22 10 4 8 52:49 34 1
6.
  FK Klánovice

22 10 2 10 51:43 32 -1
7.
  FC KING

22 8 3 11 49:50 27 -6
8.
  Sokol Vinoř

22 8 1 13 41:62 25 -8
9.
  SK Dolní Chabry B

22 6 4 12 42:53 22 -11
10.
  Sokol Troja B

22 5 6 11 39:63 21 -12
11.
  TJ Malešice - Rapid

22 5 2 15 39:79 17 -16
12.
  Sokol Běchovice

22 1 2 19 20:88 5 -28

2.třída skupina B - Praha



ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 780/8














18.kolo
So 04.05. 10:30 Rapid - King

So 04.05. 17:00 Sokol Vinoř - Miškovice 1:5 (1:2)
Ne 05.05. 17:00 D. Chabry B - FC Satalice 3:1
Ne 05.05. 17:00 Březiněves - Troja B 3:2 (1:2)
Ne 05.05. 17:00 Běchovice - Bohnice B 1:3 (1:1)
Ne 05.05. 17:00 Hloubětín - Klánovice 3:2 (1:2)

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves

18 17 1 0 78:16 52 25
2.
  Slovan Bohnice B

18 14 1 3 53:20 43 16
3.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

18 13 1 4 70:37 40 13
4.
  FC Miškovice

18 9 3 6 41:31 30 3
5.
  Slavoj Hloubětín

18 9 3 6 43:37 30 3
6.
  FK Klánovice

18 8 1 9 43:36 25 -2
7.
  FC KING

17 7 2 8 39:34 23 -4
8.
  SK Dolní Chabry B

18 5 4 9 34:44 19 -8
9.
  Sokol Vinoř

18 5 1 12 29:53 16 -11
10.
  Sokol Troja B

18 3 4 11 28:57 13 -14
11.
  TJ Malešice - Rapid

16 4 0 12 29:65 12 -12
12.
  Sokol Běchovice

17 1 1 15 16:73 4 -20

19.kolo
So 11.05. 10:30 Bohnice B - Březiněves

So 11.05. 10:45 Troja B - FC Satalice

So 11.05. 11:00 King - Běchovice

So 11.05. 17:00 Sokol Vinoř - D. Chabry B

Ne 12.05. 17:00 Miškovice - Hloubětín

Ne 12.05. 17:00 Klánovice - Rapid

2.třída skupina B - Praha



ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 820/3














16.kolo
So 20.04. 53´ Rapid - Troja B

So 20.04. 17:00 Sokol Vinoř - King

Ne 21.04. 17:00 D. Chabry B - Březiněves

Ne 21.04. 17:00 Běchovice - FC Satalice

Ne 21.04. 17:00 Hloubětín - Bohnice B

Ne 21.04. 17:00 Miškovice - Klánovice


Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves

15 15 0 0 71:11 45 21
2.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

15 12 1 2 67:32 37 13
3.
  Slovan Bohnice B

15 11 1 3 39:16 34 10
4.
  Slavoj Hloubětín

15 7 3 5 36:31 24 3
5.
  FK Klánovice

15 7 1 7 35:29 22 -2
6.
  FC Miškovice

15 6 3 6 28:27 21 0
7.
  FC KING

15 6 2 7 37:31 20 -4
8.
  Sokol Vinoř

15 5 1 9 26:41 16 -5
9.
  SK Dolní Chabry B

15 4 3 8 27:36 15 -6
10.
  Sokol Troja B

15 2 4 9 20:49 10 -14
11.
  TJ Malešice - Rapid

14 3 0 11 24:57 9 -12
12.
  Sokol Běchovice

14 1 1 12 14:64 4 -14

17.kolo
So 27.04. 10:30 Bohnice B - Rapid

So 27.04. 10:45 Troja B - Běchovice

So 27.04. 11:00 King - Hloubětín

Ne 28.04. 17:00 Miškovice - D. Chabry B

Ne 28.04. 17:00 Klánovice - Sokol Vinoř

Ne 28.04. 17:00 FC Satalice - Březiněves


Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre
A4B1501 13. 04. 16:30 Klánovice Chabry B Klánovice ... 1:3
A4B1502 13. 04. 11:00 King Miškovice Běchovice ... 1:2
A4B1503 13. 04. 10:30 Bohnice Vinoř Bohnice T... 4:2
A4B1504 13. 04. 10:45 Troja B Hloubětín Troja T. 2:4
A4B1505 14. 04. 16:30 Satalice Rapid Satalice ... 8:2
A4B1506 14. 04. 16:30 Březiněves Běchovice Březiněves... 12:0

Aktuální tabulka
# Název klubu Z V R P Skóre B
1. Březiněves 15 15 0 0 71 : 11 45
2. Satalice 15 12 1 2 67 : 32 37
3. Bohnice 15 11 1 3 39 : 16 34
4. Hloubětín 15 7 3 5 36 : 31 24
5. Klánovice 15 7 1 7 35 : 29 22
6. Miškovice 15 6 3 6 28 : 27 21
7. King 15 6 2 7 37 : 31 20
8. Chabry B 15 4 4 7 28 : 36 16
9. Vinoř 15 5 1 9 26 : 41 16
10. Troja B 15 2 4 9 20 : 49 10
11. Rapid 15 2 1 12 24 : 59 7
12. Běchovice 15 2 1 12 15 : 64 7

2.třída skupina B - Praha



ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 943/1














14.kolo
So 06.04. 10:30 Rapid - Březiněves 0:3 (0:2)
So 06.04. 16:30 Sokol Vinoř - Troja B 2:1 (0:0)
Ne 07.04. 16:30 D. Chabry B - Běchovice 3:0 (3:0)
Ne 07.04. 16:30 Hloubětín - FC Satalice 3:3 (1:1)
Ne 07.04. 16:30 Miškovice - Bohnice B 0:2 (0:1)
Ne 07.04. 16:30 Klánovice - King 3:1 (0:1)

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves

14 14 0 0 59:11 42 21
2.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

14 11 1 2 59:30 34 13
3.
  Slovan Bohnice B

14 10 1 3 35:14 31 10
4.
  FK Klánovice

14 7 1 6 34:26 22 1
5.
  Slavoj Hloubětín

14 6 3 5 32:29 21 0
6.
  FC KING

14 6 2 6 36:29 20 -1
7.
  FC Miškovice

14 5 3 6 26:26 18 -3
8.
  Sokol Vinoř

14 5 1 8 24:37 16 -5
9.
  SK Dolní Chabry B

14 3 3 8 24:35 12 -9
10.
  Sokol Troja B

14 2 4 8 18:45 10 -11
11.
  TJ Malešice - Rapid

13 3 0 10 22:49 9 -12
12.
  Sokol Běchovice

13 1 1 11 14:52 4 -14

15.kolo
So 13.04. 10:30 Bohnice B - Sokol Vinoř

So 13.04. 10:45 Troja B - Hloubětín

So 13.04. 11:00 King - Miškovice

Ne 14.04. 16:30 Klánovice - D. Chabry B

Ne 14.04. 16:30 FC Satalice - Rapid

Ne 14.04. 16:30 Březiněves - Běchovice

2.třída skupina B - Praha



ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 780/1














13.kolo
So 30.03. 10:15 Březiněves - Hloubětín 4:0 (1:0)
So 30.03. 10:30 Bohnice B - Klánovice 2:1 (0:1)
So 30.03. 10:30 Troja B - Miškovice 1:1 (0:0)
So 30.03. 11:00 King - D. Chabry B 4:1 (0:0)
Ne 31.03. 16:00 Běchovice - Rapid

Po 01.04. 16:00 FC Satalice - Sokol Vinoř 4:3 (2:1)

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves

13 13 0 0 56:11 39 18
2.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

13 11 0 2 56:27 33 12
3.
  Slovan Bohnice B

12 8 1 3 30:14 25 4
4.
  FC KING

12 6 2 4 35:23 20 2
5.
  Slavoj Hloubětín

13 6 2 5 29:26 20 2
6.
  FK Klánovice

13 6 1 6 31:25 19 1
7.
  FC Miškovice

13 5 3 5 26:24 18 0
8.
  Sokol Vinoř

13 4 1 8 22:36 13 -5
9.
  Sokol Troja B

13 2 4 7 17:43 10 -11
10.
  SK Dolní Chabry B

13 2 3 8 21:35 9 -9
11.
  TJ Malešice - Rapid

12 3 0 9 22:46 9 -9
12.
  Sokol Běchovice

12 1 1 10 14:49 4 -14

14.kolo
So 06.04. 10:30 Rapid - Březiněves

So 06.04. 16:30 Sokol Vinoř - Troja B

Ne 07.04. 16:30 D. Chabry B - Běchovice

Ne 07.04. 16:30 Hloubětín - FC Satalice

Ne 07.04. 16:30 Miškovice - Bohnice B

Ne 07.04. 16:30 Klánovice - King


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A TABULKA TURNAJE + STŘELCI
Výsledky a tabulka ZT Satalice

1.kolo
Břežany - Radonice : 3 : 2 branky: Volf 1, Pikner 1, Jedlička 1 - Burda 1, Janík 1
Kbely - Praga : 4 : 2 branky: Krátký 1, Horní 1, Kubík 1, Jegorovs 1 - Keďarov 1, Olle 1
Satalice - Zápy : 4 : 3 branky: Kittler 1, Šťastný 1, Bělecký 1, Hogen R. 1 - Hradecký 2, Stupka 1

2.kolo
Satalice - Břežany : 4 : 0 branky: Němec 2, Lukáš 1, Hogen R. 1
Bohemians - Radonice : 6 : 2 branky: Kuč 2, Kolinský 2, Mitschering 1, Hrnčíř 1 - Lenz 1, Mlejnek J. 1
Kbely - Zápy : 3 : 1 branky: Horní 3 - Veselý 1

3.kolo
Zápy - Praga : 8 : 2 branky: Veselý st. 4, Hradecký 3, Kuchař 1 - Mihalík 1, Keďarov 1
Kbely - Břežany : 4 : 1 branky: Horní 2, Leibl 2 - Karban 1
Satalice - Bohemians : 1 : 7 branky: Kocián 1 - Mitscherling 2, Janda 2, Kuč 1, Urban 1, Pechač T. 1

4.kolo
Praga - Břežany : 0 : 3 branky: Hladík 2, Moško 1
Kbely - Bohemians : 4 : 0 branky: Podzemský 2, Horní 1, Filouš 1
Satalice - Radonice : 1 : 1 branky: Hogen 1 - Rek 1

5.kolo
Bohemians - Praga : 6 : 0 branky: Slavík 3, Moravec 1, Janda 1, Děda Mráz 1
Radonice - Kbely : 6 : 2 branky: Nikodým 2, Rek 2, Lenz 2 - Skoč 1, Podzemský 1
Zápy - Břežany : 4 : 3 branky: Kubelka 1, Hradecký 1, Veselý st. 1, Veselý ml. 1 - Kulvajt 2, Musílek 1

6.kolo
Zápy - Bohemians : 4 : 0 branky: Froněk 3 - Málek 1
Radonice - Praga : 3 : 0 branky: Ženatý Josef 3
Satalice - Kbely : 3 : 7 branky: Němec 1, Bělecký 1, David 1 - Češka 4, Romančák 2, Haniak 1

7.kolo
Praga - Satalice : 3 : 1 branky: Segersian 2, Babánek - Bělecký 1
Radonice - Zápy : 1 : 4 branky: Smetana 1 - Veselý st. 3, Mašek 1
Břežany - Bohemians : 1 : 5 branky: Pikner 1 - Kuč 1, Janda 1, Kolinský 1, Marek 1, Urban 1



Tabulka:
1. Kbely 6 5 0 1 24 : 13 15
2. Bohemians 6 4 0 2 24 : 12 12
3. Zápy 6 4 0 2 24 : 13 12
4. Radonice 6 2 1 3 15 : 16 7
5. Satalice 6 2 1 3 14 : 21 7
6. Břežany 6 2 0 4 11 : 19 6
7. Praga 6 1 0 5 7 : 25 3

Tabulka střelců
hráč mužstvo celkem
1. Veselý st. Zápy 9
2. Horní Kbely 7
3. Hradecký Zápy 6
4. Janda Bohemians 4
5. Kuč Bohemians 4
6. Češka Kbely 4
7. Mitscherling Bohemians 3
8. Slavík Bohemians 3
9. Kolinský Bohemians 3
10. Podzemský Kbely 3
11. Lenz Radonice 3
12. Rek Radonice 3
13. Ženatý Josef Radonice 3
14. Bělecký Satalice 3
15. Hogen R. Satalice 3
16. Němec Satalice 3
17. Froněk Zápy 3
18. Urban Bohemians 2
19. Hladík Břežany 2
20. Pikner Břežany 2
21. Leibl Kbely 2
22. Keďarov Praga 2
23. Segersian Praga 2
24. Nikodým Radonice 2
25. Děda Mráz Bohemians 1
26. Hrnčíř Bohemians 1
27. Moravec Bohemians 1
28. Pechač T. Bohemians 1
29. Marek Bohemians 1
30. Jedlička Břežany 1
31. Karban Břežany 1
32. Kulvajt Břežany 1
33. Moško Břežany 1
34. Musílek Břežany 1
35. Volf Břežany 1
36. Filouš Kbely 1
37. Haniak Kbely 1
38. Jegorovs Kbely 1
39. Krátký Kbely 1
40. Kubík Kbely 1
41. Romančák Kbely 1
42. Skoč Kbely 1
43. Babánek Praga 1
44. Mihalík Praga 1
45. Olle Praga 1
46. Burda Radonice 1
47. Janík Radonice 1
48. Mlejnek J. Radonice 1
49. Smetana Radonice 1
50. David Satalice 1
51. Kittler Satalice 1
52. Kocián Satalice 1
53. Lukáš Satalice 1
54. Šťastný Satalice 1
55. Kubelka Zápy 1
56. Kuchař Zápy 1
57. Málek Zápy 1
58. Mašek Zápy 1
59. Stupka Zápy 1
60. Veselý ml. Zápy 1
Poslední příprava před mistrovskou soutěží

12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1201 24. 03. 15:00 Chabry  B Rapid Chabry T. - : -


A4B1202 24. 03. 15:00 Hloubětín Běchovice Štěrboholy... - : -


A4B1203 23. 03. 15:00 Vinoř Březiněves Vinoř T. - : -


A4B1204 24. 03. 15:00 Miškovice Satalice Miškovice ... - : -


A4B1205 24. 03. 15:00 Klánovice Troja  B Klánovice ... - : -


A4B1206 23. 03. 11:00 King Bohnice Běchovice ... - : -


13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1301 30. 03. 11:00 King Chabry  B Běchovice ... - : -


A4B1302 30. 03. 10:30 Bohnice Klánovice Bohnice T... - : -


A4B1303 30. 03. 10:30 Troja  B Miškovice Troja T. - : -


A4B1304 01. 04. 16:00 Satalice Vinoř Satalice ... - : -


A4B1305 30. 03. 10:15 Březiněves Hloubětín Březiněves... - : -


A4B1306 31. 03. 16:00 Běchovice Rapid Běchovice ... - : -


14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1401 07. 04. 16:30 Chabry  B Běchovice Chabry T. - : -


A4B1402 06. 04. 10:30 Rapid Březiněves Malešice ... - : -


A4B1403 07. 04. 16:30 Hloubětín Satalice Praga T... - : -


A4B1404 06. 04. 16:30 Vinoř Troja  B Vinoř T. - : -


A4B1405 07. 04. 16:30 Miškovice Bohnice Miškovice ... - : -


A4B1406 07. 04. 16:30 Klánovice King Klánovice ... - : -


15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1501 14. 04. 16:30 Klánovice Chabry  B Klánovice ... - : -


A4B1502 13. 04. 11:00 King Miškovice Běchovice ... - : -


A4B1503 13. 04. 10:30 Bohnice Vinoř Bohnice T... - : -


A4B1504 13. 04. 10:45 Troja  B Hloubětín Troja T. - : -


A4B1505 14. 04. 16:30 Satalice Rapid Satalice ... - : -


A4B1506 14. 04. 16:30 Březiněves Běchovice Březiněves... - : -


16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1601 21. 04. 17:00 Chabry  B Březiněves Chabry T. - : -


A4B1602 21. 04. 17:00 Běchovice Satalice Běchovice ... - : -


A4B1603 20. 04. 10:30 Rapid Troja  B Malešice ... - : -


A4B1604 21. 04. 17:00 Hloubětín Bohnice Praga T... - : -


A4B1605 20. 04. 17:00 Vinoř King Vinoř T. - : -


A4B1606 21. 04. 17:00 Miškovice Klánovice Miškovice ... - : -


17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1701 28. 04. 17:00 Miškovice Chabry  B Miškovice ... - : -


A4B1702 28. 04. 17:00 Klánovice Vinoř Klánovice ... - : -


A4B1703 27. 04. 11:00 King Hloubětín Běchovice ... - : -


A4B1704 27. 04. 10:30 Bohnice Rapid Bohnice T... - : -


A4B1705 28. 04. 17:00 Troja  B Běchovice Troja T. - : -


A4B1706 28. 04. 17:00 Satalice Březiněves Satalice ... - : -


18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1801 05. 05. 17:00 Chabry  B Satalice Chabry T. - : -


A4B1802 05. 05. 17:00 Březiněves Troja  B Březiněves... - : -


A4B1803 05. 05. 17:00 Běchovice Bohnice Běchovice ... - : -


A4B1804 04. 05. 10:30 Rapid King Malešice ... - : -


A4B1805 05. 05. 17:00 Hloubětín Klánovice Praga T... - : -


A4B1806 04. 05. 17:00 Vinoř Miškovice Vinoř T. - : -


19. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B1901 11. 05. 17:00 Vinoř Chabry  B Vinoř T. - : -


A4B1902 12. 05. 17:00 Miškovice Hloubětín Miškovice ... - : -


A4B1903 12. 05. 17:00 Klánovice Rapid Klánovice ... - : -


A4B1904 11. 05. 11:00 King Běchovice Běchovice ... - : -


A4B1905 11. 05. 10:30 Bohnice Březiněves Bohnice T... - : -


A4B1906 11. 05. 10:45 Troja  B Satalice Troja T. - : -


20. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B2001 19. 05. 17:00 Chabry  B Troja  B Chabry T. - : -


A4B2002 19. 05. 17:00 Satalice Bohnice Satalice ... - : -


A4B2003 19. 05. 17:00 Březiněves King Březiněves... - : -


A4B2004 19. 05. 17:00 Běchovice Klánovice Běchovice ... - : -


A4B2005 18. 05. 10:30 Rapid Miškovice Malešice ... - : -


A4B2006 19. 05. 17:00 Hloubětín Vinoř Praga T... - : -


21. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B2101 26. 05. 17:00 Hloubětín Chabry  B Praga T... - : -


A4B2102 25. 05. 17:00 Vinoř Rapid Vinoř T. - : -


A4B2103 26. 05. 17:00 Miškovice Běchovice Miškovice ... - : -


A4B2104 26. 05. 17:00 Klánovice Březiněves Klánovice ... - : -


A4B2105 25. 05. 11:00 King Satalice Běchovice ... - : -


A4B2106 25. 05. 10:30 Bohnice Troja  B Bohnice T... - : -


22. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
A4B2201 02. 06. 17:00 Chabry  B Bohnice Chabry T. - : -


A4B2202 02. 06. 17:00 Troja  B King Troja T. - : -


A4B2203 01. 06. 17:00 Satalice Klánovice Satalice ... - : -


A4B2204 01. 06. 17:00 Březiněves Miškovice Březiněves... - : -


A4B2205 02. 06. 17:00 Běchovice Vinoř Běchovice ... - : -


A4B2206 01. 06. 10:30 Rapid Hloubětín Malešice ... - : -

Výsledky a tabulka ZT Satalice po neúplném 7.kole

6.kolo
Zápy - Bohemians : 4 : 0 branky: Froněk 3 - Málek 1
Radonice - Praga : : branky:
Satalice - Kbely : 3 : 7 branky: Němec 1, Bělecký 1, David 1 - Češka 4, Romančák 2, Haniak 1

7.kolo
Praga - Satalice : 3 : 1 branky: Segersian 2, Babánek - Bělecký 1
Radonice - Zápy : 1 : 4 branky: Smetana 1 - Veselý st. 3, Mašek 1
Břežany - Bohemians : : branky:




Tabulka:
1. Kbely 6 5 0 1 24 : 13 15
2. Zápy 6 4 0 2 24 : 13 12
3. Bohemians 5 3 0 2 19 : 11 9
4. Satalice 6 2 1 3 14 : 21 7
5. Břežany 5 2 0 3 10 : 14 6
6. Radonice 5 1 1 3 12 : 16 4
7. Praga 5 1 0 4 7 : 22 3

Tabulka střelců
hráč mužstvo celkem
1. Veselý st. Zápy 9
2. Horní Kbely 7
3. Hradecký Zápy 6
4. Češka Kbely 4
5. Janda Bohemians 3
6. Kuč Bohemians 3
7. Mitscherling Bohemians 3
8. Slavík Bohemians 3
9. Podzemský Kbely 3
10. Lenz Radonice 3
11. Rek Radonice 3
12. Bělecký Satalice 3
13. Hogen R. Satalice 3
14. Němec Satalice 3
15. Froněk Zápy 3
16. Kolinský Bohemians 2
17. Hladík Břežany 2
18. Leibl Kbely 2
19. Keďarov Praga 2
20. Segersian Praga 2
21. Nikodým Radonice 2
22. Děda Mráz Bohemians 1
23. Hrnčíř Bohemians 1
24. Moravec Bohemians 1
25. Pechač T. Bohemians 1
26. Urban Bohemians 1
27. Jedlička Břežany 1
28. Karban Břežany 1
29. Kulvajt Břežany 1
30. Moško Břežany 1
31. Musílek Břežany 1
32. Pikner Břežany 1
33. Volf Břežany 1
34. Filouš Kbely 1
35. Haniak Kbely 1
36. Jegorovs Kbely 1
37. Krátký Kbely 1
38. Kubík Kbely 1
39. Romančák Kbely 1
40. Skoč Kbely 1
41. Babánek Praga 1
42. Mihalík Praga 1
43. Olle Praga 1
44. Burda Radonice 1
45. Janík Radonice 1
46. Mlejnek J. Radonice 1
47. Smetana Radonice 1
48. David Satalice 1
49. Kittler Satalice 1
50. Kocián Satalice 1
51. Lukáš Satalice 1
52. Šťastný Satalice 1
53. Kubelka Zápy 1
54. Kuchař Zápy 1
55. Málek Zápy 1
56. Mašek Zápy 1
57. Stupka Zápy 1
58. Veselý ml. Zápy 1
Hrálo se jediné utkání Zápy B - Bohemians dorost 4:0 (1:0).
Utkání Radonice - Praga B bylo odloženo
Satalice - Kbely se hraje v úterý 5.3. 2013 v 19,00

ZIMNÍ TURNAJ SATALICE  - VÝSLEDKY  5. KOLA:

Bohemians dorost - Praga  6:0 (3:0)

Branky: 3 Slavík, 1 Moravec, 1 Janda, 1 děda Mráz

 

Radonice - Kbely  6:2 (2:2)

Branky: Nikodým 2, Rek 2, Lenz 2 - Skoč, Podzemský

 

Zápy B - Břežany II.  4:3 (1:0)

Branky:  Kubelka, Hradecký, Veselý st., Veselý ml. - Kulvajt 2, Musílek

 

TJ SK Satalice - volno

Utkání řídili rozhodčí : Valko, Chodil a Malčánek

 

TABULKA TURNAJE:

1.  Spartak Kbely               5         4         0         1         17:10            12 bodů

2. Bohemians dorost        4         3         0         1         19:  7             9 bodů

3. TJ SK Satalice                 4         2         1         1         10:11            7 bodů

4. Zápy B                              4         2         0         2         16:12            6 body

5. Břežany II.                      5         2         0         3         10:14            6 bodů

6. Slavia Radonice             4         1         1         2         11:12            4 body

7. Praga Vysočany B         4         0         0         4          4:21             0 bodů

 

Tabulka střelců: 7 - Horní (Kbely), 6 - Hradecký a Veselý st. (Zápy),

3 - R. Hogen (Satalice), Kuč, Mitscherling, Janda, Slavík (Bohemians),

Lenz a Rek (Radonice), Podzemský (Kbely)

4. KOLO
PRAGA B - BŘEŽANY II. 0:3 (0:2)
branky: Hladík 2, Moško
KBELY - BOHEMIANS dorost 4:0 (2:0)
branky: Podzemský 2, Horní, Filouš
SATALICE - RADONICE 1:1 (1:0)
branky: R. Hogen - Rek

TABULKA PO 4. KOLE:

1. KBELY 4 4 0 0 15: 4 12
2. BOHEMIANS dor. 3 2 0 1 13: 7 6
3. SATALICE 4 2 1 1 10:11 7
4. ZÁPY B 3 1 0 2 12: 9 3
5. BŘEŽANY II. 4 2 0 2 7:10 6
6. RADONICE 3 0 1 2 5:10 1
7. PRAGA B 3 0 0 3 4:15 0
3. kolo
PRAGA - ZÁPY B 2:8(1:4)
branky: Mihalík a Keďarov - Veselý starý 4, Hradecký 3, Kuchař 1

KBELY - BŘEŽANY 4:1 (0:0)
branky: Horní 2, Leibl 2 - Karban

SATALICE - BOHEMIANS DOROST 1:7(1:4)
branky: Kocián - Mitscherling 2, Janda 2, Kuč, Urban a Pechač T. po 1

TABULKA:

1. KBELY 3 3 0 0 11: 4 9
2. BOHEMIANS dor. 2 2 0 0 13:3 6
3. SATALICE 3 2 0 1 9:10 6
4. ZÁPY B 3 1 0 2 12:9 3
5. BŘEŽANY II. 3 1 0 2 4:10 3
6. RADONICE 2 0 0 2 4:9 0
7. PRAGA 2 0 0 2 4:12 0
2. KOLO
SATALICE - BŘEŽANY II. 4:0 (0:0)
branky: Němec 2, Lukáš, R. Hogen
BOHEMIANS dorost - RADONICE 6:2 (3:2)
branky: 2 Kuč, 2 Kolínský, Mitscherling, Hrnčíř - Lenz, Mlejnek
ZÁPY B - KBELY 1:3 (1:1)
branky: Veselý ml. - 3 Horní

TABULKA:
1. SATALICE 2 2 0 0 8: 3 6
2. KBELY 2 2 0 0 7: 3 6
3. BOHEMIANS dor. 1 1 0 0 6:2 3
4. BŘEŽANY II. 2 1 0 1 3:6 3
5. PRAGA 1 0 0 1 2:4 0
6. ZÁPY B 2 0 0 2 4:7 0
7. RADONICE 2 0 0 2 4:9 0
V sobotu 19.1.2013 byl zahájen další ročník zimního turnaje.
Do boje nezasáhli jen dorostenci střížkovských Bohemians.

Výsledky 1. kola:

RADONICE - BŘEŽANY 2.3
branky: Burda, Janík - Volf, Pikner, Jedlička

KBELY - PRAGA 4.2
Krátký, Horní, Kubík, Jegorovs - Keďarov, Olle

SATALICE - ZÁPY B 4:3
Kittler, Šťastný, Bělecký, Hogen - Hradecký 2, Stupka

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 777/7  
 
                     
 
 
11.kolo
So 17.11. 10:30 Bohnice B - D. Chabry B 4:0 (3:0)  
So 17.11. 11:00 King - Troja B 1:1 (0:0)  
So 17.11. 13:30 Sokol Vinoř - Běchovice 2:0 (1:0)  
Ne 18.11. 13:30 Klánovice - FC Satalice 4:6 (1:5)  
Ne 18.11. 13:30 Miškovice - Březiněves 0:1 (0:0)  
Ne 18.11. 13:30 Hloubětín - Rapid 3:1 (1:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  10 10 0 0 44:9 30 15
2.
  Satalice
11 9 0 2 46:22 27 9
3.
  Slovan Bohnice B
  10 7 1 2 27:11 22 4
4.
  FC KING
  11 5 2 4 31:22 17 2
5.
  FC Miškovice
  11 5 2 4 23:17 17 2
6.
  Slavoj Hloubětín
  11 5 2 4 25:21 17 2
7.
  FK Klánovice
  11 5 1 5 24:23 16 1
8.
  Sokol Vinoř
  10 4 1 5 18:24 13 -2
9.
  Sokol Troja B
  11 2 3 6 16:36 9 -9
10.
  SK Dolní Chabry B
  10 1 3 6 18:30 6 -6
11.
  TJ Malešice - Rapid
  11 2 0 9 21:46 6 -12
12.
  Sokol Běchovice
  11 1 1 9 13:45 4 -14

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 806/1  
 
                     
 
 
10.kolo
So 10.11. 10:30 Rapid - Sokol Vinoř 5:0 (0:0)  
Ne 11.11. 14:00 D. Chabry B - Hloubětín 1:2 (1:0)  
Ne 11.11. 14:00 Běchovice - Miškovice 2:3 (0:2)  
Ne 11.11. 14:00 Březiněves - Klánovice 4:0 (4:0)  
Ne 11.11. 14:00 FC Satalice - King 4:5 (1:1)  
Ne 11.11. 14:00 Troja B - Bohnice B 1:1 (0:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  9 9 0 0 43:9 27 12
2.
  Satalice
  10 8 0 2 40:18 24 6
3.
  Slovan Bohnice B
  9 6 1 2 23:11 19 4
4.
  FC Miškovice
  10 5 2 3 23:16 17 5
5.
  FC KING
  10 5 1 4 30:21 16 4
6.
  FK Klánovice
  10 5 1 4 20:17 16 4
7.
  Slavoj Hloubětín
  10 4 2 4 22:20 14 2
8.
  Sokol Vinoř
  9 3 1 5 16:24 10 -2
9.
  Sokol Troja B
  10 2 2 6 15:35 8 -10
10.
  SK Dolní Chabry B
  9 1 3 5 18:26 6 -6
11.
  TJ Malešice - Rapid
  10 2 0 8 20:43 6 -12
12.
  Sokol Běchovice
  10 1 1 8 13:43 4 -14
 
11.kolo
So 17.11. 10:30 Bohnice B - D. Chabry B    
So 17.11. 11:00 King - Troja B    
So 17.11. 13:30 Sokol Vinoř - Běchovice    
Ne 18.11. 13:30 Klánovice - FC Satalice    
Ne 18.11. 13:30 Miškovice - Březiněves    
Ne 18.11. 13:30 Hloubětín - Rapid    

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 797/1  
 
                     
 
 
9.kolo
So 03.11. 10:30 Bohnice B - FC Satalice 2:3 (0:2)  
So 03.11. 10:45 Troja B - D. Chabry B 5:2 (2:1)  
So 03.11. 11:00 King - Březiněves 2:5 (1:1)  
So 03.11. 14:00 Sokol Vinoř - Hloubětín 2:2 (2:1)  
Ne 04.11. 14:00 Klánovice - Běchovice 4:0 (1:0)  
Ne 04.11. 14:00 Miškovice - Rapid 4:1 (2:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  8 8 0 0 39:9 24 12
2.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  9 8 0 1 36:13 24 9
3.
  Slovan Bohnice B
  8 6 0 2 22:10 18 3
4.
  FC Miškovice
  9 4 2 3 20:14 14 2
5.
  FC KING
  9 4 1 4 25:17 13 1
6.
  FK Klánovice
  8 4 1 3 16:10 13 1
7.
  Slavoj Hloubětín
  9 3 2 4 20:19 11 -1
8.
  Sokol Vinoř
  8 3 1 4 16:19 10 -2
9.
  Sokol Troja B
  9 2 1 6 14:34 7 -8
10.
  SK Dolní Chabry B
  8 1 3 4 17:24 6 -3
11.
  Sokol Běchovice
  9 1 1 7 11:40 4 -11
12.
  TJ Malešice - Rapid
  8 1 0 7 12:39 3 -9
 
10.kolo
So 10.11. 10:30 Rapid - Sokol Vinoř    
Ne 11.11. 14:00 D. Chabry B - Hloubětín    
Ne 11.11. 14:00 Běchovice - Miškovice    
Ne 11.11. 14:00 Březiněves - Klánovice    
Ne 11.11. 14:00 FC Satalice - King    
Ne 11.11. 14:00 Troja B - Bohnice B    

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 869/7  
 
                     
 
 
7.kolo
So 20.10. 10:30 Bohnice B - Běchovice 6:0 (2:0)  
So 20.10. 10:45 Troja B - Březiněves 0:7 (0:4)  
So 20.10. 11:00 King - Rapid 4:1 (2:1)  
Ne 21.10. 15:30 FC Satalice - D. Chabry B 5:1 (2:0)  
Ne 21.10. 15:30 Klánovice - Hloubětín 3:1 (0:0)  
Ne 21.10. 15:30 Miškovice - Sokol Vinoř 5:0 (3:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  7 7 0 0 34:7 21 9
2.
   SATALICE
7 6 0 1 26:10 18 6
3.
  Slovan Bohnice B
  7 6 0 1 20:7 18 6
4.
  FC KING
  7 3 1 3 14:9 10 1
5.
  FC Miškovice
  7 3 1 3 13:10 10 1
6.
  FK Klánovice
  7 3 1 3 12:10 10 1
7.
  Slavoj Hloubětín
  7 3 0 4 15:14 9 0
8.
  Sokol Vinoř
  7 3 0 4 14:17 9 0
9.
  SK Dolní Chabry B
  7 1 3 3 15:19 6 -3
10.
  Sokol Troja B
  7 1 1 5 8:25 4 -8
11.
  Sokol Běchovice
  7 1 1 5 8:27 4 -8
12.
  TJ Malešice - Rapid
  7 1 0 6 11:35 3 -9
 
8.kolo
So 27.10. 10:30 Rapid - Klánovice    
Ne 28.10. 14:30 D. Chabry B - Sokol Vinoř    
Ne 28.10. 14:30 Hloubětín - Miškovice    
Ne 28.10. 14:30 Běchovice - King    
Ne 28.10. 14:30 Březiněves - Bohnice B    
Ne 28.10. 14:30 FC Satalice - Troja B    

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 837/24  
 
                     
 
 
6.kolo
So 13.10. 10:30 Rapid - Bohnice B 1:6 (0:2)  
So 13.10. 16:00 Sokol Vinoř - Klánovice 3:0 (2:0)  
Ne 14.10. 16:00 D. Chabry B - Miškovice 3:3 (2:0)  
Ne 14.10. 16:00 Hloubětín - King 3:2 (0:0)  
Ne 14.10. 16:00 Běchovice - Troja B 4:3  
Ne 14.10. 16:00 Březiněves - FC Satalice 2:0 (0:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  6 6 0 0 27:7 18 6
2.
 Satalice
6 5 0 1 21:9 15 6
3.
  Slovan Bohnice B
  6 5 0 1 14:7 15 6
4.
  Slavoj Hloubětín
  6 3 0 3 14:11 9 0
5.
  Sokol Vinoř
  6 3 0 3 14:12 9 0
6.
  FC KING
  6 2 1 3 10:8 7 1
7.
  FK Klánovice
  6 2 1 3 9:9 7 1
8.
  FC Miškovice
  6 2 1 3 8:10 7 1
9.
  SK Dolní Chabry B
  6 1 3 2 14:14 6 -3
10.
  Sokol Troja B
  6 1 1 4 8:18 4 -5
11.
  Sokol Běchovice
  6 1 1 4 8:21 4 -8
12.
  TJ Malešice - Rapid
  6 1 0 5 10:31 3 -9
 
7.kolo
So 20.10. 10:30 Bohnice B - Běchovice    
So 20.10. 10:45 Troja B - Březiněves    
So 20.10. 11:00 King - Rapid    
Ne 21.10. 15:30 FC Satalice - D. Chabry B    
Ne 21.10. 15:30 Klánovice - Hloubětín    
Ne 21.10. 15:30 Miškovice - Sokol Vinoř    

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 809/8  
 
                     
 
 
5.kolo
So 06.10. 10:30 Bohnice B - Hloubětín 2:0 (0:0)  
So 06.10. 10:45 Troja B - Rapid 4:2 (0:0)  
So 06.10. 11:00 King - Sokol Vinoř 3:0 (3:0)  
Ne 07.10. 16:00 Březiněves - D. Chabry B 4:3 (3:1)  
Ne 07.10. 16:00 FC Satalice - Běchovice 9:2 (3:2)  
Ne 07.10. 16:00 Klánovice - Miškovice 3:0 (0:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  5 5 0 0 25:7 15 6
2.
  Satalice
5 5 0 0 21:7 15 6
3.
  Slovan Bohnice B
  5 4 0 1 8:6 12 3
4.
  FK Klánovice
  5 2 1 2 9:6 7 1
5.
  FC KING
  5 2 1 2 8:5 7 1
6.
  Slavoj Hloubětín
  5 2 0 3 11:9 6 0
7.
  Sokol Vinoř
  5 2 0 3 11:12 6 0
8.
  FC Miškovice
  5 2 0 3 5:7 6 0
9.
  SK Dolní Chabry B
  5 1 2 2 11:11 5 -1
10.
  Sokol Troja B
  5 1 1 3 5:14 4 -5
11.
  TJ Malešice - Rapid
  5 1 0 4 9:25 3 -6
12.
  Sokol Běchovice
  5 0 1 4 4:18 1 -8
 
6.kolo
So 13.10. 10:30 Rapid - Bohnice B    
So 13.10. 16:00 Sokol Vinoř - Klánovice    
Ne 14.10. 16:00 D. Chabry B - Miškovice    
Ne 14.10. 16:00 Hloubětín - King    
Ne 14.10. 16:00 Běchovice - Troja B    
Ne 14.10. 16:00 Březiněves - FC Satalice    

2.třída skupina B - Praha

 
 
ID: 5152  |  Sezona: 2012/13  |  muži  |  Návštěvy: 849/11  
 
                     
 
 
4.kolo
So 29.09. 10:30 Rapid - FC Satalice 2:4 (1:3)  
So 29.09. 16:30 Sokol Vinoř - Bohnice B 5:1 (2:0)  
Ne 30.09. 16:30 D. Chabry B - Klánovice 0:4 (0:1)  
Ne 30.09. 16:30 Miškovice - King 2:1 (2:0)  
Ne 30.09. 16:30 Hloubětín - Troja B 7:0 (3:0)  
Ne 30.09. 16:30 Běchovice - Březiněves 0:2 (0:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Březiněves
  4 4 0 0 21:4 12 6
2.
   Satalice
4 4 0 0 12:5 12 6
3.
  Slovan Bohnice B
  4 3 0 1 6:6 9 3
4.
  Slavoj Hloubětín
  4 2 0 2 11:7 6 0
5.
  Sokol Vinoř
  4 2 0 2 11:9 6 0
6.
  FC Miškovice
  4 2 0 2 5:4 6 0
7.
  SK Dolní Chabry B
  4 1 2 1 8:7 5 -1
8.
  FC KING
  4 1 1 2 5:5 4 1
9.
  FK Klánovice
  4 1 1 2 6:6 4 1
10.
  TJ Malešice - Rapid
  4 1 0 3 7:21 3 -6
11.
  Sokol Běchovice
  4 0 1 3 2:9 1 -8
12.
  Sokol Troja B
  4 0 1 3 1:12 1 -5
 
5.kolo
So 06.10. 10:30 Bohnice B - Hloubětín    
So 06.10. 10:45 Troja B - Rapid    
So 06.10. 11:00 King - Sokol Vinoř    
Ne 07.10. 16:00 Březiněves - D. Chabry B    
Ne 07.10. 16:00 FC Satalice - Běchovice    
Ne 07.10. 16:00 Klánovice - Miškovice    
BRANKY: 2 R. HOGEN, 1 PECHR A MLEJNEK.
PRVNÍ KOLO MISTROVSKÉ SOUTĚŽE.
BRANKY PECHR A R. HOGEN
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one