neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

STARŠÍ ŽÁCI

TRENÉR: DAVID FORMAN

Tréninky starších žáků:

pondělí, středa a pátek
od 17,30
  do 19,00
na hřišti Satalice

KONTAKT: PETR FORMAN 602 251 856


1.třída skupina A - SŽ - Praha



ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 252/1















13.kolo
Po 01.04. 16:30 Kolovraty - D. Počernice 2:1 (2:1)
So 08.06. 09:00 Klánovice - ABC Braník B 1:3 (0:1)
So 08.06. 10:00 Újezd P4 - Tempo Praha B 4:2 (2:2)
So 08.06. 11:45 Libuš - Praga 4:2 (2:1)
So 08.06. 17:00 Lipence - FC Satalice 7:0 (1:0)
Ne 09.06. 16:00 Uhříněves - Bohemians Praha 3:1

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B

22 21 1 0 121:10 64 31
2.
  Sokol Kolovraty

22 15 1 6 85:39 46 13
3.
  FK Klánovice

22 12 2 8 77:49 38 5
4.
  FC Tempo Praha B

22 12 1 9 78:59 37 4
5.
  FSC Libuš

22 9 5 8 46:42 32 -1
6.
  FC Čechie Uhříněves

22 9 5 8 52:59 32 -1
7.
  SK Újezd Praha 4

22 9 4 9 54:72 31 -2
8.
  Praga Praha

21 9 2 10 42:68 29 -4
9.
  Sokol Lipence

21 7 1 13 50:64 22 -8
10.
  Sokol Dolní Počernice

21 6 4 11 27:49 22 -8
11.
  FK Bohemians Praha

21 6 3 12 42:44 21 -12
12.
  FC Satalice

22 0 1 21 13:132 1 -32

1.třída skupina A - SŽ - Praha



ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 252/1















18.kolo
So 04.05. 10:30 Praga - Bohemians Praha 1:0 (0:0)
So 04.05. 11:45 Libuš - Klánovice 1:0 (0:0)
So 04.05. 13:30 Kolovraty - Uhříněves 6:1 (2:0)
So 04.05. 15:00 D. Počernice - Újezd P4 2:0 (0:0)
Ne 05.05. 15:00 FC Satalice - ABC Braník B 0:6 (0:2)
Út 07.05. 17:00 Tempo Praha B - Lipence


Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B

17 16 1 0 90:9 49 22
2.
  Sokol Kolovraty

18 13 1 4 71:30 40 13
3.
  FC Čechie Uhříněves

17 8 4 5 40:34 28 4
4.
  FK Klánovice

17 8 2 7 54:41 26 2
5.
  Praga Praha

17 8 2 7 34:43 26 -1
6.
  FC Tempo Praha B

16 8 1 7 46:44 25 1
7.
  SK Újezd Praha 4

17 7 4 6 45:56 25 1
8.
  FSC Libuš

17 6 4 7 36:33 22 -2
9.
  FK Bohemians Praha

17 6 3 8 38:31 21 -6
10.
  Sokol Dolní Počernice

18 5 3 10 24:44 18 -9
11.
  Sokol Lipence

16 4 1 11 30:49 13 -11
12.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

17 0 0 17 12:106 0 -27

19.kolo
So 11.05. 09:00 Klánovice - Lipence

So 11.05. 12:30 Uhříněves - Libuš

Ne 12.05. 10:00 FC Satalice - Tempo Praha B

Ne 12.05. 15:00 Újezd P4 - Kolovraty

Ne 12.05. 15:15 ABC Braník B - Praga

Ne 12.05. 17:00 Bohemians Praha - D. Počernice


1.třída skupina A - SŽ - Praha



ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 247/1















14.kolo
So 06.04. 10:30 Praga - Lipence 3:1 (2:0)
So 06.04. 14:00 Tempo Praha B - Kolovraty 2:4 (1:3)
So 06.04. 15:00 ABC Braník B - Uhříněves 5:1
So 06.04. 15:00 Bohemians Praha - Újezd P4 2:2 (2:2)
Ne 07.04. 14:30 FC Satalice - Klánovice 2:6 (1:1)
Ne 07.04. 16:30 D. Počernice - Libuš 1:1 (1:0)

Tabulka
#   Tým
Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B

13 12 1 0 64:6 37 16
2.
  Sokol Kolovraty

14 10 0 4 55:25 30 9
3.
  FK Klánovice

13 8 1 4 51:33 25 7
4.
  FC Čechie Uhříněves

13 7 2 4 29:25 23 5
5.
  SK Újezd Praha 4

13 5 4 4 37:42 19 1
6.
  Praga Praha

13 6 1 6 25:36 19 -2
7.
  FC Tempo Praha B

12 6 0 6 32:31 18 0
8.
  FK Bohemians Praha

13 5 2 6 32:24 17 -4
9.
  FSC Libuš

13 4 4 5 29:26 16 -2
10.
  Sokol Lipence

13 4 1 8 28:39 13 -5
11.
  Sokol Dolní Počernice

13 2 2 9 15:35 8 -13
12.
  PRAGIS FV PLAST Satalice

13 0 0 13 10:85 0 -21

15.kolo
So 13.04. 09:00 Klánovice - Praga

So 13.04. 15:00 Bohemians Praha - Tempo Praha B

So 13.04. 16:15 Libuš - Kolovraty

Ne 14.04. 14:00 Lipence - D. Počernice

Ne 14.04. 14:30 Újezd P4 - ABC Braník B

Ne 14.04. 16:00 Uhříněves - FC Satalice

12. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1201 24. 03. 15:00 Tempo B Dolní Počernice Tempo T. - : -


E2A1202 23. 03. 13:45 Praga Kolovraty Praga T... - : -


E2A1203 23. 03. 15:00 Satalice Libuš Satalice ... - : -


E2A1204 24. 03. 08:30 Braník  B Lipence Bráník U... - : -


E2A1205 23. 03. 15:00 Bohemians Praha B Klánovice Střížkov -... - : -


E2A1206 23. 03. 10:00 Újezd P-4 Uhřiněves Újezd Prah... - : -


13. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1301 08. 06. 10:00 Újezd P-4 Tempo B Újezd Prah... - : -


E2A1302 09. 06. 16:00 Uhřiněves Bohemians Praha B Uhřiněves ... - : -


E2A1303 08. 06. 09:00 Klánovice Braník  B Klánovice ... - : -


E2A1304 08. 06. 17:00 Lipence Satalice Lipence T... - : -


E2A1305 08. 06. 11:45 Libuš Praga Libuš T. - : -


E2A1306 01. 04. 16:30 Kolovraty Dolní Počernice Kolovraty ... - : -


14. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1401 06. 04. 14:00 Tempo B Kolovraty Tempo T. - : -


E2A1402 07. 04. 16:30 Dolní Počernice Libuš D.Počernic... - : -


E2A1403 06. 04. 10:30 Praga Lipence Praga T... - : -


E2A1404 07. 04. 14:30 Satalice Klánovice Satalice ... - : -


E2A1405 06. 04. 15:00 Braník  B Uhřiněves Bráník U... - : -


E2A1406 06. 04. 15:00 Bohemians Praha B Újezd P-4 Střížkov -... - : -


15. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1501 13. 04. 15:00 Bohemians Praha B Tempo B Střížkov -... - : -


E2A1502 14. 04. 14:30 Újezd P-4 Braník  B Újezd Prah... - : -


E2A1503 14. 04. 16:00 Uhřiněves Satalice Uhřiněves ... - : -


E2A1504 13. 04. 09:00 Klánovice Praga Klánovice ... - : -


E2A1505 14. 04. 14:00 Lipence Dolní Počernice Lipence T... - : -


E2A1506 13. 04. 16:15 Libuš Kolovraty Libuš T. - : -


16. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1601 20. 04. 09:00 Tempo B Libuš Tempo T. - : -


E2A1602 21. 04. 14:45 Kolovraty Lipence Kolovraty ... - : -


E2A1603 21. 04. 17:00 Dolní Počernice Klánovice D.Počernic... - : -


E2A1604 20. 04. 10:30 Praga Uhřiněves Praga T... - : -


E2A1605 21. 04. 15:00 Satalice Újezd P-4 Satalice ... - : -


E2A1606 20. 04. 13:30 Braník  B Bohemians Praha B Braník T. - : -


17. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1701 28. 04. 15:15 Braník  B Tempo B Braník T. - : -


E2A1702 27. 04. 10:15 Bohemians Praha B Satalice Střížkov -... - : -


E2A1703 28. 04. 15:00 Újezd P-4 Praga Újezd Prah... - : -


E2A1704 28. 04. 16:00 Uhřiněves Dolní Počernice Uhřiněves ... - : -


E2A1705 27. 04. 09:00 Klánovice Kolovraty Klánovice ... - : -


E2A1706 28. 04. 14:30 Lipence Libuš Lipence T... - : -


18. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1801 04. 05. 09:00 Tempo B Lipence Tempo T. - : -


E2A1802 04. 05. 11:45 Libuš Klánovice Libuš T. - : -


E2A1803 04. 05. 13:30 Kolovraty Uhřiněves Kolovraty ... - : -


E2A1804 04. 05. 15:00 Dolní Počernice Újezd P-4 D.Počernic... - : -


E2A1805 04. 05. 10:30 Praga Bohemians Praha B Praga T... - : -


E2A1806 05. 05. 15:00 Satalice Braník  B Satalice ... - : -


19. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A1901 12. 05. 10:00 Satalice Tempo B Tempo T. - : -


E2A1902 12. 05. 15:15 Braník  B Praga Braník T. - : -


E2A1903 12. 05. 17:00 Bohemians Praha B Dolní Počernice D.Počernic... - : -


E2A1904 12. 05. 15:00 Újezd P-4 Kolovraty Újezd Prah... - : -


E2A1905 11. 05. 12:30 Uhřiněves Libuš Libuš T. - : -


E2A1906 11. 05. 09:00 Klánovice Lipence Klánovice ... - : -


20. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A2001 19. 05. 12:30 Tempo B Klánovice Tempo T. - : -


E2A2002 19. 05. 14:30 Lipence Uhřiněves Lipence T... - : -


E2A2003 19. 05. 13:15 Libuš Újezd P-4 Libuš T. - : -


E2A2004 08. 05. 10:00 Kolovraty Bohemians Praha B Kolovraty ... - : -


E2A2005 16. 05. 18:00 Dolní Počernice Braník  B D.Počernic... - : -


E2A2006 19. 05. 15:00 Praga Satalice Praga T... - : -


21. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A2101 26. 05. 15:00 Praga Tempo B Praga T... - : -


E2A2102 26. 05. 15:00 Satalice Dolní Počernice Satalice ... - : -


E2A2103 26. 05. 15:15 Braník  B Kolovraty Braník T. - : -


E2A2104 25. 05. 15:00 Bohemians Praha B Libuš Střížkov -... - : -


E2A2105 26. 05. 15:00 Újezd P-4 Lipence Újezd Prah... - : -


E2A2106 26. 05. 12:00 Uhřiněves Klánovice Uhřiněves ... - : -


22. kolo

Zápas Datum Hodina Domácí Hosté Hřiště Skóre      
E2A2201 01. 06. 09:00 Tempo B Uhřiněves Tempo T. - : -


E2A2202 01. 06. 09:00 Klánovice Újezd P-4 Klánovice ... - : -


E2A2203 02. 06. 14:30 Lipence Bohemians Praha B Lipence T... - : -


E2A2204 02. 06. 10:00 Libuš Braník  B Libuš T. - : -


E2A2205 02. 06. 13:00 Kolovraty Satalice Kolovraty ... - : -


E2A2206 02. 06. 17:00 Dolní Počernice Praga D.Počernic... - : -

1.třída skupina A - SŽ - Praha

 
 
ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 273/2  
 
                       
 
 
11.kolo
Ne 18.11. 11:30 FC Satalice - Kolovraty 0:10  
Ne 18.11. 11:45 Újezd P4 - Klánovice 6:0 (3:0)  
Ne 18.11. 11:45 ABC Braník B - Libuš 4:0 (3:0)  
Ne 18.11. 11:45 Praga - D. Počernice 2:1 (1:0)  
Ne 18.11. 12:00 Bohemians  - Lipence 4:1 (2:0)  
Ne 18.11. 13:30 Uhříněves - Tempo Praha
1:0  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  11 10 1 0 55:5 31 16
2.
  FK Klánovice
  11 7 1 3 43:26 22 4
3.
  FC Čechie Uhříněves
  11 7 1 3 23:15 22 4
4.
  Sokol Kolovraty
  11 7 0 4 46:22 21 3
5.
  FC Tempo Praha B
  11 6 0 5 30:27 18 3
6.
  SK Újezd Praha 4
  11 5 2 4 30:35 17 2
7.
  Praga Praha
  11 5 1 5 22:32 16 1
8.
  FK Bohemians Praha
  11 4 1 6 25:20 13 -2
9.
  Sokol Lipence
  11 4 1 6 27:32 13 -5
10.
  FSC Libuš
  11 3 3 5 22:25 12 -6
11.
  Sokol Dolní Počernice
  11 2 1 8 13:32 7 -11
  12.
   Satalice
11 0 0 11 8:73 0 -15

1.třída skupina A - SŽ - Praha

 
 
ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 287/3  
 
                       
 
 
10.kolo
So 10.11. 09:00 Tempo Praha B - Praga 3:2 (1:1)  
So 10.11. 09:00 Klánovice - Uhříněves 2:2 (1:1)  
Ne 11.11. 10:00 Kolovraty - ABC Braník B 0:1 (0:1)  
Ne 11.11. 11:30 Lipence - Újezd P4 3:3 (3:0)  
Ne 11.11. 14:00 D. Počernice - FC Satalice 2:0 (0:0)  
Ne 11.11. 14:00 Libuš - Bohemians Praha 3:2  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  10 9 1 0 51:5 28 16
2.
  FK Klánovice
  9 6 1 2 38:18 19 1
3.
  FC Čechie Uhříněves
  10 6 1 3 22:15 19 4
4.
  Sokol Kolovraty
  10 6 0 4 36:22 18 0
5.
  FC Tempo Praha B
  10 6 0 4 30:26 18 3
6.
  SK Újezd Praha 4
  10 4 2 4 24:35 14 2
7.
  Sokol Lipence
  9 4 1 4 24:23 13 -2
8.
  Praga Praha
  10 4 1 5 20:31 13 1
9.
  FSC Libuš
  10 3 3 4 22:21 12 -6
10.
  FK Bohemians Praha
  10 3 1 6 21:19 10 -2
11.
 Dolní Počernice
  10 2 1 7 12:30 7 -11
12.
   Satalice
  10 0 0 10 8:63 0 -12
 
11.kolo
Ne 18.11. 11:30 FC Satalice - Kolovraty    
Ne 18.11. 11:45 Újezd P4 - Klánovice    
Ne 18.11. 11:45 ABC Braník B - Libuš    
Ne 18.11. 11:45 Praga - D. Počernice    
Ne 18.11. 12:00 Bohemians Praha - Lipence    
Ne 18.11. 13:30 Uhříněves - Tempo Praha B    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

 
 
ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 302/1  
 
                       
 
 
9.kolo
So 03.11. 09:00 Klánovice - Tempo Praha B 9:1 (2:1)  
Ne 04.11. 12:00 Bohemians Praha - Kolovraty 1:4 (1:0)  
Ne 04.11. 12:00 FC Satalice - Praga 1:2 (0:1)  
Ne 04.11. 12:15 ABC Braník B - D. Počernice 1:0 (1:0)  
Ne 04.11. 12:30 Újezd P4 - Libuš 0:0 (0:0)  
Ne 04.11. 14:00 Uhříněves - Lipence 3:0 (1:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  9 8 1 0 50:5 25 13
2.
  FK Klánovice
  8 6 0 2 36:16 18 3
3.
  Sokol Kolovraty
  9 6 0 3 36:21 18 3
4.
  FC Čechie Uhříněves
  9 6 0 3 20:13 18 3
5.
  FC Tempo Praha B
  9 5 0 4 27:24 15 3
6.
  Praga Praha
  9 4 1 4 18:28 13 1
7.
  SK Újezd Praha 4
  9 4 1 4 21:32 13 1
8.
  Sokol Lipence
  8 4 0 4 21:20 12 0
9.
  FSC Libuš
  9 2 3 4 19:19 9 -6
10.
  FK Bohemians Praha
  8 2 1 5 16:16 7 -5
11.
  Sokol Dolní Počernice
  8 1 1 6 10:27 4 -8
12.
   Satalice
  9 0 0 9 8:61 0 -12
 
10.kolo
So 10.11. 09:00 Tempo Praha B - Praga    
So 10.11. 09:00 Klánovice - Uhříněves    
Ne 11.11. 10:00 Kolovraty - ABC Braník B    
Ne 11.11. 11:30 Lipence - Újezd P4    
Ne 11.11. 14:00 D. Počernice - FC Satalice    
Ne 11.11. 14:00 Libuš - Bohemians Praha    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

 
 
ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 311/1  
 
                       
 
 
7.kolo
So 20.10. 09:00 Klánovice - Libuš 3:1 (1:0)  
So 20.10. 10:15 Bohemians Praha - Praga 2:3 (1:2)  
Ne 21.10. 12:00 Lipence - Tempo Praha B 3:2 (2:0)  
Ne 21.10. 13:30 Újezd P4 - D. Počernice 4:3 (2:0)  
Ne 21.10. 13:45 ABC Braník  - FC Satalice 16:0 (6:0)  
Ne 21.10. 14:00 Uhříněves - Kolovraty 3:2  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  7 6 1 0 44:4 19 10
2.
  FK Klánovice
  7 5 0 2 27:15 15 3
3.
  Sokol Kolovraty
  7 4 0 3 26:18 12 0
4.
  FC Tempo Praha B
  7 4 0 3 22:15 12 3
5.
  Sokol Lipence
  7 4 0 3 21:17 12 0
6.
  FC Čechie Uhříněves
  7 4 0 3 15:12 12 0
7.
  SK Újezd Praha 4
  7 4 0 3 19:26 12 3
8.
  Praga Praha
  7 3 1 3 15:22 10 1
9.
  FSC Libuš
  7 2 2 3 18:17 8 -4
10.
  FK Bohemians Praha
  7 2 1 4 15:12 7 -2
11.
  Dolní Počernice
  7 1 1 5 10:26 4 -8
12.
 Satalice
7 0 0 7 7:55 0 -9
 
8.kolo
So 27.10. 10:30 Praga - ABC Braník B    
Ne 28.10. 08:00 Tempo Praha  - FC Satalice    
Ne 28.10. 12:00 Lipence - Klánovice    
Ne 28.10. 12:30 Libuš - Uhříněves    
Ne 28.10. 12:45 D. Počernice - Bohemians
   
Ne 28.10. 15:00 Kolovraty - Újezd P4    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

 
 
ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 289/1  
 
                       
 
 
5.kolo
So 06.10. 09:00 Klánovice - D. Počernice 7:0 (4:0)  
Ne 07.10. 12:30 Bohemians  - ABC Braník B 0:0 (0:0)  
Ne 07.10. 13:30 Lipence - Kolovraty 2:4 (1:3)  
Ne 07.10. 14:00 Libuš - Tempo Praha B 4:2  
Ne 07.10. 14:00 Újezd P4 - FC Satalice 7:1 (4:1)  
Ne 07.10. 15:00 Uhříněves - Praga 0:1 (0:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  5 4 1 0 23:3 13 7
2.
  Sokol Kolovraty
  5 4 0 1 22:8 12 3
3.
  FC Tempo Praha B
  5 4 0 1 19:7 12 6
4.
  FK Klánovice
  5 3 0 2 17:12 9 0
5.
  SK Újezd Praha 4
  5 3 0 2 13:18 9 3
6.
  FSC Libuš
  5 2 2 1 16:11 8 -1
7.
  FC Čechie Uhříněves
  5 2 0 3 10:9 6 -3
8.
  Sokol Lipence
  5 2 0 3 15:14 6 -3
9.
  FK Bohemians Praha
  5 1 1 3 5:8 4 -2
10.
  Praga Praha
  5 1 1 3 7:18 4 -2
11.
  Dolní Počernice
  5 1 1 3 6:20 4 -5
12.
 Satalice
5 0 0 5 6:31 0 -6
 
6.kolo
So 13.10. 09:00 Tempo Praha  - ABC Braník
   
So 13.10. 10:30 Praga - Újezd P4    
Ne 14.10. 10:00 Libuš - Lipence    
Ne 14.10. 12:15 Kolovraty - Klánovice    
Ne 14.10. 14:00 D. Počernice - Uhříněves    
Ne 14.10. 16:00 FC Satalice - Bohemians
   

1.třída skupina A - SŽ - Praha

 
 
ID: 5242  |  Sezona: 2012/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 292/1  
 
                       
 
 
4.kolo
28.09. 09:00 Tempo  - Bohemians Praha 3:1 (2:0)  
28.09. 10:00 Kolovraty - Libuš 3:2 (3:1)  
28.09. 10:30 Praga - Klánovice 1:4 (0:2)  
28.09. 16:30 ABC Braník B - Újezd P4 7:1 (3:1)  
Ne 30.09. 14:45 D. Počernice - Lipence 3:2 (0:2)  
Ne 30.09. 15:30 FC Satalice - Uhříněves 1:5  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  4 4 0 0 23:3 12 6
2.
  FC Tempo Praha B
  4 4 0 0 17:3 12 6
3.
  Sokol Kolovraty
  4 3 0 1 18:6 9 0
4.
  Sokol Lipence
  4 2 0 2 13:10 6 0
5.
  FC Čechie Uhříněves
  4 2 0 2 10:8 6 0
6.
  FK Klánovice
  4 2 0 2 10:12 6 0
7.
  SK Újezd Praha 4
  4 2 0 2 6:17 6 3
8.
  FSC Libuš
  4 1 2 1 12:9 5 -1
9.
  Dolní Počernice
  4 1 1 2 6:13 4 -5
10.
  FK Bohemians Praha
  4 1 0 3 5:8 3 0
11.
  Praga Praha
  4 0 1 3 6:18 1 -5
12.
   Satalice
  4 0 0 4 5:24 0 -6
 
5.kolo
So 06.10. 09:00 Klánovice - D. Počernice    
Ne 07.10. 12:30 Bohemians  - ABC Braník B    
Ne 07.10. 13:30 Lipence - Kolovraty    
Ne 07.10. 14:00 Libuš - Tempo Praha B    
Ne 07.10. 14:00 Újezd P4 - FC Satalice    
Ne 07.10. 15:00 Uhříněves - Praga    
PRVNÍ KOLO MISTROVSKÉ SOUTĚŽE
 
E2A  52 SŽ-1A/A
Sokol Dolní Počernice
Sokol Kolovraty 
FSC Libuš
Sokol Lipence
FK Klánovice
FC Čechie Uhřiněves
SK Újezd Praha 4
FK Bohemians Praha a.s. B
ABC Braník B  
FC Satalice
TJ Praga
FC Tempo Praha  B
 

E2A – I. třída – skupina A

Aktuální tabulka

#   Název klubu Z V R P Skóre B
1.   Braník  B 24 22 1 1 178 : 23 67
2.   Háje 24 21 2 1 167 : 17 65
3.   Zbraslav 24 15 6 3 88 : 17 51
4.   Satalice 24 15 2 7 111 : 43 47
5.   Loko. Vltavín B 24 14 3 7 66 : 48 45
6.   Hostivař 24 14 2 8 104 : 37 44
7.   Bohemians Praha B 24 11 3 10 60 : 47 36
8.   Praga 24 10 3 11 59 : 78 33
9.   Kolovraty 24 6 1 17 56 : 95 19
10.   Dolní Počernice 24 5 3 16 24 : 78 18
11.   Újezd P-4 24 5 0 19 45 : 158 15
12.   PSK Union 24 2 4 18 27 : 155 10
13.   Dolní Měcholupy 24 0 2 22 11 : 200 2
14.     0 0 0 0 0 : 0 0

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 239/2  
 
                         
 
 
25.kolo
So 09.06. 09:00 Loko Vltavín B - PSK Union 6:2  
So 09.06. 10:30 Praga - D. Počernice 4:2 (1:0)  
So 09.06. 15:00 Bohemians Praha B - Hostivař 1:1 (0:1)  
Ne 10.06. 08:45 ABC Braník B - SK Zbraslav 2:0 (2:0)  
Ne 10.06. 15:00 Újezd P4 - FC Satalice 0:6 (0:1)  
Ne 10.06. 15:15 Háje - D. Měcholupy 18:0  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  23 21 1 1 166:16 64 28
2.
  ABC Braník B
  23 21 1 1 175:22 64 28
3.
  SK Zbraslav
  23 15 5 3 87:16 50 17
4.
  Hostivař
  23 14 2 7 103:34 44 11
5.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  23 14 2 7 107:43 44 11
6.
  Loko Vltavín B
  23 13 3 7 63:47 42 6
7.
  FK Bohemians Praha B
  23 11 3 9 60:43 36 0
8.
  Praga Praha
  23 9 3 11 59:75 30 -6
9.
  Sokol Kolovraty
  23 6 1 16 53:91 19 -14
10.
  Sokol Dolní Počernice
  23 5 3 15 23:75 18 -15
11.
  SK Újezd Praha 4
  23 4 0 19 41:156 12 -24
12.
  PSK Union Praha
  23 2 4 17 25:155 10 -23
13.
  Dolní Měcholupy
  24 0 2 22 11:200 2 -34
 
26.kolo
St 13.06. 17:00 Kolovraty - Praga    
So 16.06. 10:15 FC Satalice - Bohemians Praha B    
So 16.06. 14:45 PSK Union - Újezd P4    
So 16.06. 15:15 D. Počernice - Loko Vltavín B    
Ne 17.06. 08:45 SK Zbraslav - Háje    
Ne 17.06. 15:00 Hostivař - ABC Braník B  

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 241/1  
 
                         
 
 
24.kolo
So 02.06. 13:00 PSK Union - FC Satalice 1:10 (1:4)  
So 02.06. 15:00 Kolovraty - Háje 1:6  
Ne 03.06. 10:30 D. Měcholupy - ABC Braník B 1:17 (1:9)  
Ne 03.06. 13:15 Loko Vltavín B - Praga 2:1 (1:0)  
Ne 03.06. 15:00 Hostivař - Újezd P4 6:0 (4:0)  
Ne 03.06. 15:15 SK Zbraslav - Bohemians Praha B 1:0 (0:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  22 20 1 1 148:16 61 28
2.
  ABC Braník B
  22 20 1 1 173:22 61 28
3.
  SK Zbraslav
  22 15 5 2 87:14 50 17
4.
  Hostivař
  22 14 1 7 102:33 43 10
5.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  22 13 2 7 101:43 41 8
6.
  Loko Vltavín B
  22 12 3 7 57:45 39 6
7.
  FK Bohemians Praha B
  22 11 2 9 59:42 35 2
8.
  Praga Praha
  22 8 3 11 55:73 27 -6
9.
  Sokol Kolovraty
  23 6 1 16 53:91 19 -14
10.
  Sokol Dolní Počernice
  22 5 3 14 21:71 18 -15
11.
  SK Újezd Praha 4
  22 4 0 18 41:150 12 -21
12.
  PSK Union Praha
  22 2 4 16 23:149 10 -23
13.
  Dolní Měcholupy
  23 0 2 21 11:182 2 -34
 
25.kolo
So 09.06. 09:00 Loko Vltavín B - PSK Union    
So 09.06. 10:30 Praga - D. Počernice    
So 09.06. 15:00 Bohemians Praha B - Hostivař    
Ne 10.06. 08:45 ABC Braník B - SK Zbraslav    
Ne 10.06. 15:00 Újezd P4 - FC Satalice    
Ne 10.06. 15:15 Háje - D. Měcholupy    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 288/3  
 
                         
 
 
23.kolo
St 23.05. 17:00 FC Satalice - Hostivař 3:3 (1:1)  
St 23.05. 17:30 Praga - PSK Union 8:0  
So 26.05. 15:00 Bohemians Praha B - D. Měcholupy 3:0  
Ne 27.05. 15:00 Újezd P4 - SK Zbraslav 0:12 (0:7)  
Ne 27.05. 15:15 Háje - D. Počernice 4:0 (0:1)  
Ne 27.05. 15:15 ABC Braník B - Kolovraty 5:2 (1:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  21 19 1 1 142:15 58 25
2.
  ABC Braník B
  21 19 1 1 156:21 58 25
3.
  SK Zbraslav
  21 14 5 2 86:14 47 17
4.
  Hostivař
  21 13 1 7 96:33 40 10
5.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  21 12 2 7 91:42 38 5
6.
  Loko Vltavín B
  21 11 3 7 55:44 36 6
7.
  FK Bohemians Praha B
  21 11 2 8 59:41 35 2
8.
  Praga Praha
  21 8 3 10 54:71 27 -6
9.
  Sokol Kolovraty
  22 6 1 15 52:85 19 -11
10.
  Sokol Dolní Počernice
  22 5 3 14 21:71 18 -15
11.
  SK Újezd Praha 4
  21 4 0 17 41:144 12 -21
12.
  PSK Union Praha
  21 2 4 15 22:139 10 -20
13.
  Dolní Měcholupy
  22 0 2 20 10:165 2 -31
 
24.kolo
So 02.06. 13:00 PSK Union - FC Satalice    
So 02.06. 15:00 Kolovraty - Háje    
Ne 03.06. 10:30 D. Měcholupy - ABC Braník B    
Ne 03.06. 13:15 Loko Vltavín B - Praga    
Ne 03.06. 15:00 Hostivař - Újezd P4    
Ne 03.06. 15:15 SK Zbraslav - Bohemians Praha B    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 259/1  
 
                         
 
 
22.kolo
So 19.05. 10:00 Kolovraty - Bohemians Praha B 1:2 (0:0)  
So 19.05. 15:15 SK Zbraslav - FC Satalice 3:1 (0:0)  
Ne 20.05. 10:30 D. Měcholupy - Újezd P4 0:6 (0:1)  
Ne 20.05. 13:15 Loko Vltavín B - Háje 1:5  
Ne 20.05. 14:45 PSK Union - Hostivař 1:6 (0:5)  
Ne 20.05. 15:15 D. Počernice - ABC Braník B 0:2 (0:1)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  20 18 1 1 151:19 55 25
2.
  FC Háje Jižní Město
  20 18 1 1 138:15 55 25
3.
  SK Zbraslav
  20 13 5 2 74:14 44 14
4.
  Hostivař
  20 13 0 7 93:30 39 9
5.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  20 12 1 7 88:39 37 7
6.
  Loko Vltavín B
  21 11 3 7 55:44 36 6
7.
  FK Bohemians Praha B
  20 10 2 8 56:41 32 2
8.
  Praga Praha
  20 7 3 10 46:71 24 -6
9.
  Sokol Kolovraty
  21 6 1 14 50:80 19 -11
10.
  Sokol Dolní Počernice
  21 5 3 13 21:67 18 -15
11.
  SK Újezd Praha 4
  20 4 0 16 41:132 12 -18
12.
  PSK Union Praha
  20 2 4 14 22:131 10 -20
13.
  Dolní Měcholupy
  21 0 2 19 10:162 2 -31
 
23.kolo
St 23.05. 17:00 FC Satalice - Hostivař    
St 23.05. 17:30 Praga - PSK Union    
So 26.05. 15:00 Bohemians Praha B - D. Měcholupy    
Ne 27.05. 15:00 Újezd P4 - SK Zbraslav    
Ne 27.05. 15:15 Háje - D. Počernice    
Ne 27.05. 15:15 ABC Braník B - Kolovraty    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 293/1  
 
                         
 
 
21.kolo
So 12.05. 10:15 FC Satalice - D. Měcholupy 11:0 (5:0)  
So 12.05. 15:00 Bohemians Praha B - D. Počernice 1:0 (0:0)  
Ne 13.05. 15:00 Újezd P4 - Kolovraty 3:6  
Ne 13.05. 15:00 Hostivař - SK Zbraslav 0:3 (0:0)  
Ne 13.05. 15:15 Háje - Praga 4:0 (0:0)  
Ne 13.05. 15:15 ABC Braník B - Loko Vltavín B 6:0 (2:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  19 17 1 1 149:19 52 22
2.
  FC Háje Jižní Město
  19 17 1 1 133:14 52 22
3.
  SK Zbraslav
  19 12 5 2 71:13 41 14
4.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  19 12 1 6 87:36 37 7
5.
  Hostivař
  19 12 0 7 87:29 36 6
6.
  Loko Vltavín B
  20 11 3 6 54:39 36 9
7.
  FK Bohemians Praha B
  19 9 2 8 54:40 29 -1
8.
  Praga Praha
  20 7 3 10 46:71 24 -6
9.
  Sokol Kolovraty
  20 6 1 13 49:78 19 -8
10.
  Sokol Dolní Počernice
  20 5 3 12 21:65 18 -12
11.
  PSK Union Praha
  19 2 4 13 21:125 10 -17
12.
  SK Újezd Praha 4
  19 3 0 16 35:132 9 -21
13.
  Dolní Měcholupy
  20 0 2 18 10:156 2 -28
 
22.kolo
So 19.05. 10:00 Kolovraty - Bohemians Praha B    
So 19.05. 15:15 SK Zbraslav - FC Satalice    
Ne 20.05. 10:30 D. Měcholupy - Újezd P4    
Ne 20.05. 13:15 Loko Vltavín B - Háje    
Ne 20.05. 14:45 PSK Union - Hostivař    
Ne 20.05. 15:15 D. Počernice - ABC Braník B

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 284/1  
 
                         
 
 
20.kolo
So 05.05. 09:00 Loko Vltavín B - Bohemians Praha B 3:1 (2:1)  
So 05.05. 10:00 Kolovraty - FC Satalice 0:8  
So 05.05. 12:45 Praga - ABC Braník B 1:9 (1:4)  
Ne 06.05. 10:30 D. Měcholupy - Hostivař 0:16  
Ne 06.05. 14:45 PSK Union - SK Zbraslav 0:3 (0:3)  
Út 08.05. 17:00 D. Počernice - Újezd P4    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  18 16 1 1 143:19 49 22
2.
  FC Háje Jižní Město
  18 16 1 1 129:14 49 22
3.
  SK Zbraslav
  18 11 5 2 68:13 38 11
4.
  Hostivař
  18 12 0 6 87:26 36 9
5.
  Loko Vltavín B
  19 11 3 5 54:33 36 9
6.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  18 11 1 6 76:36 34 7
7.
  FK Bohemians Praha B
  18 8 2 8 53:40 26 -1
8.
  Praga Praha
  19 7 3 9 46:67 24 -6
9.
  Sokol Kolovraty
  19 5 1 13 43:75 16 -11
10.
  Sokol Dolní Počernice
  18 4 3 11 18:62 15 -12
11.
  PSK Union Praha
  19 2 4 13 21:125 10 -17
12.
  SK Újezd Praha 4
  17 3 0 14 30:123 9 -18
13.
  Dolní Měcholupy
  19 0 2 17 10:145 2 -28
 
21.kolo
So 12.05. 10:15 FC Satalice - D. Měcholupy    
So 12.05. 15:00 Bohemians Praha B - D. Počernice    
Ne 13.05. 15:00 Újezd P4 - Kolovraty    
Ne 13.05. 15:00 Hostivař - SK Zbraslav    
Ne 13.05. 15:15 Háje - Praga    
Ne 13.05. 15:15 ABC Braník B - Loko Vltavín B    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 300/2  
 
                         
 
 
19.kolo
So 28.04. 10:15 FC Satalice - D. Počernice 9:0 (4:0)  
So 28.04. 10:30 SK Zbraslav - D. Měcholupy 9:0 (3:0)  
So 28.04. 12:30 Bohemians Praha B - Praga 1:1 (0:0)  
Ne 29.04. 15:00 Újezd P4 - Loko Vltavín B 1:6 (0:2)  
Ne 29.04. 15:00 Hostivař - Kolovraty 3:1 (0:1)  
Út 01.05. 15:15 Háje - PSK Union 15:0 (8:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  18 16 1 1 129:14 49 22
2.
  ABC Braník B
  17 15 1 1 134:18 46 19
3.
  SK Zbraslav
  17 10 5 2 65:13 35 8
4.
  Hostivař
  17 11 0 6 71:26 33 6
5.
  Loko Vltavín B
  18 10 3 5 51:32 33 9
6.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  17 10 1 6 68:36 31 4
7.
  FK Bohemians Praha B
  17 8 2 7 52:37 26 -1
8.
  Praga Praha
  18 7 3 8 45:58 24 -3
9.
  Sokol Kolovraty
  18 5 1 12 43:67 16 -8
10.
  Sokol Dolní Počernice
  18 4 3 11 18:62 15 -12
11.
  PSK Union Praha
  18 2 4 12 21:122 10 -14
12.
  SK Újezd Praha 4
  17 3 0 14 30:123 9 -18
13.
  Dolní Měcholupy
  18 0 2 16 10:129 2 -25
 
20.kolo
So 05.05. 09:00 Loko Vltavín B - Bohemians Praha B    
So 05.05. 10:00 Kolovraty - FC Satalice    
So 05.05. 12:45 Praga - ABC Braník B    
Ne 06.05. 10:30 D. Měcholupy - Hostivař    
Ne 06.05. 14:45 PSK Union - SK Zbraslav    
Út 08.05. 17:00 D. Počernice - Újezd P4

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 299/2  
 
                         
 
 
18.kolo
So 21.04. 09:00 Loko Vltavín B - FC Satalice 0:3 (0:2)  
So 21.04. 12:45 Praga - Újezd P4 6:1 (5:0)  
So 21.04. 15:00 Kolovraty - SK Zbraslav 0:4 (0:2)  
So 21.04. 17:00 PSK Union - D. Měcholupy 11:1 (6:0)  
Ne 22.04. 17:00 D. Počernice - Hostivař 0:5 (0:3)  
Ne 22.04. 17:00 Háje - ABC Braník B 1:3 (0:2)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  ABC Braník B
  17 15 1 1 134:18 46 19
2.
  FC Háje Jižní Město
  17 15 1 1 114:14 46 22
3.
  SK Zbraslav
  16 9 5 2 56:13 32 8
4.
  Hostivař
  16 10 0 6 68:25 30 6
5.
  Loko Vltavín B
  17 9 3 5 45:31 30 6
6.
 Satalice
  16 9 1 6 59:36 28 4
7.
  Bohemians Praha B
  16 8 1 7 51:36 25 1
8.
  Praga Praha
  17 7 2 8 44:57 23 -4
9.
  Sokol Kolovraty
  17 5 1 11 42:64 16 -8
10.
  Dolní Počernice
  17 4 3 10 18:53 15 -12
11.
  PSK Union Praha
  17 2 4 11 21:107 10 -14
12.
  SK Újezd Praha 4
  16 3 0 13 29:117 9 -15
13.
  Dolní Měcholupy
  17 0 2 15 10:120 2 -25
 
19.kolo
So 28.04. 10:15 FC Satalice - D. Počernice    
So 28.04. 10:30 SK Zbraslav - D. Měcholupy    
So 28.04. 12:30 Bohemians Praha B - Praga    
Ne 29.04. 15:00 Újezd P4 - Loko Vltavín B    
Ne 29.04. 15:00 Hostivař - Kolovraty    
Út 01.05. 15:15 Háje - PSK Union    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 341/1  
 
                         
 
 
17.kolo
So 14.04. 12:30 Bohemians Praha B - Háje 1:7 (1:2)  
Ne 15.04. 10:30 D. Měcholupy - Kolovraty 0:5  
Ne 15.04. 14:45 ABC Braník B - PSK Union 7:0 (3:0)  
Ne 15.04. 14:45 SK Zbraslav - D. Počernice 4:0 (1:0)  
Ne 15.04. 15:00 FC Satalice - Praga 10:1 (6:0)  
Ne 15.04. 15:00 Hostivař - Loko Vltavín B 2:0 (1:0)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  16 15 1 0 113:11 46 25
2.
  ABC Braník B
  16 14 1 1 131:17 43 16
3.
  Loko Vltavín B
  16 9 3 4 45:28 30 9
4.
  SK Zbraslav
  15 8 5 2 52:13 29 5
5.
  Hostivař
  15 9 0 6 63:25 27 3
6.
  Satalice
  15 8 1 6 56:36 25 1
7.
  FK Bohemians B
  16 8 1 7 51:36 25 1
8.
  Praga Praha
  16 6 2 8 38:56 20 -4
9.
  Sokol Kolovraty
  16 5 1 10 42:60 16 -5
10.
  Dolní Počernice
  16 4 3 9 18:48 15 -9
11.
  SK Újezd Praha 4
  15 3 0 12 28:111 9 -15
12.
  PSK Union Praha
  16 1 4 11 10:106 7 -14
13.
  Dolní Měcholupy
  16 0 2 14 9:109 2 -25
 
18.kolo
So 21.04. 09:00 Loko Vltavín B - FC Satalice    
So 21.04. 12:45 Praga - Újezd P4    
So 21.04. 15:00 Kolovraty - SK Zbraslav    
So 21.04. 17:00 PSK Union - D. Měcholupy    
Ne 22.04. 17:00 D. Počernice - Hostivař    
Ne 22.04. 17:00 Háje - ABC Braník B    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 248/2  
 
                         
 
 
16.kolo
St 04.04. 16:30 Praga - Hostivař 1:0 (1:0)  
St 04.04. 16:30 ABC Braník B - Bohemians Praha B 2:1 (1:0)  
St 04.04. 17:30 Háje - Újezd P4 4:0 (0:0)  
Po 09.04. 12:00 Loko Vltavín B - SK Zbraslav 2:2 (0:1)  
Po 09.04. 16:30 D. Počernice - D. Měcholupy 1:1 (0:0)  
Út 10.04. 16:30 PSK Union - Kolovraty    
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  15 14 1 0 106:10 43 22
2.
  ABC Braník B
  15 13 1 1 124:17 40 16
3.
  Loko Vltavín B
  15 9 3 3 45:26 30 9
4.
  SK Zbraslav
  14 7 5 2 48:13 26 5
5.
  FK Bohemians Praha B
  15 8 1 6 50:29 25 4
6.
  Hostivař
  14 8 0 6 61:25 24 3
7.
 Satalice
  14 7 1 6 46:35 22 1
8.
  Praga Praha
  15 6 2 7 37:46 20 -4
9.
  Sokol Dolní Počernice
  15 4 3 8 18:44 15 -9
10.
  Sokol Kolovraty
  14 3 1 10 35:60 10 -11
11.
  SK Újezd Praha 4
  15 3 0 12 28:111 9 -15
12.
  PSK Union Praha
  14 1 4 9 10:97 7 -11
13.
  Dolní Měcholupy
  15 0 2 13 9:104 2 -22
 
17.kolo
So 14.04. 12:30 Bohemians Praha B - Háje    
Ne 15.04. 10:30 D. Měcholupy - Kolovraty    
Ne 15.04. 14:45 ABC Braník B - PSK Union    
Ne 15.04. 14:45 SK Zbraslav - D. Počernice    
Ne 15.04. 15:00 FC Satalice - Praga    
Ne 15.04. 15:00 Hostivař - Loko Vltavín B    

1.třída skupina A - SŽ - Praha

   
 
ID: 3453  |  Sezona: 2011/12  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 302/2  
 
                         
 
 
15.kolo
So 31.03. 10:00 Kolovraty - D. Počernice 5:1 (2:1)  
So 31.03. 12:30 Bohemians Praha B - PSK Union 5:0 (1:0)  
So 31.03. 14:45 SK Zbraslav - Praga 0:0 (0:0)  
Ne 01.04. 10:30 D. Měcholupy - Loko Vltavín B 1:4 (1:0)  
Ne 01.04. 14:30 Újezd P4 - ABC Braník B 1:12 (1:9)  
Ne 01.04. 14:30 FC Satalice - Háje 0:7 (0:5)  
 
Tabulka
#   Tým   Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Háje Jižní Město
  14 13 1 0 102:10 40 22
2.
  ABC Braník B
  14 12 1 1 122:16 37 16
3.
  Loko Vltavín B
  14 9 2 3 43:24 29 11
4.
  SK Zbraslav
  13 7 4 2 46:11 25 4
5.
  FK Bohemians Praha B
  14 8 1 5 49:27 25 4
6.
  Hostivař
  13 8 0 5 61:24 24 3
7.
  PRAGIS FV PLAST Satalice
  14 7 1 6 46:35 22 1
8.
  Praga Praha
  14 5 2 7 36:46 17 -4
9.
  Sokol Dolní Počernice
  14 4 2 8 17:43 14 -7
10.
  Sokol Kolovraty
  14 3 1 10 35:60 10 -11
11.
  SK Újezd Praha 4
  14 3 0 11 28:107 9 -15
12.
  PSK Union Praha
  14 1 4 9 10:97 7 -11
13.
  Dolní Měcholupy
  14 0 1 13 8:103 1 -23
 
16.kolo
St 04.04. 16:30 Praga - Hostivař    
St 04.04. 16:30 ABC Braník B - Bohemians Praha B    
St 04.04. 17:30 Háje - Újezd P4    
Po 09.04. 12:00 Loko Vltavín B - SK Zbraslav    
Po 09.04. 16:30 D. Počernice - D. Měcholupy    
Út 10.04. 16:30 PSK Union - Kolovraty    
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one