neoficiální stránky jednoho fotbalového oddílu v Čechách

VÝSLEDKY A AKTUALITY

SATALICKÝ DENÍČEK - OBČASNÝ



Pátek 11.04. 16,00 Újezd n. L. - Starší přípravka Újezd

Sobota 12.04. 10,00 Viktoria Žižkov – Slávie 0:1 Satalice
14,30 Mladší dorost - Stodůlky 1:0 Satalice
16,00 Aritma – Starší žáci 6:2 Vokovice
17,00 Muži - Vinoř 1:2 Satalice

Neděle 03.04. 11,00 Sparta SŽ - Bohemians 19:0 Satalice
12,45 Sparta MŽ - Bohemians 16:0 Satalice
16,00 Starší dorost – ČAFC 2:2 Satalice
Program mistrovských zápasů                                              HŘIŠTĚ
 
Pondělí   31.3.     16,00     St. přípravka – Podolí 6:22         Satalice
Čtvrtek   03.04.    17,00     Sparta přípr. – Kbely                   Satalice
Sobota   05.04.    10,00     V. Žižkov – Trutnov U19  2:1        Satalice
                            10,30     Libuš – Ml. dorost    0:4                 Libuš
                            13,00     Aritma – St. dorost   14:0               Vokovice
                            14,30     Dolní Chabry – St žáci   11:0          Chabry
                           
Neděle   06.04.    13,00     St.přípravka -  Zličín  11:15        Satalice
                            16,30     Miškovice – Muži    3:0               Miškovice


 
SOBOTA 15.2. 2014
09,30 VIKTORIA ŽIŽKOV U - 14, příprava žáků
15,00 SS OSTRÁ - MLADÁ BOLESLAV U-21   0:4, přípravné utkání

NEDĚLE 16. 2. 2014
15,00 RADONICE - BŘEŽANY II. 0:11, zimní turnaj Satalice
17,00 SATALICE - KBELY 3:3, zimní turnaj Satalice


TABULKA ZT SATALICE
1. BŘEŽANY II.       5      3   1   1     25: 5     10
2. KBELY             5      1   3   1     11:12      6
3. SATALICE          6      1   2   2     16:24      5
4. RADONICE          4      1   2   1     11:21      5

ZBÝVÁ SEHRÁT: rADONICE - KBELY A RADONICE - BŘEŽANY


 
STŘEDA 5.2.2014
17,30 SATALICE - BŘEZINĚVES 6:0, příprava starší žáci

ČTVRTEK 6.2.2014
18,30 SATALICE - KOSTELEC N.L. 0:6, příprava muži

PÁTEK 7.2.2014
14,30 VIKTORIA ŽIŽKOV - OPAVA 3:5, příprava žáci

SOBOTA 8.2.2014
11,00 PŘEROV N. L. - NEHVIZDY 2:2 přípravné utkání muži
14,00 ČÁSLAV - LOKO VLTAVÍN 2:2, příprava muži

NEDĚLE 9. 2. 2014
15,00 SATALICE - BŘEŽANY II. 3:2, zimní turnaj Satalice
17,00 RADONICE - KBELY, zimní turnaj Satalice - ODLOŽENO


 
ÚTERÝ 28.1. 2014 V 15 A V 17 HODIN
VIKTORIA ŽIŽKOV - OPAVA 1:2 a 3:2
přípravná utkání U-17 a U-16

v 19,00 hodin
SATALICE - KBELY 1:4, zimní turnaj Satalice



NEDĚLE 2. 2.2014
15,00 BŘEŽANY II. - KBELY 2:2, zimní turnaj Satalice
17,00 RADONICE - SATALICE 5:5, zimní turnaj Satalice
ÚTERÝ 21.1. 2014 V 18,30 HODIN
BŘEŽANY II. - SJ ČESKÝ BROD 1:6, přípravné utkání dospělých

ČTVRTEK 23.1.2014 V 14,00 HODIN
VIKTORIA ŽIŽKOV  - GYÖR 1:2, přípravné utkání U - 19

SOBOTA 25.1.2014 V 13,30 HODIN
VIKTORIA ŽIŽKOV - KLADNO 3:2, U - 19, přípravné utkání

NEDĚLE 26.1.2014
18,00 RADONICE - BŘEŽANY II., odloženo - zimní turnaj Satalice

 
15,00 RADONICE - KBELY 2:2, zimní turnaj Satalice
17,00 SATALICE - BŘEŽANY II. 1:6, zimní turnaj Satalice
SATALICE - RADONICE 3:4
BŘEŽANY II. - KBELY 4:0
Čtvrtek 14.11.

17,00 doma Ml. př. dívky Sparta - Loko Vltavín 10:5



Sobota 16.11.

10,00 doma U-19 Viktoria Žižkov - Svitavy 6:0

21,00 doma Ml. dorost Satalice - Vršovice 2:0

13,30 venku Muži Klánovice - Satalice 1:3

14,00 doma St. dorost Satalice - Radotín 0:4



Neděle 17.11.

11,00 doma St. přípravka Satalice - Kunratice 13:5

13,00 doma Starší žáci Satalice - Řepy 1:7
Sobota 09.11.

11,00 doma St. žákyně Sparta - Hradec 3:1

12,45 doma Ml. žákyně Sparta - Hradec 3:0


17,00 doma Ml. dorost Satalice - Aritma 8:1



Neděle 10.11.

11,45 venku St. dorost Zbraslav - Satalice 0:2

15,00 doma Muži Satalice - King 4:2
Pátek 1. 11.

18,00 doma Ml. dorost Satalice - Braník 2:1

Sobota 02.11.

10,00 doma U-19 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 3:5

10,30 venku Muži Bohnice B - Satalice 1:3

10,45 venku St. přípravka Přední Kopanina - Satalice

11,45 venku Starší žáci SK Střešovice - Satalice 3:0

14,00 doma St. dorost Satalice - Loko Vltavín 0:7



Neděle 03.11.

11,00 doma Ml. přípravka Satalice - Lipence 18:2
Pátek 25.10

16,30 venku Ml. přípravka Uhříněves - Satalice



Sobota 26.10.

09,00 doma Ml. př. dívky Sparta - Dolní Počernice 11:3

12,00 venku Ml. dorost Admira - Satalice 1:1

13,00 doma Starší žáci Satalice - Háje B 2:0

15,00 doma St. příptavka Satalice - Suchdol 45:3



Pondělí 28.10.

12,00 venku St. dorost Bohnice - Satalice 2:3

15,00 doma Muži Satalice - Troja B 10:0
Sobota 19.10.

11,00 doma St. žákyně Sparta - Pardubice 1:0

12,45 doma Ml. žákyně Sparta - Pardubice 12:0

14,45 venku St. přípravka Dukla Jižní Město - Satalice 7:25

14,30 doma U-19 Viktoria Žižkov - Rapid Liberec 4:0

15,00 doma St. dorost Satalice - Slavoj Podolí 4:4



Neděle 20.10.

11,00 doma Ml. přípravka Satalice - Aritma 27:6

11,30 venku Starší žáci Zličín - Satalice 2:0

13,30 doma Ml. dorost Satalice - Loko Vltavín 1:2

16,00 doma Muži Satalice - Chabry B 4:2
Středa 09.10.

13,00 doma Starší žáci Satalice - Ďáblice 0:2

Čtvrtek 10.10.

17,00 doma Ml. př. dívky Sparta - Kyje



Sobota 12.10.

08,30 doma St. př. dívky Sparta - Řepy

09,00 venku Ml. dorost Tempo - Satalice 0:4

09,15 venku Ml. přípravka Přední Kopanina - Satalice 9:15

11,00 doma St. žákyně Sparta - Plzeň 1:0

12,45 doma St. žákyně Sparta - Plzeň 1:0



Neděle 13.10.

11,00 doma St. přípravka Satalice - SK Střešovice 11:8

16,00 venku Muži Dolní Měcholupy - Satalice 4:4

--------------------------------------------------------------------------------
Pátek 04. 10.

17,00 venku St. přípravka Aritma - Satalice 23:14



Sobota 05.10.

15,00 doma St. dorost Satalice - Řepy 10:1



Neděle 06.10.

11,00 doma Ml. přípravka Satalice - Junior 24:9

13,30 doma Ml. dorost Satalice - Horní Měcholupy 3:0

14,00 venku Starší žáci Vyšehrad - Satalice 2:1

16,00 doma Muži Satalice - Běchovice 4:0
10,00 venku Ml. přípravka Radotín - Satalice

12,30 venku Ml. dorost SK Střešovice - Satalice 3:1



Neděle 29.09.

11,00 doma St. přípravka Satalice - Zlíchov 18:11

13,00 doma Starší žáci Satalice - Přední Kopanina 2:0

13,15 venku St. dorost SK Střešovice - Satalice 0:2

16,30 venku Muži Kbely - Satalice 1:1
Sobota 21.09.

11,00 doma St. žákyně Sparta - Bohemians 7:0

12,45 doma Ml. žákyně Sparta - Bohemians nehráno

09,00 venku Ml. přípravka Dukla - Satalice 10:29

11,30 venku Starší žáci Stodůlky - Satalice 5:0

15,00 doma St. dorost Satalice - Chodov 12:1

15,30 venku St. přípravka Podolí - Satalice 18:17


Neděle 22.09.

14,30 doma Ml. dorost Satalice - FA Praha 1:4

17,00 doma Muži Satalice - Hloubětín 3:2
Mistrovské zápasy:

Úterý 10.09.

17,00 doma Ml. př. dívky Sparta - Bohnice 12:11



Středa 11.09.

18,00 doma Ml. přípravka Satalice - Zbraslav 29:16

Pátek 13.09.

16,00 doma St. přípravka Satalice - Újezd n. L. 20:10
18,00 doma Starší žáci Satalice - Aritma 0:2

Sobota 14.09.
17,00 venku Muži Vinoř - Satalice 1:3

Neděle 15.09.
15,00 venku Ml. dorost Stodůlky - Satalice 1:1

Pondělí 16.09.
18,00 venku St. dorost ČAFC - Satalice 3:4
6.9.2013          Ml.přípravka            17.30               Suchdol - Satalice 6:34

7.9.2013          St.přípravka            10.30               Zličín - Satalice  12:18

7.9.2013          Ml.dorost               14.30               Satalice - Libuš 5:1

7.9.2013          Muži                     17.00               Satalice - Miškovice 1:4

8.9.2013          St.žáci                  10.30               Satalice  - Chabry 0:13

8.9.2013          St.dorost               14.30               Satalice - Aritma 0:5
22.8.2013 SATALICE - MIŠKOVICE 3:5
1.9.2013 SATALICE - ZLÍCHOV 2:6
Mladší přípravka Dolní Chabry - Satalice 10:26
Mladší žáci Aritma - Satalice 5:0
Starší přípravka Ďáblice - Satalice 7:7
Muži Satalice - Klánovice 4:0
Starší žáci Kolovraty - Satalice odloženo
Dorost Radotín - Satalice 1:2
Muži King - Satalice 2:2, hřiště Běchovice
Mladší přípravka Střížkov - Satalice 0:4
Mladší přípravka Satalice - 1999 Praha 24:5
Mladší žáci Satalice - Třeboradice 4:9
Starší žáci Satalice - Dolní Počernice 0:0
Dorost Satalice - Chodov 6:1
Sobota 20. 4. 2013
08,30 Mladší přípravka Sparta - Běchovice 7:4
11,00 Starší žákyně Sparta - Slávia 3:3
12,45 Mladší žákyně Sparta - Slávia 11:0

Neděle 21. 4. 2013
08,30 Mladší přípravka Satalice - Praga 13:20
10,30 Starší přípravka Satalice - Horní Měcholupy 9:3
13,00 Mladší žáci Satalice - Uhřiněves 0:14
15,00 Starší žáci Satalice - Újezd Praha 4 2:4
17,00 Dorost Satalice - Zličín 5:0
17,00 Muži Běchovice - Satalice 0:1
Mladší přípravka Satalice - Aritma 31:7
Starší přípravka Satalice - Bohnice 3:9
Mladší žáci Satalice - Stodůlky 0:5
Starší žáci Satalice - Klánovice 2:6
Muži Hloubětín - Satalice 3:3 (1:1)
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY, KONEČNÁ TABULKA TURNAJE + STŘELCI
Výsledky a tabulka ZT Satalice po neúplném 7.kole

1.kolo
Břežany - Radonice : 3 : 2 branky: Volf 1, Pikner 1, Jedlička 1 - Burda 1, Janík 1
Kbely - Praga : 4 : 2 branky: Krátký 1, Horní 1, Kubík 1, Jegorovs 1 - Keďarov 1, Olle 1
Satalice - Zápy : 4 : 3 branky: Kittler 1, Šťastný 1, Bělecký 1, Hogen R. 1 - Hradecký 2, Stupka 1

2.kolo
Satalice - Břežany : 4 : 0 branky: Němec 2, Lukáš 1, Hogen R. 1
Bohemians - Radonice : 6 : 2 branky: Kuč 2, Kolinský 2, Mitschering 1, Hrnčíř 1 - Lenz 1, Mlejnek J. 1
Kbely - Zápy : 3 : 1 branky: Horní 3 - Veselý 1

3.kolo
Zápy - Praga : 8 : 2 branky: Veselý st. 4, Hradecký 3, Kuchař 1 - Mihalík 1, Keďarov 1
Kbely - Břežany : 4 : 1 branky: Horní 2, Leibl 2 - Karban 1
Satalice - Bohemians : 1 : 7 branky: Kocián 1 - Mitscherling 2, Janda 2, Kuč 1, Urban 1, Pechač T. 1

4.kolo
Praga - Břežany : 0 : 3 branky: Hladík 2, Moško 1
Kbely - Bohemians : 4 : 0 branky: Podzemský 2, Horní 1, Filouš 1
Satalice - Radonice : 1 : 1 branky: Hogen 1 - Rek 1

5.kolo
Bohemians - Praga : 6 : 0 branky: Slavík 3, Moravec 1, Janda 1, Děda Mráz 1
Radonice - Kbely : 6 : 2 branky: Nikodým 2, Rek 2, Lenz 2 - Skoč 1, Podzemský 1
Zápy - Břežany : 4 : 3 branky: Kubelka 1, Hradecký 1, Veselý st. 1, Veselý ml. 1 - Kulvajt 2, Musílek 1

6.kolo
Zápy - Bohemians : 4 : 0 branky: Froněk 3 - Málek 1
Radonice - Praga : 3 : 0 branky: Ženatý Josef 3
Satalice - Kbely : 3 : 7 branky: Němec 1, Bělecký 1, David 1 - Češka 4, Romančák 2, Haniak 1

7.kolo
Praga - Satalice : 3 : 1 branky: Segersian 2, Babánek - Bělecký 1
Radonice - Zápy : 1 : 4 branky: Smetana 1 - Veselý st. 3, Mašek 1
Břežany - Bohemians : 1 : 5 branky: Pikner 1 - Kuč 1, Janda 1, Kolinský 1, Marek 1, Urban 1



Tabulka:
1. Kbely 6 5 0 1 24 : 13 15
2. Bohemians 6 4 0 2 24 : 12 12
3. Zápy 6 4 0 2 24 : 13 12
4. Radonice 6 2 1 3 15 : 16 7
5. Satalice 6 2 1 3 14 : 21 7
6. Břežany 6 2 0 4 11 : 19 6
7. Praga 6 1 0 5 7 : 25 3

Tabulka střelců
hráč mužstvo celkem
1. Veselý st. Zápy 9
2. Horní Kbely 7
3. Hradecký Zápy 6
4. Janda Bohemians 4
5. Kuč Bohemians 4
6. Češka Kbely 4
7. Mitscherling Bohemians 3
8. Slavík Bohemians 3
9. Kolinský Bohemians 3
10. Podzemský Kbely 3
11. Lenz Radonice 3
12. Rek Radonice 3
13. Ženatý Josef Radonice 3
14. Bělecký Satalice 3
15. Hogen R. Satalice 3
16. Němec Satalice 3
17. Froněk Zápy 3
18. Urban Bohemians 2
19. Hladík Břežany 2
20. Pikner Břežany 2
21. Leibl Kbely 2
22. Keďarov Praga 2
23. Segersian Praga 2
24. Nikodým Radonice 2
25. Děda Mráz Bohemians 1
26. Hrnčíř Bohemians 1
27. Moravec Bohemians 1
28. Pechač T. Bohemians 1
29. Marek Bohemians 1
30. Jedlička Břežany 1
31. Karban Břežany 1
32. Kulvajt Břežany 1
33. Moško Břežany 1
34. Musílek Břežany 1
35. Volf Břežany 1
36. Filouš Kbely 1
37. Haniak Kbely 1
38. Jegorovs Kbely 1
39. Krátký Kbely 1
40. Kubík Kbely 1
41. Romančák Kbely 1
42. Skoč Kbely 1
43. Babánek Praga 1
44. Mihalík Praga 1
45. Olle Praga 1
46. Burda Radonice 1
47. Janík Radonice 1
48. Mlejnek J. Radonice 1
49. Smetana Radonice 1
50. David Satalice 1
51. Kittler Satalice 1
52. Kocián Satalice 1
53. Lukáš Satalice 1
54. Šťastný Satalice 1
55. Kubelka Zápy 1
56. Kuchař Zápy 1
57. Málek Zápy 1
58. Mašek Zápy 1
59. Stupka Zápy 1
60. Veselý ml. Zápy 1
Stav před posledními dvěma dohrávkami:
Výsledky a tabulka ZT Satalice po neúplném 7.kole
1.kolo
Břežany - Radonice : 3 : 2 branky: Volf 1, Pikner 1, Jedlička 1 - Burda 1, Janík 1
Kbely - Praga : 4 : 2 branky: Krátký 1, Horní 1, Kubík 1, Jegorovs 1 - Keďarov 1, Olle 1
Satalice - Zápy : 4 : 3 branky: Kittler 1, Šťastný 1, Bělecký 1, Hogen R. 1 - Hradecký 2, Stupka 1

2.kolo
Satalice - Břežany : 4 : 0 branky: Němec 2, Lukáš 1, Hogen R. 1
Bohemians - Radonice : 6 : 2 branky: Kuč 2, Kolinský 2, Mitschering 1, Hrnčíř 1 - Lenz 1, Mlejnek J. 1
Kbely - Zápy : 3 : 1 branky: Horní 3 - Veselý 1

3.kolo
Zápy - Praga : 8 : 2 branky: Veselý st. 4, Hradecký 3, Kuchař 1 - Mihalík 1, Keďarov 1
Kbely - Břežany : 4 : 1 branky: Horní 2, Leibl 2 - Karban 1
Satalice - Bohemians : 1 : 7 branky: Kocián 1 - Mitscherling 2, Janda 2, Kuč 1, Urban 1, Pechač T. 1

4.kolo
Praga - Břežany : 0 : 3 branky: Hladík 2, Moško 1
Kbely - Bohemians : 4 : 0 branky: Podzemský 2, Horní 1, Filouš 1
Satalice - Radonice : 1 : 1 branky: Hogen 1 - Rek 1

5.kolo
Bohemians - Praga : 6 : 0 branky: Slavík 3, Moravec 1, Janda 1, Děda Mráz 1
Radonice - Kbely : 6 : 2 branky: Nikodým 2, Rek 2, Lenz 2 - Skoč 1, Podzemský 1
Zápy - Břežany : 4 : 3 branky: Kubelka 1, Hradecký 1, Veselý st. 1, Veselý ml. 1 - Kulvajt 2, Musílek 1

6.kolo
Zápy - Bohemians : 4 : 0 branky: Froněk 3 - Málek 1
Radonice - Praga : : branky:
Satalice - Kbely : 3 : 7 branky: Němec 1, Bělecký 1, David 1 - Češka 4, Romančák 2, Haniak 1

7.kolo
Praga - Satalice : 3 : 1 branky: Segersian 2, Babánek - Bělecký 1
Radonice - Zápy : 1 : 4 branky: Smetana 1 - Veselý st. 3, Mašek 1
Břežany - Bohemians : : branky:




Tabulka:
1. Kbely 6 5 0 1 24 : 13 15
2. Zápy 6 4 0 2 24 : 13 12
3. Bohemians 5 3 0 2 19 : 11 9
4. Satalice 6 2 1 3 14 : 21 7
5. Břežany 5 2 0 3 10 : 14 6
6. Radonice 5 1 1 3 12 : 16 4
7. Praga 5 1 0 4 7 : 22 3

Tabulka střelců
hráč mužstvo celkem
1. Veselý st. Zápy 9
2. Horní Kbely 7
3. Hradecký Zápy 6
4. Češka Kbely 4
5. Janda Bohemians 3
6. Kuč Bohemians 3
7. Mitscherling Bohemians 3
8. Slavík Bohemians 3
9. Podzemský Kbely 3
10. Lenz Radonice 3
11. Rek Radonice 3
12. Bělecký Satalice 3
13. Hogen R. Satalice 3
14. Němec Satalice 3
15. Froněk Zápy 3
16. Kolinský Bohemians 2
17. Hladík Břežany 2
18. Leibl Kbely 2
19. Keďarov Praga 2
20. Segersian Praga 2
21. Nikodým Radonice 2
22. Děda Mráz Bohemians 1
23. Hrnčíř Bohemians 1
24. Moravec Bohemians 1
25. Pechač T. Bohemians 1
26. Urban Bohemians 1
27. Jedlička Břežany 1
28. Karban Břežany 1
29. Kulvajt Břežany 1
30. Moško Břežany 1
31. Musílek Břežany 1
32. Pikner Břežany 1
33. Volf Břežany 1
34. Filouš Kbely 1
35. Haniak Kbely 1
36. Jegorovs Kbely 1
37. Krátký Kbely 1
38. Kubík Kbely 1
39. Romančák Kbely 1
40. Skoč Kbely 1
41. Babánek Praga 1
42. Mihalík Praga 1
43. Olle Praga 1
44. Burda Radonice 1
45. Janík Radonice 1
46. Mlejnek J. Radonice 1
47. Smetana Radonice 1
48. David Satalice 1
49. Kittler Satalice 1
50. Kocián Satalice 1
51. Lukáš Satalice 1
52. Šťastný Satalice 1
53. Kubelka Zápy 1
54. Kuchař Zápy 1
55. Málek Zápy 1
56. Mašek Zápy 1
57. Stupka Zápy 1
58. Veselý ml. Zápy 1
TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V SATALICÍCH – NEDĚLE 3. BŘEZNA 2013
VÝSLEDKY:
SATALICE – KYJE 1:0, SATALICE – MILEVSKO 0:2, SATALICE –SPARTA DÍVKY 1:2, SATALICE – TŘEBORADICE 0:2, SATALICE – .KBELY 0:0, SATALICE – ŠEBEROV 0:1, SATALICE – SVRATKA 3:0,KYJE – MILEVSKO 1:3, KYJE – SPARTA DÍVKY 0:1, KYJE – TŘEBORADICE 1:0, KYJE –KBELY 1:0, KYJE –ŠEBEROV 1:0, KYJE – - SVRATKA 1:0, SPARTA DÍVKY – MILEVSKO 1:2, SPARTA DÍVKY - - TŘEBORADICE 3:2, SPARTA DÍVKY – KBELY 3:0, SPARTA DÍVKY - - ŠEBEROV 3:0, SPARTA DÍVKY – SVRATKA 0:0, MILEVSKO – TŘEBORADICE 5:0, MILEVSKO – KBELY 1:0, MILEVSKO – ŠEBEROV 2:0, MILEVSKO – SVRATKA 2:0, TŘEBORADICE – KBELY 2:1, TŘEBORADICE –ŠEBEROV 0:1, TŘEBORADICE - - SVRATKA 0:1, KBELY – ŠEBEROV 0:1, KBELY – SVRATKA 1:1, ŠEBEROV – SVRATKA 0:0
KONEČNÁ TABULKA:
1. MILEVSKO 21 BODŮ, 2. SPARTA DÍVKY 16 BODŮ, 3. KYJE 12 BODŮ, 4. ŠEBEROV 10 BODŮ, 5. SATALICE 7 BODŮ, 6. SVRATKA 6 BODŮ, 7. TŘEBORADICE 6 BODŮ, 8. KBELY 2 BODY


Nejlepší hráč - Ondřej Šikner (Satalice)
Nejlepší rozhodčí: Valko a Lakatoš
ZIMNÍ TURNAJ SATALICE - VÝSLEDKY 5. KOLA:
Bohemians dorost – Praga 6:0 (3:0)
Branky: 3 Slavík, 1 Moravec, 1 Janda, 1 děda Mráz

Radonice – Kbely 6:2 (2:2)
Branky: Nikodým 2, Rek 2, Lenz 2 – Skoč, Podzemský

Zápy B – Břežany II. 4:3 (1:0)
Branky: Kubelka, Hradecký, Veselý st., Veselý ml. – Kulvajt 2, Musílek

TJ SK Satalice – volno
Utkání řídili rozhodčí : Valko, Chodil a Malčánek

TABULKA TURNAJE:
1. Spartak Kbely 5 4 0 1 17:10 12 bodů
2. Bohemians dorost 4 3 0 1 19: 7 9 bodů
3. TJ SK Satalice 4 2 1 1 10:11 7 bodů
4. Zápy B 4 2 0 2 16:12 6 body
5. Břežany II. 5 2 0 3 10:14 6 bodů
6. Slavia Radonice 4 1 1 2 11:12 4 body
7. Praga Vysočany B 4 0 0 4 4:21 0 bodů

Tabulka střelců: 7 – Horní (Kbely), 6 – Hradecký a Veselý st. (Zápy),
3 – R. Hogen (Satalice), Kuč, Mitscherling, Janda, Slavík (Bohemians),
Lenz a Rek (Radonice), Podzemský (Kbely)
VÝSLEDKY Z VÍKENDU:

Starší přípravka SATALICE - LOKO VLTAVÍN 5:10
Mladší žáci SATALICE - ÚJEZD N.L. 2:2
V. ŽIŽKOV - JABLONEC (U-17) 4:0 memoriál V. Marečka
V. ŽIŽKOV - JABLONEC (U-16) 2:0 memoriál V. Marečka
V. ŽIŽKOV - LIBUŠ (U-19) 14:0 přípravné utkání

ZIMNÍ TURNAJ SATALICE

BŘEŽANY II. - PRAGA 3:0 (2:0), zimní turnaj Satalice
BOHEMIANS DOROST - KBELY 0:4 (0:2), zimní turnaj Satalice
SATALICE - RADONICE 1:1 (1:0), zimní turnaj Satalice
(podrobnosti v menu A MUŽSTVO)
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one