neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

STARŠÍ DOROST

Trenér: Vladimír Lizec
Vedoucí: Vladimír Kittler
   

 

 

                                                                                                      

 

Konečná tabulka sezóny 2008 / 2009 > C2B - I. třída - skupina B (starší dorost)

1. název klubu Z V R P SKÓRE B
1. Junior  B 26 23 2 1 130 : 24 71
2. Kačerov 26 22 3 1 121 : 27 69
3. Modřany 26 20 1 5 109 : 40 61
4. Hostivař 26 16 2 8 77 : 64 50
5. Sparta Krč 26 15 2 9 77 : 38 47
6. Újezd nad Lesy 26 12 2 12 55 : 56 38
7. H.Měcholupy   B 26 10 5 11 74 : 70 35
8. Union Žižkov 26 11 2 13 58 : 85 35
9. Dolní Počernice 26 10 3 13 65 : 63 33
10. Kunratice 26 10 3 13 53 : 71 33
11. Troja  B 26 5 4 17 43 : 97 19
12. Praga 26 5 1 20 32 : 95 16
13. Satalice 26 5 1 20 43 : 126 16
14. Zbraslav 26 2 1 23 33 : 114 7
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 26.kola  
     
  So 06.06. 10:30   Slovan Kunratice - Praga Praha   8:0 (5:0)   více »  
  So 06.06. 13:00   FK Gordic Praha Kačerov - Junior Praha B   1:1 (0:1)   více »  
  Ne 07.06. 10:15   AFK Union Žižkov - SK Hostivař   1:7 (1:4)   více »  
  Ne 07.06. 14:00   SK Modřany - Sokol Dolní Počernice   6:2 (5:1)   více »  
  Ne 07.06. 14:00   FK Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy B   2:3 (2:1)   více »  
  Ne 07.06. 14:30   Sokol Troja B - SK Sparta Krč   1:1 (1:1)   více »  
  Ne 07.06. 17:00   FC Pragis fv plast Satalice - SK Zbraslav   3:1 (2:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 26.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       25   21   3   1   117:27   27   66  
   2.     Junior Praha B   web »   25   21   2   2   117:25   29   65  
   3.     SK Modřany   web »   25   20   1   4   108:37   22   61  
   4.     SK Sparta Krč       25   15   2   8   77:35   11   47  
   5.     SK Hostivař   web »   25   15   2   8   74:63   11   47  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   25   12   2   11   58:75   -1   38  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   25   11   2   12   52:50   -4   35  
   8.     Horní Měcholupy B       25   9   5   11   68:68   -4   32  
   9.     Sokol Dolní Počernice       25   9   3   13   58:59   -6   30  
   10.     Slovan Kunratice       25   9   3   13   45:71   -6   30  
   11.     Sokol Troja B       25   5   4   16   39:90   -20   19  
   12.     Praga Praha       25   5   1   19   31:93   -23   16  
   13.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   25   5   1   19   44:119   -23   16  
   14.     SK Zbraslav       25   2   1   22   34:110   -29   7  
 
 
 
  Zápasy 14.kola  
     
  So 13.06. 10:30   Slovan Kunratice - FC Pragis fv plast Satalice          
  So 13.06. 10:30   SK Hostivař - SK Modřany          
  So 13.06. 17:00   SK Zbraslav - FK Gordic Praha Kačerov          
  So 13.06. 17:00   Horní Měcholupy B - AFK Union Žižkov          
  Ne 14.06. 14:30   SK Sparta Krč - Praga Praha          
  Ne 14.06. 17:00   Junior Praha B - FK Újezd nad Lesy          
  Ne 14.06. 17:00   Sokol Dolní Počernice - Sokol Troja B  
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 25.kola  
     
  So 30.05. 08:30   Praga Praha - Sokol Troja B   3:3 (1:1)   více »  
  So 30.05. 14:30   Horní Měcholupy B - FK Gordic Praha Kačerov   3:3 (2:1)   více »  
  So 30.05. 17:00   SK Zbraslav - Slovan Kunratice   2:5 (1:2)   více »  
  Ne 31.05. 14:30   SK Sparta Krč - SK Modřany   2:0 (0:0)   více »  
  Ne 31.05. 17:00   Junior Praha B - FC Pragis fv plast Satalice   7:3 (5:0)   více »  
  Ne 31.05. 17:00   SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy   1:4 (0:2)   více »  
  Ne 31.05. 17:00   Sokol Dolní Počernice - AFK Union Žižkov   2:4 (2:2)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 25.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       24   21   2   1   116:26   29   65  
   2.     Junior Praha B   web »   24   21   1   2   116:24   28   64  
   3.     SK Modřany   web »   24   19   1   4   102:35   22   58  
   4.     SK Sparta Krč       24   15   1   8   76:34   10   46  
   5.     SK Hostivař   web »   24   14   2   8   67:62   8   44  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   24   12   2   10   57:68   2   38  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   24   11   2   11   50:47   -1   35  
   8.     Sokol Dolní Počernice       24   9   3   12   56:53   -6   30  
   9.     Horní Měcholupy B       24   8   5   11   65:66   -7   29  
   10.     Slovan Kunratice       24   8   3   13   37:71   -6   27  
   11.     Sokol Troja B       24   5   3   16   38:89   -18   18  
   12.     Praga Praha       24   5   1   18   31:85   -23   16  
   13.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   24   4   1   19   41:118   -23   13  
   14.     SK Zbraslav       24   2   1   21   33:107   -29   7  
 
 
 
  Zápasy 26.kola  
     
  So 06.06. 10:30   Slovan Kunratice - Praga Praha          
  So 06.06. 13:00   FK Gordic Praha Kačerov - Junior Praha B          
  Ne 07.06. 10:15   AFK Union Žižkov - SK Hostivař          
  Ne 07.06. 14:00   SK Modřany - Sokol Dolní Počernice          
  Ne 07.06. 14:00   FK Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy B          
  Ne 07.06. 14:30   Sokol Troja B - SK Sparta Krč          
  Ne 07.06. 17:00   FC Pragis fv plast Satalice - SK Zbraslav
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 24.kola  
     
  So 23.05. 10:30   Slovan Kunratice - Sokol Troja B   3:1 (1:1)   více »  
  So 23.05. 14:00   FK Újezd nad Lesy - Sokol Dolní Počernice   0:1 (0:0)   více »  
  So 23.05. 17:00   SK Zbraslav - Junior Praha B   1:7 (0:4)   více »  
  Ne 24.05. 10:15   AFK Union Žižkov - SK Sparta Krč   2:6 (1:4)   více »  
  Ne 24.05. 13:00   FC Pragis fv plast Satalice - Horní Měcholupy B   4:3 (1:0)   více »  
  Ne 24.05. 14:00   SK Modřany - Praga Praha   4:2 (3:2)   více »  
  Ne 24.05. 17:00   FK Gordic Praha Kačerov - SK Hostivař   11:0 (5:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 24.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       23   21   1   1   113:23   28   64  
   2.     Junior Praha B   web »   23   20   1   2   109:21   28   61  
   3.     SK Modřany   web »   23   19   1   3   102:33   22   58  
   4.     SK Hostivař   web »   23   14   2   7   66:58   11   44  
   5.     SK Sparta Krč       23   14   1   8   74:34   10   43  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   23   11   2   10   53:66   -1   35  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   23   10   2   11   46:46   -4   32  
   8.     Sokol Dolní Počernice       23   9   3   11   54:49   -3   30  
   9.     Horní Měcholupy B       23   8   4   11   62:63   -5   28  
   10.     Slovan Kunratice       23   7   3   13   32:69   -9   24  
   11.     Sokol Troja B       23   5   2   16   35:86   -19   17  
   12.     Praga Praha       23   5   0   18   28:82   -21   15  
   13.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   23   4   1   18   38:111   -23   13  
   14.     SK Zbraslav       23   2   1   20   31:102   -26   7  
 
 
 
  Zápasy 25.kola  
     
  So 30.05. 08:30   Praga Praha - Sokol Troja B          
  So 30.05. 14:30   Horní Měcholupy B - FK Gordic Praha Kačerov          
  So 30.05. 17:00   SK Zbraslav - Slovan Kunratice          
  Ne 31.05. 14:30   SK Sparta Krč - SK Modřany          
  Ne 31.05. 17:00   Junior Praha B - FC Pragis fv plast Satalice          
  Ne 31.05. 17:00   SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy          
  Ne 31.05. 17:00   Sokol Dolní Počernice - AFK Union Žižkov
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 23.kola  
     
  So 16.05. 08:30   Praga Praha - AFK Union Žižkov   výsledek   více »  
  So 16.05. 10:15   Sokol Troja B - SK Modřany   0:7   více »  
  So 16.05. 14:30   Horní Měcholupy B - SK Zbraslav   6:0 (3:0)   více »  
  Ne 17.05. 14:30   SK Sparta Krč - FK Újezd nad Lesy   2:1 (0:1)   více »  
  Ne 17.05. 17:00   Junior Praha B - Slovan Kunratice   4:0 (2:0)   více »  
  Ne 17.05. 17:00   SK Hostivař - FC Pragis fv plast Satalice   10:1 (3:0)   více »  
  Ne 17.05. 17:00   Sokol Dolní Počernice - FK Gordic Praha Kačerov   2:4 (2:2)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 23.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       22   20   1   1   102:23   28   61  
   2.     Junior Praha B   web »   22   19   1   2   102:20   25   58  
   3.     SK Modřany   web »   22   18   1   3   98:31   22   55  
   4.     SK Hostivař   web »   22   14   2   6   66:47   11   44  
   5.     SK Sparta Krč       22   13   1   8   68:32   7   40  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   21   11   2   8   49:56   2   35  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   22   10   2   10   46:45   -1   32  
   8.     Horní Měcholupy B       22   8   4   10   59:59   -5   28  
   9.     Sokol Dolní Počernice       22   8   3   11   53:49   -6   27  
   10.     Slovan Kunratice       22   6   3   13   29:68   -9   21  
   11.     Sokol Troja B       22   5   2   15   34:83   -19   17  
   12.     Praga Praha       21   4   0   17   22:76   -21   12  
   13.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   22   3   1   18   34:108   -23   10  
   14.     SK Zbraslav       22   2   1   19   30:95   -23   7  
 
 
 
  Zápasy 24.kola  
     
  So 23.05. 10:30   Slovan Kunratice - Sokol Troja B          
  So 23.05. 14:00   FK Újezd nad Lesy - Sokol Dolní Počernice          
  So 23.05. 17:00   SK Zbraslav - Junior Praha B          
  Ne 24.05. 10:15   AFK Union Žižkov - SK Sparta Krč          
  Ne 24.05. 13:00   FC Pragis fv plast Satalice - Horní Měcholupy B          
  Ne 24.05. 14:00   SK Modřany - Praga Praha          
  Ne 24.05. 17:00   FK Gordic Praha Kačerov - SK Hostivař
1.třída sk. B - SD - Praha
 
 
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
 
  Zápasy 22.kola  
     
  Út 05.05. 17:00   Slovan Kunratice - SK Modřany   999:0 (990:0)   více »  
  08.05. 10:30   FK Gordic Praha Kačerov - SK Sparta Krč   2:0 (0:0)   více »  
  08.05. 14:00   FC Pragis fv plast Satalice - Sokol Dolní Počernice   1:2 (1:1)   více »  
  Ne 10.05. 10:15   AFK Union Žižkov - Sokol Troja B   3:2 (2:2)   více »  
  Ne 10.05. 14:00   FK Újezd nad Lesy - Praga Praha   1:3 (0:2)   více »  
  Ne 10.05. 14:45   SK Zbraslav - SK Hostivař   2:5 (1:2)   více »  
  Ne 10.05. 17:00   Junior Praha B - Horní Měcholupy B   4:3 (3:1)   více »  
     
 
 
 
  Tabulka po 22.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       21   19   1   1   98:21   25   58  
   2.     Junior Praha B   web »   21   18   1   2   98:20   25   55  
   3.     SK Modřany   web »   21   17   1   3   90:1025   19   52  
   4.     SK Hostivař   web »   21   13   2   6   56:46   11   41  
   5.     SK Sparta Krč       21   12   1   8   66:31   7   37  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   21   11   2   8   49:56   2   35  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   21   10   2   9   45:43   -1   32  
   8.     Sokol Dolní Počernice       21   8   3   10   51:45   -3   27  
   9.     Horní Měcholupy B       21   7   4   10   53:59   -5   25  
   10.     Slovan Kunratice       21   6   3   12   1023:63   -9   21  
   11.     Sokol Troja B       21   5   2   14   34:76   -16   17  
   12.     Praga Praha       21   4   0   17   22:76   -21   12  
   13.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   21   3   1   17   33:98   -23   10  
   14.     SK Zbraslav       21   2   1   18   30:89   -23   7  
 
 
 
 
  Zápasy 23.kola  
     
  So 16.05. 08:30   Praga Praha - AFK Union Žižkov          
  So 16.05. 10:15   Sokol Troja B - SK Modřany          
  So 16.05. 14:30   Horní Měcholupy B - SK Zbraslav          
  Ne 17.05. 14:30   SK Sparta Krč - FK Újezd nad Lesy          
  Ne 17.05. 17:00   Junior Praha B - Slovan Kunratice          
  Ne 17.05. 17:00   SK Hostivař - FC Pragis fv plast Satalice          
  Ne 17.05. 17:00   Sokol Dolní Počernice - FK Gordic Praha Kačerov  
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 21.kola  
     
  01.05. 08:30   Praga Praha - FK Gordic Praha Kačerov   0:6 (0:6)   více »  
  01.05. 10:30   SK Hostivař - Junior Praha B   1:3 (0:0)   více »  
  01.05. 13:00   Horní Měcholupy B - Slovan Kunratice   3:2 (1:1)   více »  
  03.05. 12:00   Sokol Troja B - FK Újezd nad Lesy   2:2 (0:1)   více »  
  Ne 03.05. 14:00   SK Modřany - AFK Union Žižkov   4:1 (2:0)   více »  
  Ne 03.05. 14:30   SK Sparta Krč - FC Pragis fv plast Satalice   11:0 (4:0)   více »  
  Ne 03.05. 17:00   Sokol Dolní Počernice - SK Zbraslav   5:1 (3:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 21.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       20   18   1   1   96:21   25   55  
   2.     Junior Praha B   web »   20   17   1   2   94:17   25   52  
   3.     SK Modřany   web »   20   17   1   2   90:26   19   52  
   4.     SK Hostivař   web »   20   12   2   6   51:44   8   38  
   5.     SK Sparta Krč       20   12   1   7   66:29   7   37  
   6.     FK Újezd nad Lesy   web »   20   10   2   8   44:40   2   32  
   7.     AFK Union Žižkov   web »   20   10   2   8   46:54   2   32  
   8.     Horní Měcholupy B       20   7   4   9   50:55   -5   25  
   9.     Sokol Dolní Počernice       20   7   3   10   49:44   -6   24  
   10.     Slovan Kunratice       20   5   3   12   24:63   -9   18  
   11.     Sokol Troja B       20   5   2   13   32:73   -16   17  
   12.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   20   3   1   16   32:96   -20   10  
   13.     Praga Praha       20   3   0   17   19:75   -24   9  
   14.     SK Zbraslav       20   2   1   17   28:84   -20   7  
 
 
 
  Zápasy 22.kola  
     
  Út 05.05. 17:00   Slovan Kunratice - SK Modřany          
  08.05. 10:30   FK Gordic Praha Kačerov - SK Sparta Krč          
  08.05. 14:00   FC Pragis fv plast Satalice - Sokol Dolní Počernice          
  Ne 10.05. 10:15   AFK Union Žižkov - Sokol Troja B          
  Ne 10.05. 14:00   FK Újezd nad Lesy - Praga Praha          
  Ne 10.05. 14:45   SK Zbraslav - SK Hostivař          
  Ne 10.05. 17:00   Junior Praha B - Horní Měcholupy B
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 20.kola  
     
  So 25.04. 10:30   Slovan Kunratice - AFK Union Žižkov   0:0 (0:0)   více »  
  So 25.04. 10:30   FK Gordic Praha Kačerov - Sokol Troja B   4:0 (2:0)   více »  
  So 25.04. 14:00   FK Újezd nad Lesy - SK Modřany   1:3 (0:3)   více »  
  So 25.04. 14:30   Horní Měcholupy B - SK Hostivař   5:3 (1:0)   více »  
  So 25.04. 17:00   SK Zbraslav - SK Sparta Krč   2:2 (1:1)   více »  
  Ne 26.04. 11:30   FC Pragis fv plast Satalice - Praga Praha   4:1 (2:0)   více »  
  Ne 26.04. 17:00   Junior Praha B - Sokol Dolní Počernice   3:1   více »  
     
 
 
  Tabulka po 20.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       19   17   1   1   90:21   22   52  
   2.     Junior Praha B   web »   19   16   1   2   91:16   22   49  
   3.     SK Modřany   web »   19   16   1   2   86:25   19   49  
   4.     SK Hostivař   web »   19   12   2   5   50:41   11   38  
   5.     SK Sparta Krč       19   11   1   7   55:29   7   34  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   19   10   2   7   45:50   2   32  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   19   10   1   8   42:38   1   31  
   8.     Horní Měcholupy B       19   6   4   9   47:53   -5   22  
   9.     Sokol Dolní Počernice       19   6   3   10   44:43   -6   21  
   10.     Slovan Kunratice       19   5   3   11   22:60   -9   18  
   11.     Sokol Troja B       19   5   1   13   30:71   -14   16  
   12.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   19   3   1   15   32:85   -20   10  
   13.     Praga Praha       19   3   0   16   19:69   -21   9  
   14.     SK Zbraslav       19   2   1   16   27:79   -20   7  
 
 
 
  Zápasy 21.kola  
     
  01.05. 08:30   Praga Praha - FK Gordic Praha Kačerov          
  01.05. 09:00   Sokol Troja B - FK Újezd nad Lesy          
  01.05. 10:30   SK Hostivař - Junior Praha B          
  01.05. 13:00   Horní Měcholupy B - Slovan Kunratice          
  Ne 03.05. 14:00   SK Modřany - AFK Union Žižkov          
  Ne 03.05. 14:30   SK Sparta Krč - FC Pragis fv plast Satalice          
  Ne 03.05. 17:00   Sokol Dolní Počernice - SK Zbraslav  
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 19.kola  
     
  So 18.04. 08:30   Praga Praha - SK Zbraslav   2:1   více »  
  So 18.04. 09:00   Sokol Troja B - FC Satalice   3:1   více »  
  So 18.04. 10:30   SK Hostivař - Slovan Kunratice   6:3 (2:3)   více »  
  Ne 19.04. 10:15   AFK Union Žižkov - FK Újezd nad Lesy   1:3 (1:1)   více »  
  Ne 19.04. 14:00   SK Modřany - FK Praha Kačerov   3:6 (1:4)   více »  
  Ne 19.04. 14:30   SK Sparta Krč - Junior Praha B   0:1 (0:0)   více »  
  Ne 19.04. 17:00   l Dolní Počernice - Horní Měcholupy B   3:3   více »  
     
 
 
  Tabulka po 19.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Gordic Praha Kačerov       18   16   1   1   86:21   22   49  
   2.     Junior Praha B   web »   18   15   1   2   88:15   22   46  
   3.     SK Modřany   web »   18   15   1   2   83:24   16   46  
   4.     SK Hostivař   web »   18   12   2   4   47:36   11   38  
   5.     SK Sparta Krč       18   11   0   7   53:27   6   33  
   6.     FK Újezd nad Lesy   web »   18   10   1   7   41:35   4   31  
   7.     AFK Union Žižkov   web »   18   10   1   7   45:50   1   31  
   8.     Sokol Dolní Počernice       18   6   3   9   43:40   -6   21  
   9.     Horní Měcholupy B       18   5   4   9   42:50   -5   19  
   10.     Slovan Kunratice       18   5   2   11   22:60   -7   17  
   11.     Sokol Troja B       18   5   1   12   30:67   -14   16  
   12.     Praga Praha       18   3   0   15   18:65   -21   9  
   13.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   18   2   1   15   28:84   -20   7  
   14.     SK Zbraslav       18   2   0   16   25:77   -18   6  
 
 
 
  Zápasy 20.kola  
     
  So 25.04. 10:30   Slovan Kunratice - AFK Union Žižkov          
  So 25.04. 10:30   FK Gordic Praha Kačerov - Sokol Troja B          
  So 25.04. 14:00   FK Újezd nad Lesy - SK Modřany          
  So 25.04. 14:30   Horní Měcholupy B - SK Hostivař          
  So 25.04. 17:00   SK Zbraslav - SK Sparta Krč          
  Ne 26.04. 11:30   FC Pragis fv plast Satalice - Praga Praha          
  Ne 26.04. 17:00   Junior Praha B - Sokol Dolní Počernice
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
  Zápasy 18.kola  
     
  St 08.04. 17:00   FK Gordic Praha Kačerov - AFK Union Žižkov   6:0 (1:0)   více »  
  10.04. 16:30   SK Hostivař - Sokol Dolní Počernice   1:1 (0:0)   více »  
  So 11.04. 10:30   Slovan Kunratice - FK Újezd nad Lesy   3:1 (2:1)   více »  
  So 11.04. 13:00   Horní Měcholupy B - SK Sparta Krč   3:1 (1:0)   více »  
  Po 13.04. 14:15   SK Zbraslav - Sokol Troja B   4:1 (3:0)   více »  
  Po 13.04. 16:30   FC Pragis fv plast Satalice - SK Modřany   0:8 (0:4)   více »  
  Po 13.04. 16:30   Junior Praha B - Praga Praha   8:0   více »  
     
 
 
  Tabulka po 18.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     SK Modřany   web »   17   15   1   1   80:18   19   46  
   2.     FK Gordic Praha Kačerov       17   15   1   1   80:18   19   46  
   3.     Junior Praha B   web »   17   14   1   2   87:15   19   43  
   4.     SK Hostivař   web »   17   11   2   4   41:33   11   35  
   5.     SK Sparta Krč       17   11   0   6   53:26   9   33  
   6.     AFK Union Žižkov   web »   17   10   1   6   44:47   4   31  
   7.     FK Újezd nad Lesy   web »   17   9   1   7   38:34   1   28  
   8.     Sokol Dolní Počernice       17   6   2   9   40:37   -4   20  
   9.     Horní Měcholupy B       17   5   3   9   39:47   -6   18  
   10.     Slovan Kunratice       17   5   2   10   19:54   -7   17  
   11.     Sokol Troja B       17   4   1   12   27:66   -14   13  
   12.     FC Pragis fv plast Satalice   web »   17   2   1   14   27:81   -20   7  
   13.     Praga Praha       17   2   0   15   16:64   -21   6  
   14.     SK Zbraslav       17   2   0   15   24:75   -18   6  
 
 
 
  Zápasy 19.kola  
     
  So 18.04. 08:30   Praga Praha - SK Zbraslav          
  So 18.04. 09:00   Sokol Troja B - FC Pragis fv plast Satalice          
  So 18.04. 10:30   SK Hostivař - Slovan Kunratice          
  Ne 19.04. 10:15   AFK Union Žižkov - FK Újezd nad Lesy          
  Ne 19.04. 14:00   SK Modřany - FK Gordic Praha Kačerov          
  Ne 19.04. 14:30   SK Sparta Krč - Junior Praha B          
  Ne 19.04. 17:00   Sokol Dolní Počernice - Horní Měcholupy B
  1.třída sk. B - SD - Praha 
 
 
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
 
Zápasy 17.kola
So 04.04. 08:30 Praga Praha - Horní Měcholupy B 1:7 (0:3) více »
So 04.04. 14:00 Sokol Troja B - Junior Praha B 1:5 více »
Ne 05.04. 10:15 AFK Union Žižkov - FC Pragis fv plast Satalice 5:2 více »
Ne 05.04. 14:00 SK Sparta Krč - SK Hostivař 0:3 (0:1) více »
Ne 05.04. 14:00 SK Modřany - SK Zbraslav 6:1 (4:0) více »
Ne 05.04. 16:30 Sokol Dolní Počernice - Slovan Kunratice 1:5 (0:3) více »
Ne 05.04. 16:30 FK Újezd nad Lesy - FK Gordic Praha Kačerov 1:4 (0:3) více »
  
 
 
Tabulka po 17.kole
#     Tým Web PZ V R P VG:OG +/- PB
 1.   FK Gordic Praha Kačerov 16 14 1 1 74:18 19 43
 2.   SK Modřany web » 16 14 1 1 72:18 16 43
 3.   Junior Praha B web » 16 13 1 2 79:15 19 40
 4.   SK Hostivař web » 16 11 1 4 40:32 13 34
 5.   SK Sparta Krč 16 11 0 5 52:23 9 33
 6.   AFK Union Žižkov web » 16 10 1 5 44:41 4 31
 7.   FK Újezd nad Lesy web » 16 9 1 6 37:31 1 28
 8.   Sokol Dolní Počernice 16 6 1 9 39:36 -5 19
 9.   Horní Měcholupy B 16 4 3 9 36:46 -6 15
 10.   Slovan Kunratice 16 4 2 10 16:53 -7 14
 11.   Sokol Troja B 16 4 1 11 26:62 -14 13
 12.   FC Pragis fv plast Satalice web » 16 2 1 13 27:73 -17 7
 13.   Praga Praha 16 2 0 14 16:56 -21 6
 14.   SK Zbraslav 16 1 0 15 20:74 -18 3
    
 
 
 
Zápasy 18.kola
St 08.04. 17:00 FK Gordic Praha Kačerov - AFK Union Žižkov
10.04. 16:30 SK Hostivař - Sokol Dolní Počernice
So 11.04. 10:30 Slovan Kunratice - FK Újezd nad Lesy
So 11.04. 13:00 Horní Měcholupy B - SK Sparta Krč
Po 13.04. 14:15 SK Zbraslav - Sokol Troja B
Po 13.04. 16:30 FC Pragis fv plast Satalice - SK Modřany
Po 13.04. 16:30 Junior Praha B - Praga Praha
1.třída sk. B - SD - Praha
 
 
 
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
Zápasy 16.kola
So 28.03. 10:30 Slovan Kunratice - FK Gordic Praha Kačerov 0:6 více »
So 28.03. 10:30 SK Hostivař - Praga Praha 3:1 (1:1) více »
So 28.03. 15:00 SK Zbraslav - AFK Union Žižkov 0:3 více »
Ne 29.03. 10:00 Horní Měcholupy B - Sokol Troja B 2:2 více »
Ne 29.03. 12:15 FC Pragis fv plast Satalice - FK Újezd nad Lesy 1:2 (0:1) více »
Ne 29.03. 14:30 Junior Praha B - SK Modřany 3:1 (1:0) více »
Ne 29.03. 15:00 Sokol Dolní Počernice - SK Sparta Krč 1:5 (0:2) více »
 
 
Tabulka po 16.kole
#     Tým Web PZ V R P VG:OG +/- PB
 1.   FK Gordic Praha Kačerov 16 14 1 1 75:17 19 43
 2.   Junior Praha B web » 16 13 1 2 79:14 19 40
 3.   SK Modřany web » 16 13 1 2 66:22 13 40
 4.   SK Hostivař web » 16 11 1 4 42:32 13 34
 5.   SK Sparta Krč 16 11 0 5 52:25 9 33
 6.   FK Újezd nad Lesy web » 16 9 1 6 36:32 1 28
 7.   AFK Union Žižkov web » 16 9 1 6 39:44 1 28
 8.   Sokol Dolní Počernice 16 5 1 10 35:39 -8 16
 9.   Horní Měcholupy B 16 4 3 9 34:45 -6 15
 10.   Slovan Kunratice 16 4 2 10 16:52 -7 14
 11.   Sokol Troja B 16 4 1 11 25:62 -14 13
 12.   FC Pragis fv plast Satalice web » 16 3 1 12 30:68 -14 10
 13.   Praga Praha 16 3 0 13 18:51 -18 9
 14.   SK Zbraslav 16 2 0 14 24:68 -15 6
 
 
 
Zápasy 18.kola
Po 08.04. Slovan Kunratice - FK Újezd nad Lesy
Po 08.04. FK Gordic Praha Kačerov - AFK Union Žižkov
Po 08.04. FC Pragis fv plast Satalice - SK Modřany
Po 08.04. SK Zbraslav - Sokol Troja B
Po 08.04. Junior Praha B - Praga Praha
Po 08.04. Horní Měcholupy B - SK Sparta Krč
Po 08.04. SK Hostivař - Sokol Dolní Počernice
1.třída sk. B - SD - Praha
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
Zápasy 10.kola
So 08.11. 10:30 Slovan Kunratice - Junior Praha B 0:7 (0:4)
So 08.11. 11:00 FC Pragis fv plast Satalice - SK Hostivař 1:6 (1:1)
So 08.11. 13:00 FK Gordic Praha Kačerov - Sokol Dolní Počernice 3:2 (2:0)
Ne 09.11. 10:15 AFK Union Žižkov - Praga Praha 2:1 (0:1)
Ne 09.11. 11:00 FK Újezd nad Lesy - SK Sparta Krč 0:4 (0:1)
Ne 09.11. 11:45 SK Zbraslav - Horní Měcholupy B 1:2 (0:2)
Ne 09.11. 14:00 SK Modřany - Sokol Troja B 7:0 (4:0)
 
Tabulka po 10.kole
 1.   SK Modřany 12 11 1 0 58:11 13 34
 2.   Junior Praha B 12 10 1 1 67:10 16 31
 3.   FK Gordic Praha Kačerov 12 10 1 1 55:15 10 31
 4.   SK Hostivař 12 8 1 3 31:27 10 25
 5.   SK Sparta Krč 12 8 0 4 40:18 9 24
 6.   FK Újezd nad Lesy 12 7 1 4 30:19 1 22
 7.   AFK Union Žižkov 12 7 1 4 34:33 1 22
 8.   Sokol Dolní Počernice 12 4 1 7 29:26 -2 13
 9.   Sokol Troja B 13 4 0 9 22:53 -9 12
 10.   Slovan Kunratice 13 3 2 8 10:44 -7 11
 11.   Horní Měcholupy B 12 2 2 8 21:36 -7 8
 12.   FC Pragis fv plast Satalice 12 2 1 9 20:56 -14 7
 13.   Praga Praha 12 2 0 10 13:40 -12 6
 14.   SK Zbraslav 12 1 0 11 16:58 -15 3
 
Zápasy 11.kola
St 01.10. 15:30 Sokol Troja B - Slovan Kunratice 3:1  
So 15.11. 08:30 Praga Praha - SK Modřany    
So 15.11. 13:30 Junior Praha B - SK Zbraslav    
Ne 16.11. 10:30 SK Sparta Krč - AFK Union Žižkov    
Ne 16.11. 13:30 Sokol Dolní Počernice - FK Újezd nad Lesy    
Po 17.11. 11:00 Horní Měcholupy B - FC Pragis fv plast Satalice    
Po 17.11. 13:30 SK Hostivař - FK Gordic Praha Kačerov    
 
  1.třída sk. B - SD - Praha 
 
 
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
 
Zápasy 8.kola
So 25.10. 10:30 Slovan Kunratice - Horní Měcholupy B 2:2 (1:2)  
So 25.10. 14:30 SK Zbraslav - Sokol Dolní Počernice 3:9 (2:3)  
Ne 26.10. 09:30 FC Pragis fv plast Satalice - SK Sparta Krč 0:2 (0:0)  
Ne 26.10. 10:15 AFK Union Žižkov - SK Modřany 1:3 (0:2)  
Ne 26.10. 10:30 Junior Praha B - SK Hostivař 10:1 (2:0)  
Ne 26.10. 11:30 FK Újezd nad Lesy - Sokol Troja B 3:1  
Ne 26.10. 14:30 FK Gordic Praha Kačerov - Praga Praha 9:1 (4:0)  
  
 
 
Tabulka po 8.kole
 1.   SK Modřany 10 9 1 0 41:11 13 28
 2.   Junior Praha B 10 9 0 1 57:7 12 27
 3.   FK Gordic Praha Kačerov 10 8 1 1 47:9 7 25
 4.   SK Sparta Krč 10 7 0 3 32:13 9 21
 5.   FK Újezd nad Lesy 10 6 1 3 26:15 1 19
 6.   SK Hostivař 10 6 1 3 19:25 7 19
 7.   AFK Union Žižkov 10 5 1 4 28:31 -2 16
 8.   Sokol Dolní Počernice 10 4 0 6 26:22 0 12
 9.   Sokol Troja B 11 4 0 7 21:42 -6 12
 10.   Slovan Kunratice 11 3 2 6 10:27 -4 11
 11.   Praga Praha 10 2 0 8 12:34 -9 6
 12.   FC Pragis fv plast Satalice 10 2 0 8 18:49 -12 6
 13.   Horní Měcholupy B 10 1 1 8 16:32 -8 4
 14.   SK Zbraslav 10 1 0 9 14:50 -12 3
  
 
 
Zápasy 9.kola
So 01.11. 08:30 Praga Praha - FK Újezd nad Lesy    
Ne 02.11. 10:30 SK Sparta Krč - FK Gordic Praha Kačerov    
Ne 02.11. 11:00 Horní Měcholupy B - Junior Praha B    
Ne 02.11. 11:45 Sokol Troja B - AFK Union Žižkov    
Ne 02.11. 14:00 SK Modřany - Slovan Kunratice    
Ne 02.11. 14:00 Sokol Dolní Počernice - FC Pragis fv plast Satalice    
Ne 02.11. 14:00 SK Hostivař - SK Zbraslav    
1.třída sk. B - SD - Praha
 
 
Fotbal > starší dorost > Praha ročník 2008/09
 
Zápasy 7.kola
So 18.10. 08:30 Praga Praha - FC Pragis fv plast Satalice 21:5 (15:1)  
So 18.10. 09:00 Sokol Troja B - FK Gordic Praha Kačerov 1:4 (1:1)  
So 18.10. 10:15 SK Sparta Krč - SK Zbraslav 11:1 (3:1)  
Ne 19.10. 10:15 AFK Union Žižkov - Slovan Kunratice 7:1 (2:1)  
Ne 19.10. 14:00 SK Modřany - FK Újezd nad Lesy 5:1 (2:1)  
Ne 19.10. 15:30 Sokol Dolní Počernice - Junior Praha B 1:2  
Ne 19.10. 15:30 SK Hostivař - Horní Měcholupy B 3:0 (1:0)  
 
 
Tabulka po 7.kole
 1.   SK Modřany 9 8 1 0 38:10 10 25
 2.   Junior Praha B 9 8 0 1 47:6 12 24
 3.   FK Gordic Praha Kačerov 9 7 1 1 38:8 7 22
 4.   SK Hostivař 9 6 1 2 18:15 7 19
 5.   SK Sparta Krč 9 6 0 3 30:13 6 18
 6.   FK Újezd nad Lesy 9 5 1 3 23:14 1 16
 7.   AFK Union Žižkov 9 5 1 3 27:28 1 16
 8.   Sokol Troja B 10 4 0 6 20:39 -6 12
 9.   Slovan Kunratice 10 3 1 6 8:25 -2 10
 10.   Sokol Dolní Počernice 9 3 0 6 17:19 -3 9
 11.   Praga Praha 9 2 0 7 27:30 -9 6
 12.   FC Pragis fv plast Satalice 9 2 0 7 23:63 -9 6
 13.   Horní Měcholupy B 9 1 0 8 14:30 -9 3
 14.   SK Zbraslav 9 1 0 8 11:41 -9 3
 
 
Zápasy 8.kola
So 25.10. 10:30 Slovan Kunratice - Horní Měcholupy B    
So 25.10. 14:30 SK Zbraslav - Sokol Dolní Počernice    
Ne 26.10. 09:30 FC Pragis fv plast Satalice - SK Sparta Krč    
Ne 26.10. 10:15 AFK Union Žižkov - SK Modřany    
Ne 26.10. 10:30 Junior Praha B - SK Hostivař    
Ne 26.10. 11:30 FK Újezd nad Lesy - Sokol Troja B    
Ne 26.10. 14:30 FK Gordic Praha Kačerov - Praga Praha    
Tabulka po 6.kole
 1.   SK Modřany 8 7 1 0 33:9 10 22
 2.   Junior Praha B 8 7 0 1 45:5 9 21
 3.   FK Gordic Praha Kačerov 8 6 1 1 34:7 4 19
 4.   FK Újezd nad Lesy 8 5 1 2 22:9 1 16
 5.   SK Hostivař 8 5 1 2 15:15 7 16
 6.   SK Sparta Krč 8 5 0 3 19:12 6 15
 7.   AFK Union Žižkov 8 4 1 3 20:27 1 13
 8.   Sokol Troja B 9 4 0 5 19:35 -3 12
 9.   Slovan Kunratice 9 3 1 5 7:18 -2 10
 10.   Sokol Dolní Počernice 8 3 0 5 16:17 0 9
 11.   FC Pragis fv plast Satalice 8 2 0 6 18:42 -9 6
 12.   Horní Měcholupy B 8 1 0 7 14:27 -9 3
 13.   Praga Praha 8 1 0 7 6:25 -9 3
 14.   SK Zbraslav 8 1 0 7 10:30 -9 3
Tabulka po 5.kole
 1.   SK Modřany 7 7 0 0 31:7 9 21
 2.   Junior Praha B 7 6 0 1 39:5 9 18
 3.   FK Gordic Praha Kačerov 7 6 0 1 32:5 6 18
 4.   FK Újezd nad Lesy 7 5 0 2 20:7 3 15
 5.   SK Sparta Krč 7 5 0 2 19:6 6 15
 6.   SK Hostivař 7 5 0 2 15:15 6 15
 7.   AFK Union Žižkov 7 4 0 3 18:25 0 12
 8.   Sokol Troja B 8 4 0 4 17:31 -3 12
 9.   Slovan Kunratice 8 3 0 5 7:18 0 9
 10.   Sokol Dolní Počernice 7 2 0 5 12:14 -3 6
 11.   Horní Měcholupy B 7 1 0 6 11:23 -6 3
 12.   Praga Praha 7 1 0 6 4:21 -9 3
 13.   FC Pragis fv plast Satalice 7 1 0 6 14:40 -9 3
 14.   SK Zbraslav 7 0 0 7 6:28 -9 0
Předvedený výkon zcela odpovídá výsledku.
Dorost se dnes vrátil z týdenního soustředění v Rokytnici nad Jizerou. Dorostenci sehráli i jedno přípravné utkání s místním béčkem dospělých a prohráli 0:2. Podle slov trenéra Lizce šlo o soustředění zdařilé, zejména se údajně vydařil čtvrteční večer.
Další přípravné utkání sehrají naši dorostenci ve středu 27.8.  v 18 hodin na hřišti v Satalicích proti dorostencům Třeboradic.
1
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one