neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

ML. PŘÍPRAVKA

TRENÉR: OLDŘICH LIŠKA

Tréninky mladší přípravky:
pondělí, středa a pátek od 16,00
na hřišti Satalice
H3I1502 Třeboradice – Satalice 13. 04. 2013, 10:00 Třeboradice UMT malá
H3I1204 Satalice – Kyje 24. 03. 2013, 13:00 Satalice UMT.
H3I1405 Satalice – Aritma 07. 04. 2013, 08:30 Satalice UMT.
H3I1606 Satalice – Praga 21. 04. 2013, 08:30 Satalice UMT.
H3I1701 Satalice – volné 27. 04. 2013, 08:30
H3I1806 Újezd nad Lesy – Satalice 03. 05. 2013, 16:30 Újezd n.Lesy T.
H3I1902 Satalice – CU Bohemians 11. 05. 2013, 08:30 Satalice UMT.
H3I2005 Bohemians Praha – Satalice 19. 05. 2013, 13:00 Střížkov - UMT
H3I2103 Satalice – 1999 Praha 26. 05. 2013, 09:30 Satalice UMT.
H3I2204 Chabry – Satalice 29. 05. 2013, 17:00 Chabry T.
H3I1303 Junior – Satalice 09. 06. 2013, 17:00 V úžlabině UMT.
TURNAJ TJ SK SATALICE MLADŠÍ ŽÁCI:

1. Milevsko, 2. Sparta dívky, 3. Kyje, 4. Šeberov,

5. Satalice, 6. Svratka, 7. Třeboradice, 8. Kbely

Nejlepší hráč turnaje Ondřej Šikner (Satalice)
PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ PODZIMU.
MPŘ 4+1 (2HP) - 97
BOHEMIANS PRAHA
1999 PRAHA
DOLNÍ CHABRY
TJ KYJE
TJ JUNIOR PRAHA
SK ARITMA PRAHA  B
SK TŘEBORADICE
TJ PRAGA
FC SATALICE
FK ÚJEZD NAD LESY
CU BOHEMIANS
 
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – jaro 2012
4. duben 2012   16:30 Satalice– Kbely Satalice UMT.
14. duben 2012    09:00 Praga– Satalice Praga T.
21. duben 2012    10:00 Satalice– Zličín B Satalice UMT.
28. duben 2012    09:00 Třeboradice– Satalice Třeboradice UMT malá
4. květen 2012    17:00 Satalice– King Satalice UMT.
12. květen 2012    08:30 Satalice– Chabry Satalice UMT.
20. květen 2012    17:00 Kyje– Satalice Kyje UMT
27. květen 2012
   08:30 Satalice– Újezd nad Lesy Satalice UMT.
3. červen 2012    15:30 Bohemians Praha– Satalice Střížkov - UMT
9. červen 2012    08:30 Satalice– CU Bohemians Satalice UMT.
16. červen 2012    12:00 H.Měcholupy– Satalice H.Měcholupy UMT.

1. kolo

3.9.2011, 09:00 > Kbely - Satalice (Kbely   T.) - : -
3.9.2011, 09:00 > Praga - King (Praga    T.) - : -
3.9.2011, 14:30 > Zličín B - Třeboradice (Zličín   T.) - : -
4.9.2011, 15:30 > Bohemians Praha - Chabry (Střížkov - UMT) - : -
4.9.2011, 09:00 > CU Bohemians - Újezd nad Lesy (Vítkov   T.) - : -
4.9.2011, 14:00 > H.Měcholupy - Kyje (H.Měcholupy  UMT.) - : -

2. kolo

9.9.2011, 16:00 > Bohemians Praha - CU Bohemians (Střížkov - UMT) - : -
9.9.2011, 16:30 > Újezd nad Lesy - H.Měcholupy (Újezd n.Lesy   T.) - : -
9.9.2011, 17:00 > Kyje - Kbely (Kyje   UMT) - : -
10.9.2011, 11:00 > King - Zličín B (ZŠ Vybíralova UMT) - : -
11.9.2011, 13:00 > Satalice - Praga (Satalice   UMT.) - : -
11.9.2011, 13:30 > Chabry - Třeboradice (Chabry  T.) - : -

3. kolo

17.9.2011, 09:30 > Třeboradice - King (Třeboradice  UMT malá) - : -
17.9.2011, 14:30 > Zličín B - Satalice (Zličín   T.) - : -
17.9.2011, 09:00 > Praga - Kyje (Praga    T.) - : -
17.9.2011, 09:00 > Kbely - Újezd nad Lesy (Kbely   T.) - : -
18.9.2011, 13:30 > H.Měcholupy - Bohemians Praha (H.Měcholupy  UMT.) - : -
18.9.2011, 09:00 > CU Bohemians - Chabry (Vítkov   T.) - : -

4. kolo

23.9.2011, 17:00 > Kyje - Zličín B (Kyje   UMT) - : -
23.9.2011, 16:30 > Újezd nad Lesy - Praga (Újezd n.Lesy   T.) - : -
24.9.2011, 09:00 > CU Bohemians - H.Měcholupy (Vítkov   T.) - : -
25.9.2011, 15:00 > Bohemians Praha - Kbely (Střížkov - UMT) - : -
25.9.2011, 13:00 > Satalice - Třeboradice (Satalice   UMT.) - : -
25.9.2011, 13:00 > Chabry - King (Chabry  T.) - : -

5. kolo

1.10.2011, 11:00 > King - Satalice (ZŠ Vybíralova UMT) - : -
1.10.2011, 09:00 > Kbely - CU Bohemians (Kbely   T.) - : -
1.10.2011, 09:00 > Praga - Bohemians Praha (Praga    T.) - : -
1.10.2011, 14:30 > Zličín B - Újezd nad Lesy (Zličín   T.) - : -
1.10.2011, 09:30 > Třeboradice - Kyje (Třeboradice  UMT malá) - : -
2.10.2011, 14:30 > H.Měcholupy - Chabry (H.Měcholupy  UMT.) - : -

6. kolo

7.10.2011, 17:00 > Kyje - King (Kyje   UMT) - : -
8.10.2011, 11:30 > H.Měcholupy - Kbely (H.Měcholupy  UMT.) - : -
8.10.2011, 09:00 > Újezd nad Lesy - Třeboradice (Újezd n.Lesy   T.) - : -
8.10.2011, 09:00 > CU Bohemians - Praga (Vítkov   T.) - : -
9.10.2011, 14:30 > Bohemians Praha - Zličín B (Střížkov - UMT) - : -
9.10.2011, 12:30 > Chabry - Satalice (Chabry  T.) - : -

7. kolo

15.10.2011, 08:30 > Satalice - Kyje (Satalice   UMT.) - : -
15.10.2011, 11:00 > King - Újezd nad Lesy (ZŠ Vybíralova UMT) - : -
15.10.2011, 09:30 > Třeboradice - Bohemians Praha (Třeboradice  UMT malá) - : -
15.10.2011, 14:30 > Zličín B - CU Bohemians (Zličín   UMT.) - : -
15.10.2011, 09:00 > Praga - H.Měcholupy (Praga    T.) - : -
15.10.2011, 09:00 > Kbely - Chabry (Kbely   T.) - : -

8. kolo

22.10.2011, 09:00 > Kbely - Praga (Kbely   T.) - : -
22.10.2011, 09:00 > Újezd nad Lesy - Satalice (Újezd n.Lesy   T.) - : -
22.10.2011, 11:30 > H.Měcholupy - Zličín B (H.Měcholupy  UMT.) - : -
22.10.2011, 09:00 > CU Bohemians - Třeboradice (Vítkov   T.) - : -
23.10.2011, 14:00 > Bohemians Praha - King (Střížkov - UMT) - : -
23.10.2011, 12:00 > Chabry - Kyje (Chabry  T.) - : -

9. kolo

26.10.2011, 16:00 > Satalice - Bohemians Praha (Satalice   UMT.) - : -
28.10.2011, 17:00 > Kyje - Újezd nad Lesy (Kyje   UMT) - : -
28.10.2011, 09:30 > Třeboradice - H.Měcholupy (Třeboradice  UMT malá) - : -
28.10.2011, 09:00 > Praga - Chabry (Praga    T.) - : -
29.10.2011, 11:00 > King - CU Bohemians (ZŠ Vybíralova UMT) - : -
29.10.2011, 14:30 > Zličín B - Kbely (Zličín   UMT.) - : -

10. kolo

5.11.2011, 09:00 > Praga - Zličín B (Praga    T.) - : -
5.11.2011, 09:00 > Kbely - Třeboradice (Kbely   T.) - : -
5.11.2011, 11:30 > H.Měcholupy - King (H.Měcholupy  UMT.) - : -
5.11.2011, 08:15 > CU Bohemians - Satalice (Šeberov   UMT.) - : -
6.11.2011, 13:00 > Bohemians Praha - Kyje (Střížkov - UMT) - : -
6.11.2011, 12:00 > Chabry - Újezd nad Lesy (Chabry  T.) - : -

11. kolo

11.11.2011, 17:00 > Kyje - CU Bohemians (Kyje   UMT) - : -
12.11.2011, 14:30 > Zličín B - Chabry (Zličín   UMT.) - : -
12.11.2011, 09:30 > Třeboradice - Praga (Třeboradice  UMT malá) - : -
12.11.2011, 11:00 > King - Kbely (ZŠ Vybíralova UMT) - : -
12.11.2011, 10:00 > Újezd nad Lesy - Bohemians Praha (Újezd n.Lesy   T.) - : -
13.11.2011, 09:00 > Satalice - H.Měcholupy (Satalice   UMT.) - : -

Aktuální tabulka > H4D - MPŘ 4+1 (2.HP) - 204 MPŘ 4+1 (2.HP) (mladší přípravka)

1. název klubu Z V R P SKÓRE B
1. Vršovice 13 12 0 1 314 : 99 36
2. Radotín 12 10 0 2 308 : 113 30
3. Satalice 13 8 2 3 245 : 126 26
4. Kbely 12 7 1 4 207 : 142 22
5. Motorlet 13 6 2 5 207 : 235 20
6. Slavia Praha - dívky 13 6 1 6 199 : 221 19
7. Slavoj Podolí  B 13 6 0 7 188 : 182 18
8. Třeboradice 12 5 2 5 149 : 155 17
9. Xaverov sdružení 13 2 0 11 131 : 251 6
10. SK Vikt. Žižkov 13 2 0 11 155 : 325 6
11. Uhelné sklady 13 2 0 11 110 : 364 6
12. VOLNÉ 0 0 0 0 0 : 0 0
1 Vršovice                              11 10 0 1 264 : 86   30
2 Radotín                                10   8 0 2 236 :104  24
3 Satalice                               11   6 2 3 196 :112  20
4 Kbely                                    11   6 1 4 178 :133 19
5 Motorlet                               10    5 2 3 184 :167 17
6 Treboradice                        11    5 2 4 134 :138 17
7 Slavia Praha - dívky           11    5 1 5 171 :181 16
8 Slavoj Podolí B                   11    4 0 7 145 :158 12
9 Xaverov sdružení               10     2 0 8 105 :204   6
10 SK Vikt. Žižkov                11     2 0 9 135 :277   6
11 Uhelné sklady                   11    2 0 9    99 :287   6
12 VOLNÉ 0 0 0 0 0 : 0 0
Vršovice - Slavia Praha - dívky 27:6, Uhelné sklady - SK Vikt.
Žižkov 27:12, VOLNÉ - Radotín -:-, Slavoj Podolí B - Kbely
15:6, Satalice - Treboradice 10:10, Xaverov sdružení -
Motorlet -:-

Aktuální tabulka > H4D - MPŘ 4+1 (2.HP) - 204 MPŘ 4+1 (2.HP) (mladší přípravka)

1. název klubu Z V R P SKÓRE B
1. Vršovice 10 9 0 1 237 : 80 27
2. Radotín 10 8 0 2 236 : 104 24
3. Satalice 10 6 1 3 186 : 102 19
4. Kbely 10 6 1 3 172 : 118 19
5. Motorlet 10 5 2 3 184 : 167 17
6. Slavia Praha - dívky 10 5 1 4 165 : 154 16
7. Třeboradice 10 5 1 4 124 : 128 16
8. Slavoj Podolí  B 10 3 0 7 130 : 152 9
9. Xaverov sdružení 10 2 0 8 105 : 204 6
10. SK Vikt. Žižkov 10 2 0 8 123 : 250 6
11. Uhelné sklady 10 1 0 9 72 : 275 3
12. VOLNÉ 0 0 0 0 0 : 0 0

Neoficiální výsledky tohoto kola > H4D - MPŘ 4+1 (2.HP) - 204 MPŘ 4+1 (2.HP) (mladší přípravka)

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
H4D1001 Vršovice Uhelné sklady 42: 3   
H4D1101 Motorlet Vršovice 12: 10   
H4D1102 Xaverov sdružení Třeboradice 10: 13   
H4D1103 Satalice Kbely 6: 12   
H4D1104 Slavoj Podolí  B Radotín 7: 26   
H4D1105 VOLNÉ SK Vikt. Žižkov - : -     
H4D1106 Uhelné sklady Slavia Praha - dívky 12: 21  50   

Neoficiální tabulka > H4D - MPŘ 4+1 (2.HP) - 204 MPŘ 4+1 (2.HP) (mladší přípravka)

1. název klubu Z V R P SKÓRE B
1. Vršovice 10 9 0 1 237 : 80 27
2. Radotín 10 8 0 2 236 : 105 24
3. Satalice 10 6 1 3 186 : 102 19
4. Kbely 10 6 1 3 172 : 118 19
5. Motorlet 10 5 2 3 184 : 167 17
6. Slavia Praha - dívky 10 5 1 4 165 : 154 16
7. Třeboradice 10 5 1 4 124 : 128 16
8. Slavoj Podolí  B 9 2 0 7 89 : 148 6
9. SK Vikt. Žižkov 9 2 0 7 119 : 208 6
10. Xaverov sdružení 10 2 0 8 105 : 204 6
11. Uhelné sklady 10 1 0 9 72 : 275 3
12. VOLNÉ 0 0 0 0 0 : 0 0
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one