neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

MLADŠÍ ŽÁCI

TRENÉR: JIŘÍ MURÍN

Tréninky mladších žáků:
pondělí, středa a pátek
17,30 až 19.00

 na hřišti Satalice

KONTAKT: PETR FORMAN 602 251 856

1.třída skupina B - MŽ - Praha




ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 91/1














13.kolo
07.06. 17:00 Stodůlky - Uhříněves 4:1 (2:1)
So 08.06. 09:00 Třeboradice - Union Žižkov

So 08.06. 10:00 Kolovraty - Podolí B

So 08.06. 13:00 Aritma - Bohnice

Ne 09.06. 10:00 Královice - FC Satalice


Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves

19 16 1 2 103:31 49 22
2.
  Sokol Stodůlky

19 15 2 2 113:32 47 17
3.
  SK Aritma Praha

19 13 2 4 69:24 41 14
4.
  Sokol Kolovraty

19 9 3 7 79:48 30 3
5.
  SK Třeboradice

17 9 2 6 77:60 29 5
6.
  Slovan Bohnice

16 8 1 7 51:43 25 -2
7.
  AFK Slavoj Podolí Praha B

17 6 2 9 41:66 20 -10
8.
  Sokol Královice

16 6 0 10 35:60 18 -3
9.
  SK Střešovice 1911

19 5 3 11 58:102 18 -12
10.
  TJ SK Satalice

18 1 2 15 32:101 5 -22
11.
  AFK Union Žižkov

17 1 0 16 29:120 3 -21

1.třída skupina B - MŽ - Praha




ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 109/1














14.kolo
So 06.04. 10:00 Podolí B - Královice

Ne 07.04. 10:00 Bohnice - Kolovraty 1:3
Ne 07.04. 12:30 FC Satalice - Stodůlky 0:6 (0:2)
Ne 07.04. 14:30 Uhříněves - Střešovice 5:1 (0:0)
Ne 07.04. 16:30 SK Žižkov - Třeboradice

Ne 07.04. 17:00 Union Žižkov - Aritma


Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves

13 12 0 1 79:20 36 15
2.
  Sokol Stodůlky

13 11 1 1 81:19 34 16
3.
  SK Aritma Praha

12 9 0 3 46:15 27 9
4.
  Sokol Kolovraty

13 8 2 3 57:24 26 8
5.
  SK Třeboradice

12 7 1 4 56:34 22 4
6.
  Slovan Bohnice

13 7 0 6 41:33 21 0
7.
  Sokol Královice

12 7 0 5 35:35 21 3
8.
  AFK Slavoj Podolí Praha B

12 5 0 7 31:47 15 -3
9.
  SK Viktoria Žižkov

11 3 0 8 28:67 9 -6
10.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

13 1 1 11 22:68 4 -17
11.
  SK Střešovice 1911

13 1 1 11 31:84 4 -14
12.
  AFK Union Žižkov

11 0 0 11 17:78 0 -18

15.kolo
12.04. 17:00 Stodůlky - Podolí B

So 13.04. 13:00 Aritma - Třeboradice

So 13.04. 14:30 Kolovraty - Union Žižkov

Ne 14.04. 10:00 Královice - Bohnice

Ne 14.04. 14:00 Uhříněves - SK Žižkov

Ne 14.04. 14:45 Střešovice - FC Satalice


12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1201 24. 03. 15:00 SK Vikt. Žižkov Union Žižkov Vítkov T... - : -


F2B1202 24. 03. 13:00 Bohnice Třeboradice Bohnice T... - : -


F2B1203 23. 03. 10:00 Slavoj Podolí B Aritma Podolí U... - : -


F2B1204 23. 03. 13:00 Satalice Kolovraty Satalice ... - : -


F2B1205 24. 03. 15:00 Uhřiněves Královice Uhřiněves ... - : -


F2B1206 24. 03. 08:30 SK Střešovice B Stodůlky SK Střešov... - : -


13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1301 08. 06. 13:00 SK Střešovice B SK Vikt. Žižkov SK Střešov... - : -


F2B1302 07. 06. 17:00 Stodůlky Uhřiněves Stodůlky ... - : -


F2B1303 09. 06. 10:00 Královice Satalice Královice ... - : -


F2B1304 08. 06. 10:00 Kolovraty Slavoj Podolí B Kolovraty ... - : -


F2B1305 08. 06. 13:00 Aritma Bohnice Aritma UM... - : -


F2B1306 08. 06. 09:00 Třeboradice Union Žižkov Třeboradic... - : -


14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1401 07. 04. 16:30 SK Vikt. Žižkov Třeboradice Vítkov T... - : -


F2B1402 07. 04. 17:00 Union Žižkov Aritma Union Žižk... - : -


F2B1403 07. 04. 10:00 Bohnice Kolovraty Bohnice T... - : -


F2B1404 06. 04. 10:00 Slavoj Podolí B Královice Podolí U... - : -


F2B1405 07. 04. 12:30 Satalice Stodůlky Satalice ... - : -


F2B1406 07. 04. 14:30 Uhřiněves SK Střešovice B Uhřiněves ... - : -


15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1501 14. 04. 14:00 Uhřiněves SK Vikt. Žižkov Uhřiněves ... - : -


F2B1502 14. 04. 14:45 SK Střešovice B Satalice SK Střešov... - : -


F2B1503 12. 04. 17:00 Stodůlky Slavoj Podolí B Stodůlky ... - : -


F2B1504 14. 04. 10:00 Královice Bohnice Královice ... - : -


F2B1505 13. 04. 14:30 Kolovraty Union Žižkov Kolovraty ... - : -


F2B1506 13. 04. 13:00 Aritma Třeboradice Aritma UM... - : -


16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1601 21. 04. 17:00 SK Vikt. Žižkov Aritma Vítkov T... - : -


F2B1602 20. 04. 09:00 Třeboradice Kolovraty Třeboradic... - : -


F2B1603 21. 04. 17:00 Union Žižkov Královice Union Žižk... - : -


F2B1604 21. 04. 10:15 Bohnice Stodůlky Bohnice T... - : -


F2B1605 21. 04. 15:00 Slavoj Podolí B SK Střešovice B Podolí ... - : -


F2B1606 21. 04. 13:00 Satalice Uhřiněves Satalice ... - : -


17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1701 28. 04. 15:00 Satalice SK Vikt. Žižkov Satalice ... - : -


F2B1702 28. 04. 14:00 Uhřiněves Slavoj Podolí B Uhřiněves ... - : -


F2B1703 27. 04. 15:15 SK Střešovice B Bohnice SK Střešov... - : -


F2B1704 26. 04. 17:00 Stodůlky Union Žižkov Stodůlky ... - : -


F2B1705 28. 04. 10:00 Královice Třeboradice Královice ... - : -


F2B1706 24. 04. 17:30 Kolovraty Aritma Kolovraty ... - : -


18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1801 05. 05. 17:00 SK Vikt. Žižkov Kolovraty Vítkov T... - : -


F2B1802 01. 05. 09:00 Aritma Královice Aritma UM... - : -


F2B1803 04. 05. 09:00 Třeboradice Stodůlky Třeboradic... - : -


F2B1804 05. 05. 17:00 Union Žižkov SK Střešovice B Union Žižk... - : -


F2B1805 05. 05. 10:15 Bohnice Uhřiněves Bohnice T... - : -


F2B1806 05. 05. 15:00 Slavoj Podolí B Satalice Podolí ... - : -


19. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B1901 12. 05. 17:00 Slavoj Podolí B SK Vikt. Žižkov Vítkov T... - : -


F2B1902 11. 05. 17:00 Satalice Bohnice Satalice ... - : -


F2B1903 12. 05. 17:00 Uhřiněves Union Žižkov Union Žižk... - : -


F2B1904 11. 05. 13:00 SK Střešovice B Třeboradice SK Střešov... - : -


F2B1905 10. 05. 17:00 Stodůlky Aritma Stodůlky ... - : -


F2B1906 12. 05. 10:00 Královice Kolovraty Královice ... - : -


20. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B2001 19. 05. 17:00 SK Vikt. Žižkov Královice Vítkov T... - : -


F2B2002 08. 05. 12:00 Kolovraty Stodůlky Kolovraty ... - : -


F2B2003 17. 05. 17:00 Aritma SK Střešovice B Aritma UM... - : -


F2B2004 18. 05. 09:00 Třeboradice Uhřiněves Třeboradic... - : -


F2B2005 19. 05. 17:00 Union Žižkov Satalice Union Žižk... - : -


F2B2006 19. 05. 10:15 Bohnice Slavoj Podolí B Bohnice T... - : -


21. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B2101 26. 05. 13:00 Bohnice SK Vikt. Žižkov Bohnice T... - : -


F2B2102 26. 05. 15:00 Slavoj Podolí B Union Žižkov Podolí ... - : -


F2B2103 26. 05. 13:00 Satalice Třeboradice Satalice ... - : -


F2B2104 26. 05. 14:00 Uhřiněves Aritma Uhřiněves ... - : -


F2B2105 26. 05. 09:30 SK Střešovice B Kolovraty SK Střešov... - : -


F2B2106 24. 05. 17:00 Stodůlky Královice Stodůlky ... - : -


22. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
F2B2201 02. 06. 17:00 SK Vikt. Žižkov Stodůlky Vítkov T... - : -


F2B2202 02. 06. 10:00 Královice SK Střešovice B Královice ... - : -


F2B2203 02. 06. 15:00 Kolovraty Uhřiněves Kolovraty ... - : -


F2B2204 31. 05. 17:00 Aritma Satalice Aritma UM... - : -


F2B2205 02. 06. 13:00 Třeboradice Slavoj Podolí B Podolí ... - : -


F2B2206 02. 06. 17:00 Union Žižkov Bohnice Union Žižk... - : -
TŘEBORADICE B - SATALICE 3:8
TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V SATALICÍCH – NEDĚLE 3. BŘEZNA 2013
VÝSLEDKY:
SATALICE – KYJE 1:0, SATALICE – MILEVSKO 0:2, SATALICE –SPARTA DÍVKY 1:2, SATALICE – TŘEBORADICE 0:2, SATALICE – .KBELY 0:0, SATALICE – ŠEBEROV 0:1, SATALICE – SVRATKA 3:0,KYJE – MILEVSKO 1:3, KYJE – SPARTA DÍVKY 0:1, KYJE – TŘEBORADICE 1:0, KYJE –KBELY 1:0, KYJE –ŠEBEROV 1:0, KYJE – - SVRATKA 1:0, SPARTA DÍVKY – MILEVSKO 1:2, SPARTA DÍVKY - - TŘEBORADICE 3:2, SPARTA DÍVKY – KBELY 3:0, SPARTA DÍVKY - - ŠEBEROV 3:0, SPARTA DÍVKY – SVRATKA 0:0, MILEVSKO – TŘEBORADICE 5:0, MILEVSKO – KBELY 1:0, MILEVSKO – ŠEBEROV 2:0, MILEVSKO – SVRATKA 2:0, TŘEBORADICE – KBELY 2:1, TŘEBORADICE –ŠEBEROV 0:1, TŘEBORADICE - - SVRATKA 0:1, KBELY – ŠEBEROV 0:1, KBELY – SVRATKA 1:1, ŠEBEROV – SVRATKA 0:0
KONEČNÁ TABULKA:
1. MILEVSKO 21 BODŮ, 2. SPARTA DÍVKY 16 BODŮ, 3. KYJE 12 BODŮ, 4. ŠEBEROV 10 BODŮ, 5. SATALICE 7 BODŮ, 6. SVRATKA 6 BODŮ, 7. TŘEBORADICE 6 BODŮ, 8. KBELY 2 BODY


Nejlepší hráč - Ondřej Šikner (Satalice)
Nejlepší rozhodčí: Valko a Lakatoš

1.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 143/2  
 
                     
 
 
11.kolo
So 17.11. 08:00 Střešovice - Královice 6:2 (0:0)  
So 17.11. 08:45 Bohnice - Union Žižkov    
So 17.11. 10:00 Stodůlky - Viktoria Žižkov 8:2 (5:1)  
So 17.11. 12:00 Podolí B - Třeboradice    
Ne 18.11. 10:00 FC Satalice - Aritma 0:2 (0:0)  
Ne 18.11. 11:30 Uhříněves - Kolovraty 2:1  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  11 10 0 1 67:15 30 15
2.
  Sokol Stodůlky
  11 9 1 1 67:17 28 10
3.
  SK Aritma Praha
  11 8 0 3 49:15 24 6
4.
  Sokol Kolovraty
  11 6 2 3 46:23 20 2
5.
  SK Třeboradice
  10 6 1 3 48:30 19 1
6.
  Sokol Královice
  11 6 0 5 118:36 18 0
7.
  Slovan Bohnice
  10 5 0 5 33:28 15 3
8.
 Podolí Praha B
  8 3 0 5 15:39 9 -3
9.
  SK Viktoria Žižkov
  10 3 0 7 27:59 9 -3
10.
  SK Střešovice 1911
  11 2 1 8 31:67 7 -8
11.
  Satalice
11 1 1 9 22:54 4 -11
12.
  AFK Union Žižkov
  9 0 0 9 15:155 0 -15

1.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 151/1  
 
                     
 
 
10.kolo
So 10.11. 09:00 Třeboradice - FC Satalice 6:2  
So 10.11. 10:00 Aritma - Uhříněves 1:2 (0:1)  
So 10.11. 12:00 Kolovraty - Střešovice 6:2  
Ne 11.11. 10:00 Královice - Stodůlky 2:1 (2:0)  
Ne 11.11. 14:00 Viktoria Žižkov - Bohnice 0:1 (0:1)  
Ne 11.11. 14:30 Union Žižkov - Podolí B    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  10 9 0 1 65:14 27 15
2.
  Sokol Stodůlky
  10 8 1 1 59:15 25 10
3.
  SK Aritma Praha
  10 7 0 3 47:15 21 3
4.
  Sokol Kolovraty
  10 6 2 2 45:21 20 2
5.
  SK Třeboradice
  10 6 1 3 48:30 19 1
6.
  Sokol Královice
  10 6 0 4 116:30 18 0
7.
  Slovan Bohnice
  10 5 0 5 33:28 15 3
8.
  Slavoj Podolí Praha B
  8 3 0 5 15:39 9 -3
9.
  SK Viktoria Žižkov
  9 3 0 6 25:51 9 -3
10.
   Satalice
  10 1 1 8 22:52 4 -8
11.
  SK Střešovice 1911
  10 1 1 8 25:65 4 -8
12.
  AFK Union Žižkov
  9 0 0 9 15:155 0 -15
 
11.kolo
So 17.11. 08:00 Střešovice - Královice    
So 17.11. 08:45 Bohnice - Union Žižkov    
So 17.11. 10:00 Stodůlky - Viktoria Žižkov    
So 17.11. 12:00 Podolí B - Třeboradice    
Ne 18.11. 10:00 FC Satalice - Aritma    
Ne 18.11. 11:30 Uhříněves - Kolovraty    

1.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 160/1  
 
                     
 
 
9.kolo
So 03.11. 10:00 Stodůlky - Kolovraty 3:3 (1:1)  
So 03.11. 12:15 Střešovice - Aritma 0:9 (0:4)  
So 03.11. 12:30 Podolí B - Bohnice 1:5  
Ne 04.11. 10:00 Královice - Viktoria Žižkov 3:0  
Ne 04.11. 10:00 FC Satalice - Union Žižkov 8:2  
Ne 04.11. 12:00 Uhříněves - Třeboradice 5:1  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Sokol Stodůlky
  9 8 1 0 58:13 25 10
2.
  FC Čechie Uhříněves
  8 7 0 1 54:12 21 9
3.
  SK Aritma Praha
  9 7 0 2 46:13 21 6
4.
  Sokol Kolovraty
  9 5 2 2 39:19 17 2
5.
  SK Třeboradice
  9 5 1 3 42:28 16 1
6.
  Sokol Královice
  9 5 0 4 114:29 15 0
7.
  Slovan Bohnice
  9 4 0 5 32:28 12 0
8.
  AFK Slavoj Podolí Praha B
  8 3 0 5 15:39 9 -3
9.
  SK Viktoria Žižkov
  8 3 0 5 25:50 9 0
10.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  9 1 1 7 20:46 4 -8
11.
  SK Střešovice 1911
  9 1 1 7 23:59 4 -8
12.
  AFK Union Žižkov
  8 0 0 8 14:146 0 -12
 
10.kolo
So 10.11. 09:00 Třeboradice - FC Satalice    
So 10.11. 10:00 Aritma - Uhříněves    
So 10.11. 12:00 Kolovraty - Střešovice    
Ne 11.11. 10:00 Královice - Stodůlky    
Ne 11.11. 14:00 Viktoria Žižkov - Bohnice    
Ne 11.11. 14:30 Union Žižkov - Podolí B    

1.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 155/1  
 
                     
 
 
7.kolo
So 20.10. 13:45 Střešovice - Union Žižkov 4:0 (0:0)  
So 20.10. 15:30 Kolovraty - Viktoria Žižkov 6:3 (4:1)  
Ne 21.10. 10:00 Královice - Aritma 2:0 (1:0)  
Ne 21.10. 12:00 Uhříněves - Bohnice 4:2  
Ne 21.10. 13:30 FC Satalice - Podolí B 2:3 (1:1)  
St 24.10. 16:00 Stodůlky - Třeboradice    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Sokol Stodůlky
  6 6 0 0 48:8 18 9
2.
  FC Čechie Uhříněves
  7 6 0 1 49:11 18 9
3.
  SK Aritma Praha
  7 6 0 1 37:11 18 6
4.
  Sokol Kolovraty
  7 5 1 1 36:14 16 4
5.
  SK Třeboradice
  6 4 1 1 30:16 13 1
6.
   Podolí Praha B
  7 3 0 4 14:34 9 0
7.
  SK Viktoria Žižkov
  7 3 0 4 25:47 9 0
8.
  Slovan Bohnice
  7 2 0 5 18:24 6 -3
9.
  Sokol Královice
  6 2 0 4 9:25 6 -3
10.
  SK Střešovice 1911
  7 1 1 5 21:41 4 -5
11.
   SATALICE
7 0 1 6 9:35 1 -8
12.
  AFK Union Žižkov
  6 0 0 6 8:38 0 -12
 
8.kolo
St 24.10. 17:00 Třeboradice - Střešovice    
So 27.10. 08:45 Bohnice - FC Satalice    
Ne 28.10. 12:45 Aritma - Stodůlky    
Ne 28.10. 13:00 Kolovraty - Královice    
Ne 28.10. 14:30 Viktoria Žižkov - Podolí B    
Ne 28.10. 15:00 Union Žižkov - Uhříněves    

1.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 160/5  
 
                     
 
 
5.kolo
05.10. 17:00 Stodůlky - Bohnice 1:0 (0:0)  
So 06.10. 13:00 Aritma - Viktoria Žižkov 10:2 (7:1)  
So 06.10. 14:15 Střešovice - Podolí B 3:6  
Ne 07.10. 10:00 Královice - Union Žižkov    
Ne 07.10. 13:00 Uhříněves - FC Satalice 5:0  
Ne 07.10. 14:00 Kolovraty - Třeboradice 2:2  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Sokol Stodůlky
  5 5 0 0 35:7 15 6
2.
  SK Aritma Praha
  5 5 0 0 33:7 15 6
3.
  Sokol Kolovraty
  5 4 1 0 28:7 13 4
4.
  FC Čechie Uhříněves
  5 4 0 1 38:9 12 6
5.
  SK Třeboradice
  5 3 1 1 23:15 10 1
6.
  AFK Slavoj Podolí Praha B
  5 2 0 3 11:25 6 0
7.
  SK Viktoria Žižkov
  5 2 0 3 17:39 6 0
8.
  Slovan Bohnice
  5 1 0 4 10:16 3 -3
9.
  Sokol Královice
  4 1 0 3 6:18 3 -3
10.
  Satalice
5 0 1 4 5:27 1 -5
11.
  SK Střešovice 1911
  5 0 1 4 13:35 1 -5
12.
  AFK Union Žižkov
  4 0 0 4 7:21 0 -9
 
6.kolo
So 13.10. 08:45 Bohnice - Střešovice    
So 13.10. 10:00 Aritma - Kolovraty    
So 13.10. 14:30 Podolí B - Uhříněves    
Ne 14.10. 09:00 Třeboradice - Královice    
Ne 14.10. 16:00 Viktoria Žižkov - FC Satalice    
Ne 14.10. 16:30 Union Žižkov - Stodůlky    

1.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 5251  |  Sezona: 2012/13  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 153/2  
 
                     
 
 
4.kolo
St 26.09. 17:00 Třeboradice - Aritma 3:8 (2:5)  
28.09. 15:00 Podolí B - Stodůlky 1:6 (0:2)  
Ne 30.09. 08:45 Bohnice - Královice    
Ne 30.09. 14:00 FC Satalice - Střešovice 2:2 (0:1)  
Ne 30.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Uhříněves    
Ne 30.09. 17:00 Union Žižkov - Kolovraty 2:7  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  Sokol Stodůlky
  4 4 0 0 34:7 12 6
2.
  Sokol Kolovraty
  4 4 0 0 26:5 12 6
3.
  SK Aritma Praha
  4 4 0 0 23:5 12 6
4.
  SK Třeboradice
  4 3 0 1 21:13 9 0
5.
  FC Čechie Uhříněves
  3 2 0 1 19:8 6 3
6.
  SK Viktoria Žižkov
  3 2 0 1 14:15 6 3
7.
  Sokol Královice
  3 1 0 2 4:11 3 -3
8.
  AFK Slavoj Podolí
  4 1 0 3 5:22 3 -3
9.
   Satalice
  4 0 1 3 5:22 1 -5
10.
  SK Střešovice 1911
  4 0 1 3 10:29 1 -2
11.
  Slovan Bohnice
  3 0 0 3 3:13 0 -3
12.
  AFK Union Žižkov
  4 0 0 4 7:21 0 -9
 
5.kolo
05.10. 17:00 Stodůlky - Bohnice    
So 06.10. 13:00 Aritma - Viktoria Žižkov    
So 06.10. 14:15 Střešovice - Podolí B    
Ne 07.10. 10:00 Královice - Union Žižkov    
Ne 07.10. 13:00 Uhříněves - FC Satalice    
Ne 07.10. 14:00 Kolovraty - Třeboradice    
PRVNÍ KOLO MISTROVSKÉ SOUTĚŽE
 
AFK Union Žižkov
SK Třeboradice
SK Aritma Praha
Sokol Kolovraty
Sokol Královice
Sokol Stodůlky
SK Střešovice  B
FC Čechie Uhřiněves
FC Satalice
AFK Slavoj Podolí  B 
TJ Slovan Bohnice
SK Viktoria Žižkov
 

F3B – II. třída – skupina B

Aktuální tabulka

#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Uhřiněves 22 20 1 1 161 : 34 61
2.   Union Žižkov 22 15 3 4 124 : 52 48
3.   Satalice 22 14 4 4 102 : 43 46
4.   Královice 22 13 3 6 88 : 52 42
5.   Běchovice 22 11 5 6 53 : 45 38
6.   Dukla JM 22 11 4 7 95 : 59 37
7.   Šeberov 22 9 2 11 65 : 80 29
8.   Dubeč 22 8 3 11 72 : 66 27
9.   Točná 22 8 2 12 78 : 80 26
10.   Dolní Počernice 22 5 1 16 59 : 144 16
11.   Štěrboholy 22 3 0 19 35 : 129 9
12.   Cholupice 22 1 0 21 28 : 176 3

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 116/1  
 
                     
 
 
22.kolo
So 02.06. 09:15 FK Dukla JM - Šeberov 4:4 (2:3)  
So 02.06. 11:00 Točná - Královice    
So 02.06. 15:15 D. Počernice - Union Žižkov 3:8 (0:7)  
Ne 03.06. 14:30 Dubeč - Běchovice 5:2  
Ne 03.06. 14:30 Uhříněves - Cholupice    
Ne 03.06. 15:30 Štěrboholy - FC Satalice 4:10 (1:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  21 19 1 1 154:32 58 28
2.
  AFK Union Žižkov
  22 15 3 4 113:49 48 15
3.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  22 14 4 4 102:43 46 13
4.
  Sokol Královice
  21 13 3 5 88:50 42 9
5.
  FK Dukla Jižní Město
  22 11 4 7 95:59 37 4
6.
  Sokol Běchovice
  22 10 5 7 56:49 35 2
7.
  Čechie Dubeč
  22 9 3 10 1070:67 30 -3
8.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  22 8 2 12 117:135 26 -7
9.
  Točná
  21 7 2 12 74:1064 23 -7
10.
  Sokol Dolní Počernice
  22 5 1 16 59:145 16 -17
11.
  SK Viktoria Štěrboholy
  22 3 0 19 38:133 9 -24
12.
  Sokol Cholupice
  21 2 0 19 75:215 6 -27
 
vysledky.com

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 109/3  
 
                     
 
 
21.kolo
So 26.05. 09:00 Šeberov - Štěrboholy 7:5  
So 26.05. 13:00 Cholupice - D. Počernice 2:4 (2:3)  
Ne 27.05. 10:30 Královice - Dubeč 2:2  
Ne 27.05. 12:30 Běchovice - FK Dukla JM 0:0 (0:0)  
Ne 27.05. 17:00 FC Satalice - Uhříněves 3:2 (1:0)  
Ne 27.05. 17:00 Union Žižkov - Točná    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  21 19 1 1 154:32 58 28
2.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  21 13 4 4 92:39 43 10
3.
  AFK Union Žižkov
  20 13 3 4 102:46 42 12
4.
  Sokol Královice
  21 13 3 5 88:50 42 9
5.
  FK Dukla Jižní Město
  21 11 3 7 91:55 36 6
6.
  Sokol Běchovice
  20 9 5 6 50:42 32 -1
7.
  Čechie Dubeč
  21 8 3 10 1065:65 27 -3
8.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  20 8 1 11 111:127 25 -5
9.
  Točná
  20 7 2 11 74:1061 23 -7
10.
  Sokol Dolní Počernice
  21 5 1 15 56:137 16 -14
11.
  SK Viktoria Štěrboholy
  21 3 0 18 34:123 9 -21
12.
  Sokol Cholupice
  21 2 0 19 75:215 6 -27
 
22.kolo
So 02.06. 09:15 FK Dukla JM - Šeberov    
So 02.06. 11:00 Točná - Královice    
So 02.06. 15:15 D. Počernice - Union Žižkov    
Ne 03.06. 14:30 Dubeč - Běchovice    
Ne 03.06. 14:30 Uhříněves - Cholupice    
Ne 03.06. 15:30 Štěrboholy - FC Satalice    

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 95/1  
 
                     
 
 
20.kolo
So 19.05. 09:15 FK Dukla JM - Královice    
So 19.05. 13:00 Cholupice - FC Satalice 1:9 (1:1)  
Ne 20.05. 13:45 D. Počernice - Točná 6:6 (4:2)  
Ne 20.05. 14:30 Dubeč - Union Žižkov 3:3  
Ne 20.05. 14:30 Uhříněves - Šeberov    
Ne 20.05. 15:30 Štěrboholy - Běchovice    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  19 18 1 0 147:27 55 28
2.
  AFK Union Žižkov
  20 13 3 4 102:46 42 12
3.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  20 12 4 4 89:37 40 10
4.
  Sokol Královice
  18 12 1 5 78:44 37 10
5.
  FK Dukla Jižní Město
  19 11 1 7 87:51 34 7
6.
  Sokol Běchovice
  18 8 4 6 45:42 28 -2
7.
  Čechie Dubeč
  20 8 2 10 1063:63 26 -4
8.
  Točná
  20 7 2 11 74:1061 23 -7
9.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  18 7 1 10 102:117 22 -5
10.
  Sokol Dolní Počernice
  20 4 1 15 52:135 13 -17
11.
  SK Viktoria Štěrboholy
  18 3 0 15 29:107 9 -18
12.
  Sokol Cholupice
  20 2 0 18 73:211 6 -24
 
21.kolo
So 26.05. 09:00 Šeberov - Štěrboholy    
So 26.05. 13:00 Cholupice - D. Počernice    
Ne 27.05. 10:30 Královice - Dubeč    
Ne 27.05. 12:30 Běchovice - FK Dukla JM    
Ne 27.05. 17:00 FC Satalice - Uhříněves    
Ne 27.05. 17:00 Union Žižkov - Točná    

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 95/1  
 
                     
 
 
18.kolo
So 05.05. 13:00 Cholupice - Běchovice    
So 05.05. 13:30 Uhříněves - Královice 5:3  
So 05.05. 17:00 FC Satalice - Šeberov 2:2 (0:2)  
Ne 06.05. 13:30 FK Dukla JM - Točná    
Ne 06.05. 15:30 Štěrboholy - Union Žižkov 1:8 (0:4)  
Út 08.05. 15:30 D. Počernice - Dubeč    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  18 18 0 0 145:25 54 27
2.
  AFK Union Žižkov
  18 12 2 4 94:40 38 11
3.
  Sokol Královice
  18 12 1 5 78:44 37 10
4.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  18 10 4 4 69:35 34 7
5.
  FK Dukla Jižní Město
  17 11 0 6 83:45 33 9
6.
  Sokol Běchovice
  16 7 3 6 40:38 24 -3
7.
  Čechie Dubeč
  17 7 1 9 58:52 22 -5
8.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  17 7 1 9 53:67 22 -2
9.
  Točná
  17 7 0 10 63:55 21 -6
10.
  Sokol Dolní Počernice
  17 3 0 14 41:115 9 -15
11.
  SK Viktoria Štěrboholy
  18 3 0 15 29:107 9 -18
12.
  Sokol Cholupice
  17 1 0 16 20:150 3 -21
 
19.kolo
So 12.05. 09:00 Šeberov - Cholupice    
So 12.05. 11:00 Točná - Dubeč    
Ne 13.05. 10:30 Královice - Štěrboholy    
Ne 13.05. 12:30 Běchovice - Uhříněves    
Ne 13.05. 13:00 FC Satalice - D. Počernice    
Ne 13.05. 17:00 Union Žižkov - FK Dukla JM    

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 120/1  
 
                     
 
 
17.kolo
27.04. 17:00 Union Žižkov - Uhříněves 1:3 (0:1)  
27.04. 18:00 Šeberov - D. Počernice 3:1 (1:1)  
So 28.04. 11:00 Točná - Štěrboholy 13:1 (6:1)  
So 28.04. 14:30 Dubeč - FK Dukla JM 5:4 (4:1)  
Ne 29.04. 12:30 Běchovice - FC Satalice 1:2 (1:1)  
Ne 29.04. 12:30 Královice - Cholupice 9:2 (2:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  17 17 0 0 140:22 51 27
2.
  Sokol Královice
  17 12 1 4 75:39 37 10
3.
  AFK Union Žižkov
  17 11 2 4 86:39 35 8
4.
  FK Dukla Jižní Město
  17 11 0 6 83:45 33 9
5.
Satalice
  17 10 3 4 67:33 33 9
6.
  Sokol Běchovice
  16 7 3 6 40:38 24 -3
7.
  Čechie Dubeč
  17 7 1 9 58:52 22 -5
8.
  Točná
  17 7 0 10 63:55 21 -6
9.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  16 7 0 9 51:65 21 -3
10.
  SK Viktoria Štěrboholy
  17 3 0 14 28:99 9 -15
11.
  Sokol Dolní Počernice
  17 3 0 14 41:115 9 -15
12.
  Sokol Cholupice
  17 1 0 16 20:150 3 -21
 
18.kolo
So 05.05. 13:00 Cholupice - Běchovice    
So 05.05. 13:30 Uhříněves - Královice    
So 05.05. 17:00 FC Satalice - Šeberov    
Ne 06.05. 13:30 FK Dukla JM - Točná    
Ne 06.05. 15:30 Štěrboholy - Union Žižkov    
Út 08.05. 15:30 D. Počernice - Dubeč    
 

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 105/1  
 
                     
 
 
16.kolo
So 21.04. 09:00 Šeberov - Běchovice    
So 21.04. 13:00 Cholupice - Union Žižkov 2:9 (1:5)  
Ne 22.04. 10:15 Uhříněves - Točná    
Ne 22.04. 15:15 D. Počernice - FK Dukla JM    
Ne 22.04. 15:30 Štěrboholy - Dubeč    
Ne 22.04. 17:00 FC Satalice - Královice 1:3  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  15 15 0 0 132:19 45 24
2.
  AFK Union Žižkov
  16 11 2 3 85:36 35 11
3.
  Sokol Královice
  16 11 1 4 66:37 34 10
4.
  FK Dukla Jižní Město
  15 10 0 5 73:38 30 6
5.
   Satalice
  16 9 3 4 65:32 30 6
6.
  Sokol Běchovice
  15 7 3 5 39:36 24 0
7.
  Točná
  15 6 0 9 48:49 18 -6
8.
  Olympia Šeberov
  15 6 0 9 48:64 18 -3
9.
  Čechie Dubeč
  15 5 1 9 50:47 16 -8
10.
 Viktoria Štěrboholy
  15 3 0 12 26:83 9 -12
11.
  Dolní Počernice
  15 3 0 12 38:106 9 -12
12.
  Sokol Cholupice
  16 1 0 15 18:141 3 -21
 
17.kolo
27.04. 17:00 Union Žižkov - Uhříněves    
27.04. 18:00 Šeberov - D. Počernice    
So 28.04. 11:00 Točná - Štěrboholy    
So 28.04. 14:30 Dubeč - FK Dukla JM    
Ne 29.04. 12:30 Běchovice - FC Satalice    
Ne 29.04. 12:30 Královice - Cholupice    

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 116/1  
 
                     
 
 
15.kolo
So 14.04. 09:15 FK Dukla JM - Štěrboholy 13:1 (10:0)  
So 14.04. 11:00 Točná - Cholupice    
So 14.04. 14:30 Dubeč - Uhříněves 3:5 (1:2)  
Ne 15.04. 10:30 Královice - Šeberov    
Ne 15.04. 12:30 Běchovice - D. Počernice 3:1 (1:0)  
Ne 15.04. 15:00 Union Žižkov - FC Satalice 4:4 (1:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  15 15 0 0 132:19 45 24
2.
  AFK Union Žižkov
  15 10 2 3 76:34 32 8
3.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  15 9 3 3 64:29 30 9
4.
  FK Dukla Jižní Město
  15 10 0 5 73:38 30 6
5.
  Sokol Královice
  14 9 1 4 61:36 28 7
6.
  Sokol Běchovice
  15 7 3 5 39:36 24 0
7.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  14 6 0 8 48:62 18 -3
8.
  Čechie Dubeč
  15 5 1 9 50:47 16 -8
9.
  Točná
  14 5 0 9 42:49 15 -6
10.
  SK Viktoria Štěrboholy
  15 3 0 12 26:83 9 -12
11.
  Sokol Dolní Počernice
  15 3 0 12 38:106 9 -12
12.
  Sokol Cholupice
  14 1 0 13 16:126 3 -18
 
16.kolo
So 21.04. 09:00 Šeberov - Běchovice    
So 21.04. 13:00 Cholupice - Union Žižkov    
Ne 22.04. 10:15 Uhříněves - Točná    
Ne 22.04. 15:15 D. Počernice - FK Dukla JM    
Ne 22.04. 15:30 Štěrboholy - Dubeč    
Ne 22.04. 17:00 FC Satalice - Královice    

2.třída skupina B - MŽ - Praha

   
 
ID: 3466  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 102/1  
 
                     
 
 
14.kolo
St 04.04. 16:30 D. Počernice - Štěrboholy 6:3  
St 04.04. 16:30 Uhříněves - Dukla Praha JM 8:2  
St 04.04. 17:00 Šeberov - Union Žižkov 2:10 (2:1)  
So 07.04. 13:00 Cholupice - Dubeč    
Ne 08.04. 12:30 Běchovice - Královice    
Po 09.04. 14:30 FC Satalice - Točná 6:2 (2:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Čechie Uhříněves
  14 14 0 0 127:16 42 21
2.
  AFK Union Žižkov
  14 10 1 3 72:30 31 10
3.
 Satalice
  14 9 2 3 60:25 29 8
4.
  FK Dukla Jižní Město
  14 9 0 5 60:37 27 6
5.
  Sokol Královice
  13 8 1 4 56:32 25 4
6.
  Sokol Běchovice
  13 6 3 4 32:30 21 3
7.
  A.F.K. Olympia Šeberov
  14 6 0 8 48:62 18 -3
8.
  Točná
  14 5 0 9 42:49 15 -6
9.
  Čechie Dubeč
  13 4 1 8 40:42 13 -8
10.
  SK Viktoria Štěrboholy
  14 3 0 11 25:70 9 -12
11.
  Sokol Dolní Počernice
  14 3 0 11 37:103 9 -12
12.
  Sokol Cholupice
  13 1 0 12 16:119 3 -15
 
15.kolo
So 14.04. 09:15 Dukla Praha JM - Štěrboholy    
So 14.04. 11:00 Točná - Cholupice    
So 14.04. 14:30 Dubeč - Uhříněves    
Ne 15.04. 10:30 Královice - Šeberov    
Ne 15.04. 12:30 Běchovice - D. Počernice    
Ne 15.04. 15:00 Union Žižkov - FC Satalice    
       
24. březen 2012    08:30 Satalice– Dukla JM Satalice UMT.
1. duben 2012    15:45 Dubeč– Satalice Dubeč T.
9. duben 2012    14:30 Satalice– Točná Satalice UMT.
15. duben 2012    15:00 Union Žižkov– Satalice Union Žižkov T.
22. duben 2012    17:00 Satalice– Královice Satalice UMT.
29. duben 2012    12:30 Běchovice– Satalice Běchovice T.
5. květen 2012    17:00 Satalice– Šeberov Satalice UMT.
13. květen 2012    13:00 Satalice– Dolní Počernice Satalice UMT.
19. květen 2012    13:00 Cholupice– Satalice Cholupice T.
27. květen 2012    17:00 Satalice– Uhřiněves Satalice UMT.
3. červen 2012    15:30 Štěrboholy– Satalice Štěrboholy T.
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one