neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

MLADŠÍ DOROST

Trenéři: Jan Javůrek a  Petr Červenka

Tréninky mladšího dorostu:
pondělí od 19 do 20,30
úterý od 18,30 do 20,00
pátek od 17,30 do 19,00
na hřišti Satalice

1.třída - MD - Praha



ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 178/1













22.kolo
So 01.06. 10:00 Újezd n.Lesy - Háje JM 3:0 (2:0)
Ne 02.06. 17:00 Radotín - FC Satalice 1:2 (0:1)
So 08.06. 13:00 JM Chodov - Střešovice 0:6 (0:3)
So 08.06. 14:00 Admira Praha B - Dukla Praha C

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911

18 17 0 1 94:17 51 24
2.
  TJ SK Satalice

18 12 1 5 53:25 37 10
3.
  FK Dukla Praha C

17 10 1 6 66:44 31 4
4.
  FK Admira Praha B

17 10 1 6 46:32 31 7
5.
  SC Radotín

18 9 2 7 59:26 29 2
6.
  FK Újezd nad Lesy

18 9 2 7 61:47 29 2
7.
  FC Háje Jižní Město

18 8 1 9 41:37 25 -2
8.
  FC Zličín

18 6 1 11 48:65 19 -8
9.
  SK Ďáblice

18 3 0 15 16:79 9 -18
10.
  Jižní Město Chodov

18 0 1 17 18:130 1 -26

1.třída - MD - Praha



ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 227/3













18.kolo
So 04.05. 10:30 JM Chodov - Zličín 1:1 (0:0)
Ne 05.05. 13:00 Admira Praha B - Ďáblice 4:2 (2:1)
Ne 05.05. 17:00 Radotín - Dukla Praha C 1:2
Ne 05.05. 17:00 FC Satalice - Háje JM 1:2 (1:2)

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911

14 13 0 1 80:14 39 18
2.
  FK Admira Praha B

15 10 1 4 45:28 31 7
3.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

14 9 1 4 43:21 28 7
4.
  SC Radotín

15 8 2 5 55:21 26 2
5.
  FK Dukla Praha C

15 8 1 6 55:41 25 1
6.
  FK Újezd nad Lesy

15 7 2 6 51:38 23 2
7.
  FC Háje Jižní Město

14 6 1 7 36:31 19 -2
8.
  FC Zličín

15 5 1 9 36:56 16 -5
9.
  SK Ďáblice

16 3 0 13 14:66 9 -15
10.
  Jižní Město Chodov

15 0 1 14 17:116 1 -20

19.kolo
So 11.05. 12:00 Dukla Praha C - Újezd n.Lesy

So 11.05. 16:30 FC Satalice - Admira Praha B

Ne 12.05. 17:00 Háje JM - Střešovice

Ne 12.05. 17:00 Zličín - Radotín

1.třída - MD - Praha



ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 286/1













14.kolo
So 06.04. 10:30 JM Chodov - Újezd n.Lesy 0:9 (0:6)
Ne 07.04. 09:00 Admira Praha B - Radotín 1:0 (0:0)
Ne 07.04. 14:15 Střešovice - Ďáblice 5:0 (2:0)
Ne 07.04. 14:15 Háje JM - Dukla Praha C


Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911

12 11 0 1 66:13 33 15
2.
  SC Radotín

12 7 1 4 46:17 22 4
3.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

11 7 1 3 33:18 22 7
4.
  FK Admira Praha B

12 7 1 4 35:25 22 4
5.
  FK Újezd nad Lesy

12 6 1 5 47:34 19 1
6.
  FK Dukla Praha C

10 5 1 4 39:28 16 -2
7.
  FC Zličín

11 5 0 6 35:40 15 0
8.
  FC Háje Jižní Město

10 4 1 5 31:23 13 -2
9.
  SK Ďáblice

12 2 0 10 8:53 6 -12
10.
  Jižní Město Chodov

12 0 0 12 15:104 0 -18

15.kolo
So 13.04. 10:00 Újezd n.Lesy - Radotín

So 13.04. 12:00 Dukla Praha C - FC Satalice

So 13.04. 15:00 Ďáblice - JM Chodov

Ne 14.04. 16:30 Zličín - Háje JM


vysledky.com

12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1201 23. 03. 12:30 Admira B Chodov ZŠ Hovorčo... - : -


D2A1202 24. 03. 10:30 SK Střešovice B Radotín SK Střešov... - : -


D2A1203 24. 03. 15:00 Satalice Újezd nad Lesy Satalice ... - : -


D2A1204 24. 03. 12:45 Háje Ďáblice Háje UMT. - : -


D2A1206 24. 03. 15:00 Zličín Dukla C Zličín U... - : -


13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1301 01. 04. 16:00 Zličín Admira B Zličín U... - : -


D2A1302 30. 03. 10:00 Dukla C VOLNÉ
- : -


D2A1304 30. 03. 13:15 Ďáblice Satalice Ďáblice ... - : -


D2A1305 30. 03. 10:00 Újezd nad Lesy SK Střešovice B Újezd n.Le... - : -


D2A1306 30. 03. 13:00 Radotín Chodov Radotín ... - : -


14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1401 07. 04. 09:00 Admira B Radotín ZŠ Hovorčo... - : -


D2A1402 06. 04. 10:30 Chodov Újezd nad Lesy Chodov T. - : -


D2A1403 07. 04. 14:15 SK Střešovice B Ďáblice SK Střešov... - : -


D2A1405 07. 04. 14:15 Háje Dukla C Háje UMT. - : -


D2A1406 07. 04. 16:30 VOLNÉ Zličín
- : -


15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1501 14. 04. 16:30 VOLNÉ Admira B
- : -


D2A1502 14. 04. 16:30 Zličín Háje Zličín U... - : -


D2A1503 13. 04. 12:00 Dukla C Satalice Dukla UMT... - : -


D2A1505 13. 04. 15:00 Ďáblice Chodov Ďáblice ... - : -


D2A1506 13. 04. 10:00 Újezd nad Lesy Radotín Újezd n.Le... - : -


16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1601 20. 04. 14:00 Admira B Újezd nad Lesy ZŠ Hovorčo... - : -


D2A1602 21. 04. 17:00 Radotín Ďáblice Radotín ... - : -


D2A1604 21. 04. 17:00 SK Střešovice B Dukla C SK Střešov... - : -


D2A1605 21. 04. 17:00 Satalice Zličín Satalice ... - : -


D2A1606 21. 04. 14:15 Háje VOLNÉ
- : -


17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1701 28. 04. 17:00 Háje Admira B Háje UMT. - : -


D2A1702 28. 04. 17:00 VOLNÉ Satalice
- : -


D2A1703 28. 04. 17:00 Zličín SK Střešovice B Zličín T... - : -


D2A1704 27. 04. 10:15 Dukla C Chodov Dukla UMT... - : -


D2A1706 27. 04. 14:30 Ďáblice Újezd nad Lesy Ďáblice ... - : -


18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1801 05. 05. 13:00 Admira B Ďáblice Admira UM... - : -


D2A1803 05. 05. 17:00 Radotín Dukla C Radotín ... - : -


D2A1804 04. 05. 10:30 Chodov Zličín Chodov T. - : -


D2A1805 05. 05. 14:15 SK Střešovice B VOLNÉ
- : -


D2A1806 05. 05. 17:00 Satalice Háje Satalice ... - : -


19. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A1901 11. 05. 16:30 Satalice Admira B ZŠ Hovorčo... - : -


D2A1902 12. 05. 17:00 Háje SK Střešovice B Háje UMT. - : -


D2A1903 12. 05. 17:00 VOLNÉ Chodov
- : -


D2A1904 12. 05. 17:00 Zličín Radotín Zličín T... - : -


D2A1905 11. 05. 12:00 Dukla C Újezd nad Lesy Dukla UMT... - : -


20. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A2002 19. 05. 14:45 Ďáblice Dukla C Ďáblice ... - : -


D2A2003 18. 05. 10:00 Újezd nad Lesy Zličín Újezd n.Le... - : -


D2A2004 18. 05. 10:00 Radotín VOLNÉ
- : -


D2A2005 20. 04. 10:30 Chodov Háje Chodov T. - : -


D2A2006 19. 05. 12:45 SK Střešovice B Satalice SK Střešov... - : -


21. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A2101 26. 05. 14:15 SK Střešovice B Admira B SK Střešov... - : -


D2A2102 26. 05. 17:00 Satalice Chodov Satalice ... - : -


D2A2103 26. 05. 14:45 Háje Radotín Háje UMT. - : -


D2A2104 26. 05. 17:00 VOLNÉ Újezd nad Lesy
- : -


D2A2105 26. 05. 17:00 Zličín Ďáblice Zličín T... - : -


22. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
D2A2201 01. 06. 14:00 Admira B Dukla C ZŠ Hovorčo... - : -


D2A2203 01. 06. 14:30 Ďáblice VOLNÉ
- : -


D2A2204 01. 06. 10:00 Újezd nad Lesy Háje Újezd n.Le... - : -


D2A2205 02. 06. 17:00 Radotín Satalice Radotín ... - : -


D2A2206 02. 06. 17:00 Chodov SK Střešovice B Chodov T. - : -


1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 291/3  
 
                     
 
 
11.kolo
So 17.11. 12:30 Dukla Praha  - Admira
1:2 (1:2)  
So 17.11. 13:30 Zličín - Př. Kopanina 5:1 (1:1)  
Ne 18.11. 09:00 Střešovice - JM Chodov 9:1 (2:1)  
Ne 18.11. 11:15 Háje JM - Újezd n.Lesy    
Ne 18.11. 13:30 FC Satalice - Radotín 3:2  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911
  10 9 0 1 73:12 27 12
2.
  SC Radotín
  10 7 1 2 48:13 22 4
3.
  FK Admira Praha B
  9 6 1 2 37:14 19 7
4.
   Satalice
10 6 1 3 27:16 19 7
5.
  FK Dukla Praha C
  10 5 1 4 53:27 16 -2
6.
  FC Zličín
  10 5 0 5 34:36 15 3
7.
  FC Háje Jižní Město
  9 4 1 4 31:18 13 1
8.
  FK Újezd nad Lesy
  8 4 1 3 36:23 13 1
9.
  SK Ďáblice
  10 3 0 7 15:42 9 -9
10.
  Jižní Město Chodov
  10 1 0 9 15:80 3 -12
11.
  FC Přední Kopanina
  10 0 0 10 6:94 0 -15

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 302/1  
 
                     
 
 
10.kolo
So 10.11. 10:00 Radotín - Háje JM 2:2 (0:1)  
So 10.11. 10:15 Kopanina - Dukla Praha C 2:0 (2:0)  
So 10.11. 11:00 JM Chodov - FC Satalice 1:4 (1:2)  
So 10.11. 12:00 Admira  - Střešovice 1:4 (1:1)  
Ne 11.11. 14:00 Ďáblice - Zličín 2:3 (0:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911
  9 8 0 1 64:11 24 12
2.
  SC Radotín
  9 7 1 1 46:10 22 4
3.
  FK Admira Praha B
  8 5 1 2 35:13 16 4
4.
  Satalice
  9 5 1 3 24:14 16 7
5.
  FK Újezd nad Lesy
  8 4 1 3 36:23 13 1
6.
  FC Háje Jižní Město
  9 4 1 4 31:18 13 1
7.
  FK Dukla Praha C
  9 4 1 4 36:27 13 -2
8.
  FC Zličín
  9 4 0 5 29:35 12 3
9.
  SK Ďáblice
  10 3 0 7 15:42 9 -9
10.
  FC Přední Kopanina
  9 1 0 8 7:73 3 -12
11.
  Jižní Město Chodov
  9 1 0 8 14:71 3 -12
 
11.kolo
So 17.11. 12:30 Dukla   - Admira Praha
   
So 17.11. 13:30 Zličín - Př. Kopanina    
Ne 18.11. 09:00 Střešovice - JM Chodov    
Ne 18.11. 11:15 Háje JM - Újezd n.Lesy    
Ne 18.11. 13:30 FC Satalice - Radotín    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 280/2  
 
                     
 
 
9.kolo
So 03.11. 13:30 Zličín - Újezd n.Lesy 6:0 (5:0)  
So 03.11. 14:00 Př. Kopanina - Admira Praha B 0:12 (0:4)  
So 03.11. 14:15 Dukla Praha C - Ďáblice 2:0 (0:0)  
Ne 04.11. 14:00 Háje JM - JM Chodov 8:0 (3:0)  
Ne 04.11. 14:00 FC Satalice - Střešovice 1:3 (0:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911
  8 7 0 1 60:10 21 9
2.
  SC Radotín
  8 7 0 1 44:8 21 6
3.
  FK Admira Praha B
  7 6 0 1 34:7 18 12
4.
  FK Dukla Praha C
  8 4 1 3 36:25 13 -2
5.
  FK Újezd nad Lesy
  9 4 1 4 36:25 13 -2
6.
  FC Háje Jižní Město
  8 4 0 4 29:16 12 0
7.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  7 4 0 3 18:11 12 3
8.
  FC Zličín
  8 3 0 5 26:33 9 0
9.
  SK Ďáblice
  9 3 0 6 13:39 9 -6
10.
  Jižní Město Chodov
  8 1 0 7 13:67 3 -9
11.
  FC Přední Kopanina
  8 0 0 8 5:73 0 -12
 
10.kolo
So 10.11. 10:00 Radotín - Háje JM    
So 10.11. 10:15 Př. Kopanina - Dukla Praha C    
So 10.11. 11:00 JM Chodov - FC Satalice    
So 10.11. 12:00 Admira Praha B - Střešovice    
Ne 11.11. 14:00 Ďáblice - Zličín    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 317/10  
 
                     
 
 
7.kolo
So 20.10. 14:30 Ďáblice - Admira Praha B 1:0 (0:0)  
So 20.10. 15:30 Kopanina - Újezd n.Lesy 1:8  
Ne 21.10. 10:00 Dukla Praha C - Radotín 2:3 (1:2)  
Ne 21.10. 13:15 Zličín - JM Chodov 7:1 (2:0)  
Ne 21.10. 15:30 Háje JM - FC Satalice 3:0 (2:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  SC Radotín
  7 6 0 1 41:8 18 6
2.
  SK Střešovice 1911
  6 5 0 1 53:8 15 6
3.
  FK Admira Praha B
  6 5 0 1 22:7 15 9
4.
  FK Újezd nad Lesy
  7 4 0 3 31:14 12 0
5.
 SATALICE
6 4 0 2 17:8 12 6
6.
  FK Dukla Praha C
  6 3 0 3 29:20 9 -3
7.
  FC Háje Jižní Město
  6 3 0 3 20:12 9 0
8.
  FC Zličín
  6 2 0 4 20:30 6 0
9.
  SK Ďáblice
  7 2 0 5 4:36 6 -6
10.
  Jižní Město Chodov
  7 1 0 6 13:59 3 -9
11.
  FC Přední Kopanina
  6 0 0 6 4:52 0 -9
 
8.kolo
So 27.10. 10:00 Radotín - Zličín    
So 27.10. 10:00 Újezd n.Lesy - Dukla Praha
   
So 27.10. 14:00 Admira  - FC Satalice    
Ne 28.10. 12:45 Střešovice - Háje JM    
Ne 28.10. 14:30 Ďáblice - Př. Kopanina    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 295/2  
 
                     
 
 
5.kolo
So 06.10. 10:00 Újezd n.L. - Admira Praha
0:2 (0:0)  
So 06.10. 14:30 Ďáblice - Radotín 0:6 (0:1)  
So 06.10. 16:00 Zličín - FC Satalice 0:4 (0:3)  
Ne 07.10. 10:00 Dukla Praha C - Střešovice 1:4 (0:2)  
Ne 07.10. 10:30 Př. Kopanina - JM Chodov    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911
  5 4 0 1 43:6 12 6
2.
  SC Radotín
  5 4 0 1 24:6 12 3
3.
  FK Admira Praha B
  4 4 0 0 20:5 12 9
4.
 Satalice
5 4 0 1 17:5 12 6
5.
  FK Újezd nad Lesy
  5 2 0 3 21:13 6 -3
6.
  FC Háje Jižní Město
  4 2 0 2 16:10 6 0
7.
  FK Dukla Praha C
  4 2 0 2 12:13 6 -3
8.
  FC Zličín
  4 1 0 3 11:19 3 0
9.
  SK Ďáblice
  5 1 0 4 3:34 3 -6
10.
  FC Přední Kopanina
  3 0 0 3 2:26 0 -3
11.
  Jižní Město Chodov
  4 0 0 4 4:36 0 -9
 
6.kolo
So 13.10. 10:00 Újezd n.Lesy - Ďáblice    
Ne 14.10. 13:45 Admira Praha B - Háje JM    
Ne 14.10. 16:00 Střešovice - Zličín    
Ne 14.10. 16:00 JM Chodov - Dukla Praha C    
Ne 14.10. 16:00 Radotín - Př. Kopanina    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 5189  |  Sezona: 2012/13  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 294/1  
 
                     
 
 
4.kolo
Ne 30.09. 13:45 Háje JM - Zličín 3:5 (2:2)  
Ne 30.09. 14:00 Bohemians 1905 - Ďáblice 2:3 (1:1)  
Ne 30.09. 16:30 Střešovice - Př. Kopanina 20:1 (12:0)  
Ne 30.09. 16:30 Radotín - Újezd n.Lesy 4:0 (2:0)  
Ne 30.09. 17:00 FC Satalice - Dukla  C 2:1 (0:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Střešovice 1911
  4 3 0 1 39:5 9 3
2.
  FK Admira Praha B
  3 3 0 0 18:5 9 6
3.
  SC Radotín
  4 3 0 1 18:6 9 0
4.
  Satalice
  4 3 0 1 13:5 9 3
5.
  FK Újezd nad Lesy
  4 2 0 2 21:11 6 0
6.
  FC Háje Jižní Město
  4 2 0 2 16:10 6 0
7.
  FK Dukla Praha C
  3 2 0 1 11:9 6 0
8.
  FC Zličín
  3 1 0 2 11:15 3 3
9.
  SK Ďáblice
  4 1 0 3 3:28 3 -3
10.
  FC Přední Kopanina
  3 0 0 3 2:26 0 -3
11.
  Jižní Město Chodov
  4 0 0 4 4:36 0 -9
 
5.kolo
So 06.10. 10:00 Újezd n.L. - Admira Praha B    
So 06.10. 14:30 Ďáblice - Radotín    
So 06.10. 16:00 Zličín - FC Satalice    
Ne 07.10. 10:00 Dukla Praha C - Střešovice    
Ne 07.10. 10:30 Kopanina - Bohemians 1905    
PRVNÍ KOLO MISTROVSKÉ SOUTĚŽE
D2A  42 MD-1A
Jižní Město Chodov
SC Radotín 
FK Újezd nad Lesy
SK Ďáblice
FC Přední Kopanina
FK Dukla Praha  C
FC Zličín
 
FC Háje Jižní Město
FC Satalice
SK Střešovice  B
FK Admira Praha  B
 

D2A – I. třída

Aktuální tabulka

#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Admira B 26 23 1 2 120 : 22 70
2.   Loko. Vltavín 26 18 4 4 131 : 42 58
3.   Junior B 26 17 5 4 109 : 35 56
4.   SK Střešovice B 26 17 1 8 92 : 46 52
5.   Stodůlky 26 13 4 9 85 : 51 43
6.   Chodov 26 13 3 10 51 : 50 42
7.   Dukla  C 26 12 2 12 81 : 64 38
8.   Háje 26 10 7 9 67 : 61 37
9.   Radotín 26 11 3 12 64 : 58 36
10.   Ďáblice 26 8 4 14 79 : 91 28
11.   Újezd nad Lesy 26 8 3 15 59 : 109 27
12.   Satalice 26 7 2 17 46 : 89 23
13.   Čechie Smíchov 26 3 3 20 39 : 111 12
14.   Miškovice 26 1 0 25 17 : 211 3

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 328/1  
 
                           
 
 
25.kolo
So 09.06. 08:45 Admira Praha B - Chodov 6:0 (5:0)  
So 09.06. 11:30 FC Satalice - Újezd n.Lesy 5:2 (0:2)  
So 09.06. 17:00 Miškovice - Čechie Smíchov 2:4 (0:1)  
Ne 10.06. 12:00 Loko Vltavín - Střešovice B 4:2 (2:0)  
Ne 10.06. 13:00 Junior Praha B - Háje 4:0 (3:0)  
Ne 10.06. 13:30 Dukla Praha C - Ďáblice 2:3 (0:1)  
Ne 10.06. 17:00 Stodůlky - Radotín 2:0 (0:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  25 22 1 2 115:22 67 28
2.
  Junior Praha B
  25 17 5 3 132:31 56 17
3.
  Loko Vltavín
  25 17 4 4 127:41 55 16
4.
  SK Střešovice 1911 B
  25 16 1 8 89:45 49 13
5.
  Sokol Stodůlky
  25 13 4 8 82:47 43 4
6.
  TJ JM Chodov
  25 13 3 9 50:70 42 6
7.
  FK Dukla Praha C
  25 12 2 11 80:60 38 -1
8.
  SC Radotín
  25 11 3 11 64:53 36 0
9.
  FC Háje Jižní Město
  25 9 7 9 54:61 34 -2
10.
  SK Ďáblice
  25 7 4 14 72:91 25 -11
11.
  FK Újezd nad Lesy
  25 7 3 15 55:107 24 -12
12.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  25 7 2 16 46:82 23 -16
13.
  SK Čechie Smíchov
  25 2 3 20 35:110 9 -27
14.
  FC Miškovice
  25 1 0 24 17:198 3 -36
 
26.kolo
So 16.06. 10:00 Újezd n.Lesy - Stodůlky    
So 16.06. 10:30 Radotín - Admira Praha B    
So 16.06. 12:45 Háje - Miškovice    
Ne 17.06. 15:00 Čechie Smíchov - Dukla Praha C    
Ne 17.06. 17:00 Střešovice B - Junior Praha B    
Ne 17.06. 17:00 Ďáblice - FC Satalice    
Ne 17.06. 17:00 Chodov - Loko Vltavín    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 324/1  
 
                           
 
 
24.kolo
So 02.06. 10:00 Újezd n.Lesy - Dukla Praha C 3:8 (2:5)  
So 02.06. 10:30 Radotín - FC Satalice 0:1  
So 02.06. 13:00 Loko Vltavín - Admira Praha B 1:2 (0:0)  
Ne 03.06. 14:30 Chodov - Stodůlky 0:7 (0:2)  
Ne 03.06. 15:00 Čechie Smíchov - Junior Praha B 1:1 (0:1)  
Ne 03.06. 17:00 Střešovice B - Háje 5:1 (2:1)  
Ne 03.06. 17:00 Ďáblice - Miškovice 8:0 (6:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  24 21 1 2 109:22 64 28
2.
  Junior Praha B
  24 16 5 3 128:31 53 17
3.
  Loko Vltavín
  24 16 4 4 123:39 52 16
4.
  SK Střešovice 1911 B
  24 16 1 7 87:41 49 13
5.
  TJ JM Chodov
  24 13 3 8 50:64 42 6
6.
  Sokol Stodůlky
  24 12 4 8 80:47 40 4
7.
  FK Dukla Praha C
  24 12 2 10 78:57 38 2
8.
  SC Radotín
  24 11 3 10 64:51 36 0
9.
  FC Háje Jižní Město
  24 9 7 8 54:57 34 -2
10.
  FK Újezd nad Lesy
  24 7 3 14 53:102 24 -12
11.
  SK Ďáblice
  24 6 4 14 69:89 22 -14
12.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  24 6 2 16 41:80 20 -16
13.
  SK Čechie Smíchov
  24 1 3 20 31:108 6 -30
14.
  FC Miškovice
  24 1 0 23 15:194 3 -33
 
25.kolo
So 09.06. 08:45 Admira Praha B - Chodov    
So 09.06. 11:30 FC Satalice - Újezd n.Lesy    
So 09.06. 17:00 Miškovice - Čechie Smíchov    
Ne 10.06. 12:00 Loko Vltavín - Střešovice B    
Ne 10.06. 13:00 Junior Praha B - Háje    
Ne 10.06. 13:30 Dukla Praha C - Ďáblice    
Ne 10.06. 17:00 Stodůlky - Radotín    
PŘEDEHRÁVKA MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 315/1  
 
                           
 
 
23.kolo
25.05. 17:00 FC Satalice - Chodov 1:2  
So 26.05. 10:45 Háje - Čechie Smíchov 5:0 (3:0)  
So 26.05. 14:00 Miškovice - Újezd n.Lesy 3:6 (0:3)  
So 26.05. 17:00 Dukla Praha C - Radotín 2:3 (0:1)  
Ne 27.05. 14:30 Stodůlky - Loko Vltavín 4:3 (2:3)  
Ne 27.05. 14:45 Admira Praha B - Střešovice B 5:1 (3:0)  
Ne 27.05. 17:00 Junior Praha B - Ďáblice    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  23 20 1 2 107:21 61 25
2.
  Loko Vltavín
  23 16 4 3 122:37 52 19
3.
  Junior Praha B
  22 15 4 3 121:28 49 16
4.
  SK Střešovice 1911 B
  23 15 1 7 82:40 46 13
5.
  TJ JM Chodov
  23 13 3 7 50:57 42 9
6.
  Sokol Stodůlky
  23 11 4 8 73:47 37 1
7.
  SC Radotín
  23 11 3 9 64:50 36 3
8.
  FK Dukla Praha C
  23 11 2 10 70:54 35 -1
9.
  FC Háje Jižní Město
  23 9 7 7 53:52 34 -2
10.
  FK Újezd nad Lesy
  23 7 3 13 50:94 24 -9
11.
  SK Ďáblice
  22 5 4 13 59:83 19 -14
12.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  23 5 2 16 40:80 17 -19
13.
  SK Čechie Smíchov
  23 1 2 20 30:107 5 -28
14.
  FC Miškovice
  23 1 0 22 15:186 3 -33
 
24.kolo
So 02.06. 10:00 Újezd n.Lesy - Dukla Praha C    
So 02.06. 10:30 Radotín - FC Satalice    
So 02.06. 13:00 Loko Vltavín - Admira Praha B    
Ne 03.06. 14:30 Chodov - Stodůlky    
Ne 03.06. 15:00 Čechie Smíchov - Junior Praha B    
Ne 03.06. 17:00 Střešovice B - Háje    
Ne 03.06. 17:00 Ďáblice - Miškovice    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 331/1  
 
                           
 
 
22.kolo
So 19.05. 10:30 Radotín - Miškovice 17:0 (8:0)  
So 19.05. 13:00 Loko Vltavín - FC Satalice 7:3 (3:1)  
So 19.05. 14:30 Střešovice B - Čechie Smíchov 8:0 (5:0)  
So 19.05. 14:45 Admira Praha B - Stodůlky 2:0 (1:0)  
Ne 20.05. 10:00 Újezd n.Lesy - Junior Praha B 3:5 (0:1)  
Ne 20.05. 14:30 Chodov - Dukla Praha C 2:0 (2:0)  
Ne 20.05. 17:00 Ďáblice - Háje    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  22 19 1 2 102:20 58 25
2.
  Loko Vltavín
  22 16 4 2 119:33 52 19
3.
  Junior Praha B
  22 15 4 3 121:28 49 16
4.
  SK Střešovice 1911 B
  22 15 1 6 81:35 46 13
5.
  TJ JM Chodov
  22 12 3 7 48:56 39 6
6.
  FK Dukla Praha C
  22 11 2 9 68:51 35 2
7.
  Sokol Stodůlky
  22 10 4 8 69:44 34 1
8.
  SC Radotín
  22 10 3 9 61:48 33 0
9.
  FC Háje Jižní Město
  21 8 6 7 47:51 30 -3
10.
  FK Újezd nad Lesy
  22 6 3 13 44:91 21 -12
11.
  SK Ďáblice
  21 5 3 13 58:82 18 -12
12.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  22 5 2 15 39:78 17 -16
13.
  SK Čechie Smíchov
  22 1 2 19 30:102 5 -28
14.
  FC Miškovice
  22 1 0 21 12:180 3 -30
 
23.kolo
25.05. 17:00 FC Satalice - Chodov    
So 26.05. 10:45 Háje - Čechie Smíchov    
So 26.05. 14:00 Miškovice - Újezd n.Lesy    
So 26.05. 17:00 Dukla Praha C - Radotín    
Ne 27.05. 14:30 Stodůlky - Loko Vltavín    
Ne 27.05. 14:45 Admira Praha B - Střešovice B    
Ne 27.05. 17:00 Junior Praha B - Ďáblice    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 327/1  
 
                           
 
 
20.kolo
So 05.05. 10:00 Újezd n.Lesy - Čechie Smíchov 4:2 (3:2)  
So 05.05. 10:30 Radotín - Háje 1:1 (0:0)  
So 05.05. 13:00 Loko Vltavín - Miškovice 10:1  
So 05.05. 14:30 Střešovice B - Ďáblice 4:1 (2:0)  
So 05.05. 14:45 Admira Praha B - Dukla Praha C 2:0 (1:0)  
Ne 06.05. 14:30 Stodůlky - FC Satalice 9:2 (5:0)  
Ne 06.05. 17:00 Chodov - Junior Praha B 0:25 (0:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  20 17 1 2 97:18 52 22
2.
  Loko Vltavín
  20 14 4 2 105:30 46 16
3.
  Junior Praha B
  20 13 4 3 109:25 43 13
4.
  SK Střešovice 1911 B
  20 14 1 5 72:33 43 13
5.
  FK Dukla Praha C
  20 11 2 7 68:42 35 5
6.
  TJ JM Chodov
  20 10 3 7 43:56 33 3
7.
  Sokol Stodůlky
  20 9 4 7 67:41 31 1
8.
  SC Radotín
  20 9 3 8 44:41 30 0
9.
  FC Háje Jižní Město
  20 8 5 7 45:49 29 -1
10.
  FK Újezd nad Lesy
  20 6 2 12 39:84 20 -10
11.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  20 5 2 13 34:68 17 -13
12.
  SK Ďáblice
  20 4 3 13 50:81 15 -15
13.
  SK Čechie Smíchov
  20 1 2 17 29:86 5 -25
14.
  FC Miškovice
  20 1 0 19 12:160 3 -27
 
21.kolo
So 12.05. 10:15 Háje - Újezd n.Lesy    
So 12.05. 14:00 Miškovice - Chodov    
So 12.05. 17:00 FC Satalice - Admira Praha B    
Ne 13.05. 14:30 Stodůlky - Střešovice B    
Ne 13.05. 15:00 Čechie Smíchov - Ďáblice    
Ne 13.05. 15:15 Dukla Praha C - Loko Vltavín    
Ne 13.05. 17:00 Junior Praha B - Radotín    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 322/1  
 
                           
 
 
19.kolo
So 28.04. 14:00 Miškovice - Admira Praha B 0:9 (0:4)  
Ne 29.04. 13:00 Dukla Praha C - Stodůlky 0:4 (0:1)  
Ne 29.04. 14:00 Junior Praha B - Loko Vltavín 3:3 (1:3)  
Ne 29.04. 14:00 Ďáblice - Újezd n.Lesy 1:3 (0:3)  
Ne 29.04. 14:30 FC Satalice - Střešovice B 2:8 (1:5)  
Ne 29.04. 15:00 Čechie Smíchov - Radotín 0:2 (0:1)  
Út 01.05. 17:00 Háje - Chodov 2:3 (0:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  19 16 1 2 95:18 49 22
2.
  Loko Vltavín
  19 13 4 2 95:29 43 16
3.
  Junior Praha B
  19 12 4 3 84:25 40 10
4.
  SK Střešovice 1911 B
  19 13 1 5 68:32 40 13
5.
  FK Dukla Praha C
  19 11 2 6 68:40 35 5
6.
  TJ JM Chodov
  19 10 3 6 43:31 33 6
7.
  SC Radotín
  19 9 2 8 43:40 29 2
8.
  Sokol Stodůlky
  19 8 4 7 58:39 28 1
9.
  FC Háje Jižní Město
  19 8 4 7 44:48 28 -2
10.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  19 5 2 12 32:59 17 -13
11.
  FK Újezd nad Lesy
  19 5 2 12 35:82 17 -10
12.
  SK Ďáblice
  19 4 3 12 49:77 15 -15
13.
  SK Čechie Smíchov
  19 1 2 16 27:82 5 -25
14.
  FC Miškovice
  19 1 0 18 11:150 3 -27
 
20.kolo
So 05.05. 10:00 Újezd n.Lesy - Čechie Smíchov    
So 05.05. 10:30 Radotín - Háje    
So 05.05. 13:00 Loko Vltavín - Miškovice    
So 05.05. 14:30 Střešovice B - Ďáblice    
So 05.05. 14:45 Admira Praha B - Dukla Praha C    
Ne 06.05. 14:30 Stodůlky - FC Satalice    
Ne 06.05. 17:00 Chodov - Junior Praha B

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 359/3  
 
                           
 
 
18.kolo
So 21.04. 10:00 Admira Praha B - Junior Praha B 3:1  
So 21.04. 11:30 FC Satalice - Dukla Praha C 1:7 (1:2)  
So 21.04. 13:00 Loko Vltavín - Háje 4:1 (0:0)  
Ne 22.04. 13:15 Střešovice B - Újezd n.Lesy 5:0 (2:0)  
Ne 22.04. 14:30 Stodůlky - Miškovice 13:1  
Ne 22.04. 17:00 Radotín - Ďáblice 3:2 (2:0)  
Ne 22.04. 17:00 Chodov - Čechie Smíchov 4:0 (1:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  18 15 1 2 86:18 46 19
2.
  Loko Vltavín
  18 13 3 2 92:26 42 15
3.
  Junior Praha B
  18 12 3 3 81:22 39 12
4.
  Střešovice 1911 B
  18 12 1 5 60:30 37 10
5.
  FK Dukla Praha C
  18 11 2 5 68:36 35 8
6.
  TJ JM Chodov
  18 9 3 6 40:29 30 3
7.
  FC Háje Jižní Město
  18 8 4 6 42:45 28 1
8.
  SC Radotín
  18 8 2 8 41:40 26 -1
9.
  Sokol Stodůlky
  18 7 4 7 54:39 25 -2
10.
  Satalice
  18 5 2 11 30:51 17 -10
11.
  SK Ďáblice
  18 4 3 11 48:74 15 -12
12.
  FK Újezd nad Lesy
  18 4 2 12 32:81 14 -13
13.
  SK Čechie Smíchov
  18 1 2 15 27:80 5 -22
14.
  FC Miškovice
  18 1 0 17 11:141 3 -24
 
19.kolo
So 28.04. 14:00 Miškovice - Admira Praha B    
Ne 29.04. 13:00 Dukla Praha C - Stodůlky    
Ne 29.04. 14:00 Junior  B - Loko Vltavín    
Ne 29.04. 14:00 Ďáblice - Újezd n.Lesy    
Ne 29.04. 14:30 FC Satalice - Střešovice B    
Ne 29.04. 15:00 Čechie Smíchov - Radotín    
Út 01.05. 17:00 Háje - Chodov    

1.třída - MD - Praha

 
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 365/3  
 
                           
 
 
17.kolo
So 14.04. 13:00 Háje - Admira Praha B 1:1 (1:1)  
So 14.04. 16:30 Miškovice - FC Satalice 0:6  
Ne 15.04. 10:00 Újezd n.Lesy - Radotín 2:0 (1:0)  
Ne 15.04. 15:00 Č. Smíchov - Loko Vltavín 2:2  
Ne 15.04. 15:15 Dukla Praha C - Střešovice
3:1 (2:1)  
Ne 15.04. 16:00 Junior Praha B - Stodůlky 3:0 (1:0)  
Ne 15.04. 16:30 Ďáblice - Chodov 2:4 (0:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  17 14 1 2 83:17 43 19
2.
  Loko Vltavín
  17 12 3 2 88:25 39 15
3.
  Junior Praha B
  17 12 3 2 80:19 39 12
4.
  SK Střešovice 1911
  17 11 1 5 55:30 34 10
5.
  FK Dukla Praha C
  17 10 2 5 61:35 32 5
6.
  FC Háje Jižní Město
  17 8 4 5 41:41 28 1
7.
  TJ JM Chodov
  17 8 3 6 36:29 27 3
8.
  SC Radotín
  17 7 2 8 38:38 23 -1
9.
  Sokol Stodůlky
  17 6 4 7 41:38 22 -2
10.
  Satalice
  17 5 2 10 29:44 17 -7
11.
  SK Ďáblice
  17 4 3 10 46:71 15 -12
12.
  FK Újezd nad Lesy
  17 4 2 11 32:76 14 -13
13.
  SK Čechie Smíchov
  17 1 2 14 27:76 5 -22
14.
  FC Miškovice
  17 1 0 16 10:128 3 -24
 
18.kolo
So 21.04. 10:00 Admira Praha B - Junior
   
So 21.04. 11:30 FC Satalice - Dukla Praha C    
So 21.04. 13:00 Loko Vltavín - Háje    
Ne 22.04. 13:15 Střešovice B - Újezd n.Lesy    
Ne 22.04. 14:30 Stodůlky - Miškovice    
Ne 22.04. 17:00 Radotín - Ďáblice    
Ne 22.04. 17:00 Chodov - Čechie Smíchov    

1.třída - MD - Praha

   
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 287/6  
 
                           
 
 
16.kolo
So 07.04. 12:30 Dukla Praha C - Miškovice 17:2 (8:1)  
So 07.04. 13:00 Loko Vltavín - Ďáblice 2:2  
Po 09.04. 12:30 Střešovice B - Radotín 4:2 (0:1)  
Po 09.04. 14:15 Admira Praha B - Čechie Smíchov 3:0 (3:0)  
Po 09.04. 16:30 Chodov - Újezd n.Lesy 1:2 (0:0)  
Po 09.04. 16:30 Stodůlky - Háje 2:2  
Po 09.04. 16:30 FC Satalice - Junior Praha B 0:5 (0:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  16 14 0 2 82:16 42 18
2.
  Loko Vltavín
  16 11 3 2 83:24 36 12
3.
  Junior Praha B
  16 11 3 2 77:19 36 12
4.
  SK Střešovice 1911 B
  16 11 1 4 54:27 34 10
5.
  FK Dukla Praha C
  16 9 2 5 58:34 29 5
6.
  FC Háje Jižní Město
  16 8 3 5 40:40 27 3
7.
  TJ JM Chodov
  16 7 3 6 32:27 24 0
8.
  SC Radotín
  16 7 2 7 38:36 23 -1
9.
  Sokol Stodůlky
  16 6 4 6 41:35 22 -2
10.
  SK Ďáblice
  16 4 4 8 45:64 16 -8
11.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  16 4 2 10 23:44 14 -10
12.
  FK Újezd nad Lesy
  16 3 2 11 30:76 11 -13
13.
  SK Čechie Smíchov
  16 1 1 14 25:74 4 -20
14.
  FC Miškovice
  16 1 0 15 10:122 3 -21
 
17.kolo
So 14.04. 13:00 Háje - Admira Praha B    
So 14.04. 16:30 Miškovice - FC Satalice    
Ne 15.04. 10:00 Újezd n.Lesy - Radotín    
Ne 15.04. 15:00 Čechie Smíchov - Loko Vltavín    
Ne 15.04. 15:15 Dukla Praha C - Střešovice B    
Ne 15.04. 16:00 Junior Praha B - Stodůlky    
Ne 15.04. 16:30 Ďáblice - Chodov  

1.třída - MD - Praha

   
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 356/5  
 
                           
 
 
15.kolo
So 31.03. 12:30 Háje - FC Satalice 4:1 (1:1)  
So 31.03. 13:00 Ďáblice - Admira Praha B 1:8 (0:3)  
So 31.03. 16:30 Miškovice - Střešovice B 0:6 (0:1)  
Ne 01.04. 10:00 Újezd n.Lesy - Loko Vltavín 2:2 (1:1)  
Ne 01.04. 13:00 Junior Praha B - Dukla Praha C 7:2 (3:1)  
Ne 01.04. 14:00 Radotín - Chodov 2:0 (0:0)  
Ne 01.04. 15:00 Čechie Smíchov - Stodůlky 1:1 (1:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  15 13 0 2 79:16 39 18
2.
  Loko Vltavín
  15 11 2 2 81:22 35 14
3.
  Junior Praha B
  15 10 3 2 72:19 33 9
4.
  SK Střešovice 1911 B
  15 10 1 4 50:25 31 10
5.
  FK Dukla Praha C
  15 8 2 5 41:32 26 5
6.
  FC Háje Jižní Město
  15 8 2 5 38:38 26 2
7.
  TJ JM Chodov
  15 7 3 5 31:25 24 3
8.
  SC Radotín
  15 7 2 6 36:32 23 -1
9.
  Sokol Stodůlky
  15 6 3 6 39:33 21 0
10.
  SK Ďáblice
  15 4 3 8 43:62 15 -9
11.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  15 4 2 9 23:39 14 -7
12.
  FK Újezd nad Lesy
  15 2 2 11 28:75 8 -16
13.
  SK Čechie Smíchov
  15 1 1 13 25:71 4 -20
14.
  FC Miškovice
  15 1 0 14 8:105 3 -21
 
16.kolo
So 07.04. 12:30 Dukla Praha C - Miškovice    
So 07.04. 13:00 Loko Vltavín - Ďáblice    
Po 09.04. 12:30 Střešovice B - Radotín    
Po 09.04. 14:15 Admira Praha B - Čechie Smíchov    
Po 09.04. 16:30 Chodov - Újezd n.Lesy    
Po 09.04. 16:30 Stodůlky - Háje    
Po 09.04. 16:30 FC Satalice - Junior Praha B    

1.třída - MD - Praha

   
 
ID: 3452  |  Sezona: 2011/12  |  dorost U-17  |  Návštěvy: 239/27  
 
                           
 
 
14.kolo
So 24.03. 12:00 Miškovice - Junior Praha B 0:7 (0:0)  
So 24.03. 13:00 Loko Vltavín - Radotín 2:2 (0:1)  
So 24.03. 14:00 Dukla Praha C - Háje 5:1 (2:0)  
So 24.03. 15:00 FC Satalice - Čechie Smíchov 3:2  
Ne 25.03. 10:30 Stodůlky - Ďáblice 4:4  
Ne 25.03. 11:00 Střešovice B - Chodov 0:0 (0:0)  
Ne 25.03. 14:00 Admira Praha B - Újezd n.Lesy 10:0 (5:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FK Admira Praha B
  14 12 0 2 71:15 36 15
2.
  Loko Vltavín
  14 11 1 2 79:20 34 13
3.
  Junior Praha B
  14 9 3 2 65:17 30 9
4.
  SK Střešovice 1911 B
  14 9 1 4 44:25 28 7
5.
  FK Dukla Praha C
  14 8 2 4 39:25 26 5
6.
  TJ JM Chodov
  14 7 3 4 31:23 24 3
7.
  FC Háje Jižní Město
  14 7 2 5 34:37 23 2
8.
  Sokol Stodůlky
  14 6 2 6 38:32 20 -1
9.
  SC Radotín
  14 6 2 6 34:32 20 -1
10.
  SK Ďáblice
  14 4 3 7 42:54 15 -6
11.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  14 4 2 8 22:35 14 -7
12.
  FK Újezd nad Lesy
  14 2 1 11 26:73 7 -14
13.
  SK Čechie Smíchov
  14 1 0 13 24:70 3 -18
14.
  FC Miškovice
  14 1 0 13 8:99 3 -18
 
15.kolo
So 31.03. 12:30 Háje - FC Satalice    
So 31.03. 13:00 Ďáblice - Admira Praha B    
So 31.03. 16:30 Miškovice - Střešovice B    
Ne 01.04. 10:00 Újezd n.Lesy - Loko Vltavín    
Ne 01.04. 13:00 Junior Praha B - Dukla Praha C    
Ne 01.04. 14:00 Radotín - Chodov    
Ne 01.04. 15:00 Čechie Smíchov - Stodůlky    
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one